Forum: Anunturi Auto Oltcit
25-06-10, 15:16
|
|
Replies: 3
Views: 443
Re: Dezmembrez Oltcit
Daca vreti sigle, suruburi, piese sau cine stie ce alte nimicuri, postati aici. Ma pregatesc s-o duc la Remat daca nu vrea nimeni nimic.
|
Forum: Anunturi Auto Oltcit
24-06-10, 15:50
|
|
Replies: 3
Views: 443
Re: Dezmembrez Oltcit
Este Oltcit Club IIR TA, alb. A fost functional si m-am plimbat cu el pana s-a rupt cureaua de distributie. Dupa problema asta nu m-am mai chinuit sa-l repar. Au trecut 2 ani de atunci cred. L-am...
|
Forum: Anunturi Auto Oltcit
24-06-10, 13:48
|
|
Replies: 3
Views: 443
Dezmembrez Oltcit
Am un Oltcit pe care-l dezmembrez si vand piesele. Cineva interesat de piese?
|