Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Ploiesti

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 18-10-10, 22:15   #16
lordulbarbut

Stock
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 3
Default Re: Fenomenul Griffo

Scriu cu culoarea si fontul asta ca domnii administratori ai acestui site/ moderatorii ai acestui forum sa vada mai bine, poate cu litere mici si negre se pierd. Poate va ganditi ca sunt Griffo, ei bine nu. Scriu pur si simplu ca ati facut un topic, vorba romanului de cacat, in care sa aruncati niste vorbe urate unui om. Oricare din cei care au postat aici nu sunt usi de biserica, oricare din ei au jicnit la viata lor, oricare din ei au dezamagit... In primul rand cei care se ocupa de acest forum mai mult ca sigur imi vor sterge postul, ii inteleg, dar fac exact ce au facut si acesti oameni cand au deschis un topic netinand cont de reguli...se vorbeste aici de un om care nu mai are cont pe acest forum, in plus acesti indivizi instiga la violenta, aprind discutii care vor duce la cearta si raca...Se numara pe degete cei care au ceva cu acest om si acestia sunt niste frustrati si renegati de viata, vorba profesoarei mele de romana "excremente sociale". Deci mai baieti, eu zic sa va vedeti de vietile voastre, de familiile voastre, de masinile voastre si de ce mai vreti voi... Cel de sus are de toate pentru toti si toate!!!

Last edited by tng; 18-10-10 at 22:18.
lordulbarbut is offline  
Old 18-10-10, 22:20   #17
DUB-R

Stage 5
 
DUB-R's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 464
Default Re: Fenomenul Griffo

Fiecare e responsabil pentru faptele lui. Nu suntem usi de biserica, evident, dar cand 1,2,3,4,10,15 persoane spun ca e un cretin, atunci evident este !

De parca lui ii e rusine sa-i faca pe altii de ras inventand povesti, mai da'o dreaq de treaba ... e un frustrat.
__________________
Piese pentru masini americane si masini de lux / sport la preturi rezonabile !
0731.439.105 | fabi@americanmusclecars.ro
DUB-R is offline  
Old 18-10-10, 22:24   #18
lordulbarbut

Stock
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 3
Default Re: Fenomenul Griffo

Quote:
Originally Posted by DUB-R View Post
Fiecare e responsabil pentru faptele lui. Nu suntem usi de biserica, evident, dar cand 1,2,3,4,10,15 persoane spun ca e un cretin, atunci evident este !

De parca lui ii e rusine sa-i faca pe altii de ras inventand povesti, mai da'o dreaq de treaba ... e un frustrat.
Pai hai sa deschidem topic pentru fiecare din noi, sa vedem atunci ce se intampla, cine are si cine nu mai multi dusmani...tu daca ai toata tigla pe casa, daca nu esti un frustrat ca el de ce ai facut asta?
lordulbarbut is offline  
Old 18-10-10, 22:32   #19
DUB-R

Stage 5
 
DUB-R's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 464
Default Re: Fenomenul Griffo

Pentru ca el la randul lui NU a stiut sa-si controleze cuvintele, a comentat aiurea unde si cand NU trebuia fara ca eu sa fi avut ceva cu el !
A facut pe grandomanul ca el cunoaste anumite persoane care la randul lor mi-au spus ca habar nu au cine este EL !

Iar in legatura cu mine, ca sa NU existe dubii, sunt fostul Super Moderator EaGle care DA, am contul suspendat pe acest forum din motiv ca mi-am deschis alt forum.

Anyway nu esti tu avocatul lui, sa intre aici si sa spuna ce are de zis. Daca are sange-n .... si e barbat cum spune ca este sa se intalneasca cu fiecare dintre noi ! Nu-l tin balamalele ...

Ideea in sine este ca toata lumea sa stie CINE ESTE EL, il astept la mine la poarta, chiar il invit, oricum nu locuim departe !
DUB-R is offline  
Old 18-10-10, 22:36   #20
lordulbarbut

Stock
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 3
Default Re: Fenomenul Griffo

)))) Pai de ce nu ai zis mai nene ca tu esti, nici nu ma mai oboseam sa vorbesc cu un retardat ca tine, sa stau sa-ti explic ce inseamna viata si cum trebuie sa te porti tu mai intai ca sa se poarte si altii frumos cu tine. In concluzie cei care apleaca urechea la acest individ...cine se aseamana se aduna...acum chiar nu isi mai au rostul restul discutiilor. Inca ceva fiecare are cati avocati vrea...daca isi permite ))
lordulbarbut is offline  
Old 18-10-10, 22:40   #21
DUB-R

Stage 5
 
DUB-R's Avatar
 
Join Date: Oct 2008
Posts: 464
Default Re: Fenomenul Griffo

Zi cine esti, cu tupeu ca Griffo asa Tare semeni la caracter cu el, cam mult chiar

N-ai tu idee cati mai sunt dar sunt "mai tacuti" de fire ...

Anyway, Griffo ne vedem face to face.. sa ma suni cand esti prin zona
DUB-R is offline  
Old 18-10-10, 22:51   #22
tng
Observator 4tuning

Stage 5
 
tng's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 5,936
Member of:
[Moderators]
[Observator 4tuning]
[Virtual Tuning]
[Opel]
Default Re: Fenomenul Griffo

Inchidem tigania asta!
tng is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -