Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > VOLKSWAGEN > Masina mea Volkswagen

Reply
 
Thread Tools
Old 30-04-12, 10:27   #46
cubteen

Stage 5
 
cubteen's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Posts: 380
Default Re: Vw Passat 3b 1.8

Ee nu are nimic fratica,macar ma fac si eu faimos,si mai lasa manelele ca nus pentru tine
cubteen is offline   Reply With Quote
Old 30-04-12, 11:11   #47
cubteen

Stage 5
 
cubteen's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Posts: 380
Default Re: Vw Passat 3b 1.8

Quote:
Originally Posted by UNHleaSHD View Post
Sau cu ce nu-i place: sa fie un om civilizat si inteligibil.
Adica,nu am inteles ce mi-ai zis.Imi pare rau
cubteen is offline   Reply With Quote
Old 30-04-12, 11:58   #48
Ruffy RUF

Stage 5
 
Ruffy RUF's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 1,643
Member of:
[FORD]
[VW]
[BMW]
Default Re: Vw Passat 3b 1.8

Toti cei de pe forum iti vor doar binele, incearca sa citesti cu atentie ceea ce toti iti spun!!!

Nu contesta nimeni ca nu poti sa ajungi sa faci performanta de la 16 ani in lumea drift-ului insa cere multe sacrifici, multi bani si o familie care sa te sustina!

Sfatul meu, fa-ti passat-ul frumos cum doreste inima ta insa fara briz-briz-uri si bling bling si cu timpul incearca sa muncesti ceva si ia-ti o coaja de masina cu tractiune spate si gaseste un loc unde sa te inveti (driftul nu se invata din jocuri, citind sau etc) practica practica si mai multa practica... Poti cauta un urs care nu-i asa scump si totusi iasa ceva din el.
Decat sa bagi bani sa faci cate un jumate de rezervor mai bine pui jumate din bani aia la saltea jumate mergi in oras bei si mergi la femei

Passat-ul are potential, imi place masina si ai grija de ea.. vezi tu cand ai deschis thread-ul doreai sa faci masina dupa 2-3 zile ai dorit sa faci drifting... gandeste-te bine si de 2-3-4 ori inainte pe ce cale o apuci.

Eu ti-am dat niste sfaturi prietenesti! Bafta
Ruffy RUF is offline   Reply With Quote
Old 30-04-12, 12:45   #49
cubteen

Stage 5
 
cubteen's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Posts: 380
Default Re: Vw Passat 3b 1.8

Quote:
Originally Posted by Ruffy RUF View Post
Toti cei de pe forum iti vor doar binele, incearca sa citesti cu atentie ceea ce toti iti spun!!!

Nu contesta nimeni ca nu poti sa ajungi sa faci performanta de la 16 ani in lumea drift-ului insa cere multe sacrifici, multi bani si o familie care sa te sustina!

Sfatul meu, fa-ti passat-ul frumos cum doreste inima ta insa fara briz-briz-uri si bling bling si cu timpul incearca sa muncesti ceva si ia-ti o coaja de masina cu tractiune spate si gaseste un loc unde sa te inveti (driftul nu se invata din jocuri, citind sau etc) practica practica si mai multa practica... Poti cauta un urs care nu-i asa scump si totusi iasa ceva din el.
Decat sa bagi bani sa faci cate un jumate de rezervor mai bine pui jumate din bani aia la saltea jumate mergi in oras bei si mergi la femei

Passat-ul are potential, imi place masina si ai grija de ea.. vezi tu cand ai deschis thread-ul doreai sa faci masina dupa 2-3 zile ai dorit sa faci drifting... gandeste-te bine si de 2-3-4 ori inainte pe ce cale o apuci.

Eu ti-am dat niste sfaturi prietenesti! Bafta
Frate"Sper ca nu te superi ca iti zic frate"Deci tu esti singurul care mai facut sa tin masina,si ai dreptate in toae felurile,miar trebui cred ca numai 1000euro pentru cauciucuri sa invat si in primul rand motorul acela eu cred ca va si obosi,am mai citit pe ceva topicuri,asa ca raman la ideea care vroiam sa o fac pe passat,o voi continua fara probleme,Toate respectele din partea mea,Cum am mai spus,Iti multumesc tare mult si ai 1 bere sau un suc de la mn daca ne vom intalni vreodata
cubteen is offline   Reply With Quote
Old 30-04-12, 18:16   #50
Rulez
VW Driver

Stage 5
 
Rulez's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 829
Member of:
[VW]
Default Re: Vw Passat 3b 1.8

Intrebare : Passatul il treci pe Romania sau ai pe cineva in Italia si mergi fara probleme ?
Rulez is offline   Reply With Quote
Old 30-04-12, 21:29   #51
cubteen

Stage 5
 
cubteen's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Posts: 380
Default Re: Vw Passat 3b 1.8

Quote:
Originally Posted by Rulez View Post
Intrebare : Passatul il treci pe Romania sau ai pe cineva in Italia si mergi fara probleme ?
Da am proprietarul masini"Unchiul meu" care imi face actele si merg fara probleme,Dar pe vara aceasta sper si ma voi ruga sa pot sa o inmatriculez
cubteen is offline   Reply With Quote
Old 30-04-12, 22:36   #52
Ruffy RUF

