Forum: Daewoo tuning
16-06-10, 14:41
|
|
Replies: 6,211
Views: 591,004
Re: Club TICO
stie cineva pe undeva prin zona Deva-Hunedoara-Arad un matiz in stare buna si la bani putini ? masina de oras pt o domisoara incepatoare :-P
scz daca sunt oftopic
|
Forum: Anunturi Auto Daewoo
16-06-10, 14:32
|
|
Replies: 0
Views: 385
[Cumpar]Caut Matiz in stare buna
Sant interesat de un mic-gigant :oops: functional si inmatriculat,pt oras !
Rog oferte serioase ! Fara cazaturi.
Buget cam 1900 - 2100 euro
|