Forum: Alte discutii Opel
26-12-14, 17:07
|
|
Replies: 3
Views: 848
Re: Timbru de mediu Opel corsa b
Nu intotdeauna e cum zice calculatorul asta , sunt cazuri diferite
La corsa mea cred ca poate sa iasa si euro 3 , daca nu asta e .. euro2 :sad:
|
Forum: Alte discutii Opel
25-12-14, 19:09
|
|
Replies: 3
Views: 848
|
Forum: Alte discutii Opel
25-12-14, 11:55
|
|
Replies: 3
Views: 848
Timbru de mediu Opel corsa b
Salut , cat ar fi taxa de mediu pentru un opel corsa b din 99 cu motor de 1.2 16 v , in acte scrie D4 . Multumesc:D
|