Go Back   Forum 4Tuning > Masini & Tuning > MASINA MEA > OPEL > Masina mea Opel

Reply
 
Thread Tools
Old 21-10-06, 01:23   #151
quick_5hifter

Stage 5
 
quick_5hifter's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 4,692
Member of:
[Moderators]
[Xtreme Club Emotion]
[DAEWOO]
[Toyota]
[Opel]
Default Re: Corsa mea

Quote:
Originally Posted by BH 07 MDF View Post
simplu shi de efect...
super tare a ieshit ...
shi jantele se potrivesc de minune ...
niste lambo-doors shi ar rupe gura targului

unde vezi tu SIMPLU frate ???? ti se pare simplu ce vezi pe masina omului??? aceeasi remarca si pentru reply-ul imediat urmator dupa cel citat de mine....
"simplu" ar fi insemnat niste prelungiri la barile normale (sau chiar lipsa prelungirilor) si jante mult mai ieftine, cum are tot poporul...faptul ca nu e plina de briz-briz-uri nu inseamna ca e simpla, masina iti sare in ochi (la modul placut )

felicitari proprietarului pentru modificari si subscriu la ideea cu stalpii negri poti spune un pret pentru jante fara cauciucuri?
__________________
https://i1195.photobucket.com/albums/aa389/quick_5hifter/w191180452small-1.jpg
quick_5hifter is offline   Reply With Quote
Old 21-10-06, 02:30   #152
DVDValy

Presedinte R volution

Stage 5
 
DVDValy's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 2,305
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[R volution]
[Honda]
[RENAULT]
Default Re: Corsa mea

frumos frumos a iesit bestial
DVDValy is offline   Reply With Quote
Old 21-10-06, 10:29   #153
vyper2thex

Stage 4
 
vyper2thex's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 259
Default Re: Corsa mea

Quote:
Originally Posted by quick_5hifter View Post
unde vezi tu SIMPLU frate ???? ti se pare simplu ce vezi pe masina omului??? aceeasi remarca si pentru reply-ul imediat urmator dupa cel citat de mine....
"simplu" ar fi insemnat niste prelungiri la barile normale (sau chiar lipsa prelungirilor) si jante mult mai ieftine, cum are tot poporul...faptul ca nu e plina de briz-briz-uri nu inseamna ca e simpla, masina iti sare in ochi (la modul placut )

felicitari proprietarului pentru modificari si subscriu la ideea cu stalpii negri poti spune un pret pentru jante fara cauciucuri?
Dap normal k iti pot spune... au fost 24 de milioane jantele din pacate exista doar pe 7,5x17
vyper2thex is offline   Reply With Quote
Old 21-10-06, 10:33   #154
vyper2thex

Stage 4
 
vyper2thex's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 259
Default Re: Corsa mea

Ma bucur k va place jucaria...diseara o sa vin shi eu pe la Pescarush...fiindca ieri nu am putut k a trebuit sa schimb timoneria la mashina...shi in service cand ma duc trebuie sa ma duc cu tablele...iar acu sunt pe table pana se deschide la service-ul ala sa mi le pun shi eu... asa k poate ne vedem diseara ... fiindca cum au mai zis unii arata mai frumos in realitate. Eu spre exemplu in sfarshit am vazut perla in splendoarea ei aseara cand era parcata mashina sub un reflector...se vedea pur shi simplu violet toata mashina...iar perla este albastra ...sper sa se vada bine perla la Pescarush.
vyper2thex is offline   Reply With Quote
Old 21-10-06, 18:10   #155
vyper2thex

Stage 4
 
vyper2thex's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 259
Default Re: Corsa mea

Am o intrebare foarte importanta pentru mine...shi astept parerea tuturor sau chiar experientza lor. Vreau sa shtiu ce sa ii fak la motor ...cip tuning sau flash tuning. Eu ma gandeam la Master Tuner pentru cip iar pentru flash la Aspad...park. Anyway sper sa imi dati cat mai multe sfaturi k nush sincer unde sa ma duc...
vyper2thex is offline   Reply With Quote
Old 21-10-06, 19:18   #156
tocatoru

Stage 1
 
tocatoru's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 22
Default Re: Corsa mea

e frumoasa corza dar nu stiu daca ar lua premiul nobel intre ele mai sunt multe destul de reusite
tocatoru is offline   Reply With Quote
Old 21-10-06, 19:21   #157
vyper2thex