Stage 5
 
Ruffy RUF's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 1,643
Member of:
[FORD]
[VW]
[BMW]
Default Re: Vw Passat 3b 1.8

Quote:
Originally Posted by cubteen View Post
Frate"Sper ca nu te superi ca iti zic frate"Deci tu esti singurul care mai facut sa tin masina,si ai dreptate in toae felurile,miar trebui cred ca numai 1000euro pentru cauciucuri sa invat si in primul rand motorul acela eu cred ca va si obosi,am mai citit pe ceva topicuri,asa ca raman la ideea care vroiam sa o fac pe passat,o voi continua fara probleme,Toate respectele din partea mea,Cum am mai spus,Iti multumesc tare mult si ai 1 bere sau un suc de la mn daca ne vom intalni vreodata
Poti linistit sa-mi spui cum doresti! alea au fost sfaturile mele care daca vrei le asculti daca nu tu sti cel mai bine. Ma bucur ca ramai la idee de a modifica Passat-ul, este vreme si pentru restu drift/drag etc... mai bine te vad gagicile ca la varsta ta aia ar trebui sa fie prioritatea masina apoi gagicile


Quote:
Originally Posted by cubteen View Post
Da am proprietarul masini"Unchiul meu" care imi face actele si merg fara probleme,Dar pe vara aceasta sper si ma voi ruga sa pot sa o inmatriculez
Daca taxele is mai rentabile acolo in Italia ramai acolo pentru ca taxa sigur ii marisoara...

Bafta din partea mea !
Ruffy RUF is offline   Reply With Quote
Old 30-04-12, 22:47   #53
cubteen

Stage 5
 
cubteen's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Posts: 380
Default Re: Vw Passat 3b 1.8

Quote:
Originally Posted by Ruffy RUF View Post
Poti linistit sa-mi spui cum doresti! alea au fost sfaturile mele care daca vrei le asculti daca nu tu sti cel mai bine. Ma bucur ca ramai la idee de a modifica Passat-ul, este vreme si pentru restu drift/drag etc... mai bine te vad gagicile ca la varsta ta aia ar trebui sa fie prioritatea masina apoi gagicile




Daca taxele is mai rentabile acolo in Italia ramai acolo pentru ca taxa sigur ii marisoara...

Bafta din partea mea !
Cu inmatriculatul..vreau sa o fac din cauza ca se va aplica o lege de la stat in care voi putea rula cu masina doar 90 de zile parca.si cred ca e mai ok sa fie pe romania,si de gagici cam am succes nu stiu de ce,dar am succes,nu ma plang de ele:P
cubteen is offline   Reply With Quote
Old 01-05-12, 01:14   #54
vinyl
VW Driver

Stage 5
 
vinyl's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 2,092
Member of:
[Nissan]
[VW]
[2 Roti]
Default Re: Vw Passat 3b 1.8

Ia baga o poza cu tine, sa vedem daca ai intr-adevar succes la gagici ))))
vinyl is offline   Reply With Quote
Old 01-05-12, 07:38   #55
Rulez
VW Driver

Stage 5
 
Rulez's Avatar
 
Join Date: Mar 2009
Posts: 829
Member of:
[VW]
Default Re: Vw Passat 3b 1.8

Daca nu ai cum sa o inmatriculezi , sau e taxa prea mare , sfatu meu prietenesc e sa o dai , si iei ceva tot vw mai mic si inmatriculat si o "aranjezi" .

Hai sa te vedem daca ne lasi pe toti fara prietene , baga o poza, da si cu masina sa nu fie Off-Topic .
__________________

Rulez is offline   Reply With Quote
Old 01-05-12, 09:51   #56
cubteen

Stage 5
 
cubteen's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Posts: 380
Wink Re: Vw Passat 3b 1.8

Am mai multe si cu mine si cu masina si cu fetele,Dar trebuie sa imi aduc un cititor de carduri sa le scot ca am mai multe poze facute de duminica..si va voi pune,Si nu am eu sanse sa va iau gagicile:P,
cubteen is offline   Reply With Quote
Old 01-05-12, 10:50   #57
Renzor

Stage 4
 
Renzor's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 186
Default Re: Vw Passat 3b 1.8

a mea deja mi-a spus ca vrea sa te cunoasca!
Renzor is offline   Reply With Quote
Old 01-05-12, 11:08   #58
vinyl
VW Driver

Stage 5
 
vinyl's Avatar
 
Join Date: Apr 2010
Posts: 2,092
Member of:
[Nissan]
[VW]
[2 Roti]
Default Re: Vw Passat 3b 1.8

A mea deja a plecat spre Mihaileni !!!
vinyl is offline   Reply With Quote
Old 01-05-12, 11:22   #59
cubteen

Stage 5
 
cubteen's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Posts: 380
Wink Re: Vw Passat 3b 1.8

Haideti fratilor sa lasam gluma deoparte,Nu am eu fata pentru a voastre:P..
cubteen is offline   Reply With Quote
Old 02-05-12, 16:14   #60
cubteen

Stage 5
 
cubteen's Avatar
 
Join Date: Apr 2012
Posts: 380
Default Re: Vw Passat 3b 1.8

Cat de curand imi va trimite si Gode autocolantul de carbon..abia astept:X:X
cubteen is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -