Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 3 of 3
Search took 0.00 seconds; generated 92 minute(s) ago.
Search: Posts Made By: shreck
Forum: Amplificatoare auto & stuff 09-03-15, 08:30
Replies: 0
Views: 337
Posted By shreck
Vand condensator auto

Vand condensator auto pentru amplificator / statie auto
Capacitate 1 Farad
Contacte aurite
Nu detin sistemul de prindere !

Pret 100 ron

Tel. 0728 300 808
Forum: Coltul incepatorului 30-05-14, 19:28
Replies: 3
Views: 1,315
Posted By shreck
Re: Problema condensator

Salut
fir de remote nu are... are decat bornele + si -
eu l-am incarcat cu ajutorul unui bec de semnal p21w...
incarcarea condensatorui care are 1 farad dureaza aprox. 5-7 sec si descarcarea la...
Forum: Coltul incepatorului 29-05-14, 19:42
Replies: 3
Views: 1,315
Posted By shreck
Problema condensator

Salutare

am incercat azi sa imi instalez in masina sistemul audio si cand am ajuns la condensator am intampinat o problema.

Condensatorul este Stealth STC-1000.
Eu l-am cumparat acum vreo 2...
Showing results 1 to 3 of 3

 
- Copyright 2026 4Tuning -