Stage 4
 
vyper2thex's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 259
Default Re: Corsa mea

Quote:
Originally Posted by tocatoru View Post
e frumoasa corza dar nu stiu daca ar lua premiul nobel intre ele mai sunt multe destul de reusite
Nu ma deranjeaza dak mai sunt shi altele chiar shtiu una dintre ele care e reushita...dar nu mai e in Romania nici una cu wide-bodykit...
vyper2thex is offline   Reply With Quote
Old 22-10-06, 06:24   #158
weedboy

Stage 5
 
weedboy's Avatar
 
Join Date: May 2006
Posts: 699
Default Re: Corsa mea

am vazut masina ta live la pescarusu(22.10.2006) si arata de 20x mai tare in realitate decat in poze................mult succes in continuare
weedboy is offline   Reply With Quote
Old 22-10-06, 08:42   #159
vyper2thex

Stage 4
 
vyper2thex's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 259
Default Re: Corsa mea

Quote:
Originally Posted by weedboy View Post
am vazut masina ta live la pescarusu(22.10.2006) si arata de 20x mai tare in realitate decat in poze................mult succes in continuare
Ms ms pai am shi scris k o sa vin fiindca vineri nu am putut
vyper2thex is offline   Reply With Quote
Old 22-10-06, 11:45   #160
Michael

Stage 5
 
Michael's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 1,160
Member of:
[Insomnia]
[VW]
Default Re: Corsa mea

vopseaua e intr-un mare fel.
Michael is offline   Reply With Quote
Old 22-10-06, 13:21   #161
vyper2thex

Stage 4
 
vyper2thex's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 259
Default Re: Corsa mea

Quote:
Originally Posted by Michael View Post
vopseaua e intr-un mare fel.
Sorry dar nu inteleg ce ai vrut sa zici printr-un "mare fel". Vroiam sa vorbesc cu tine aseara dar nu ai oprit...vroiam sa te intreb cum ti-ai facut slotted discs pe fatza shi cum ti-ai pus discuri pe spate, cum ai tras furtunele shi dak ai folosit alta pompa de frana... ar fi mai simplu sa vorbim pe yahoo messenger daca vrei. Id-ul meu este vyper2thex@yahoo.com
vyper2thex is offline   Reply With Quote
Old 23-10-06, 00:26   #162
B-69-TAU

Stage 5
 
B-69-TAU's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,730
Member of:
[4 Speed Squad]
[Observator 4tuning]
Default Re: Corsa mea

tati stii bine ca eu unul sunt mort dupa masina ta, la cum arata e crima.... imi place la nebunie! sa ai mare grija de ea si stii ca de acum incolo
__________________
B-69-TAU is offline   Reply With Quote
Old 23-10-06, 14:40   #163
vyper2thex

Stage 4
 
vyper2thex's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 259
Default Re: Corsa mea

Quote:
Originally Posted by B-69-TAU View Post
tati stii bine ca eu unul sunt mort dupa masina ta, la cum arata e crima.... imi place la nebunie! sa ai mare grija de ea si stii ca de acum incolo
Aoleu Tau-le ce naiba nu poti sa pui shi u un post complet, k nu inteleg ce ai vrut sa zici...apropo ai vazut cat de mult te iubesc...am blokt circulatia doar k sa mai stam la un pahar de vorba
vyper2thex is offline   Reply With Quote
Old 28-10-06, 22:25   #164
MKE

Stage 5
 
MKE's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,418
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Street Zone]
Default Re: Corsa mea

nimik nou ??? mai baga niste poze...
MKE is offline   Reply With Quote
Old 29-10-06, 01:23   #165
vyper2thex

Stage 4
 
vyper2thex's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 259
Default Re: Corsa mea

Quote:
Originally Posted by MKE View Post
nimik nou ??? mai baga niste poze...
Ink nimik trebuie sa ma duc sa imi pun folie shi sa vad dak pot sa ii pun distantiere pe spate(trebuie sa fie shi practic pentru mine)...cand mai am ceva nou postez...tot ma chinui sa pun poze in care se vede perla bine pe mashina dar acu camera mea e la Paris...asa k tre sa wait
vyper2thex is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -