Forum: Brasov
13-04-06, 03:18
|
|
Replies: 27
Views: 4,193
Re: probleme tehnice
Sal!
Eu consider ca este de la amestec... din cate stiu la motoarele pe injectie este bine sa fie in jur de 14/1. :oops: Insa nu sunt un as in ale service-ului, mai ales la Alfa.
...
|
Forum: Brasov
02-04-06, 22:07
|
|
Replies: 947
Views: 82,718
|
Forum: Brasov
02-04-06, 14:53
|
|
Replies: 78
Views: 12,584
Re: Curse de masini la Brasov
Sunt nou pe aici, am citit cu atentie ce spuneti voi...
Din cate stim cu toti, centura brasovului este in constructie!
Drum NOU, LINII DREPTE si ce este cel mai important: NU ESTE CIRCULAT, NU...
|
Forum: Brasov
02-04-06, 14:36
|
|
Replies: 212
Views: 63,283
Re: Date despre utilizatorii din Brasov
Salutare!
Lucrez in domeniul ISP, am 24 de ani, am avut mai multe masinutze: Fiat Ritmo (BV-01-GAS); GOLF2 GTI (nr germania, pregatit VTM); Golf3 VR6 (BV-03-WVR);
Din pacate toate astea au...
|
Forum: Brasov
30-03-06, 20:59
|
|
Replies: 961
Views: 142,148
Re: Masinile noastre, modificarii, poze, detalii
Salutare!
Tot din BV sunt. Dupa CL imi e si jena sa spun ca am o SuperNova.
Ma primiti si pe mine pe forum?
Momentan tot ce am "tunat" pe masina e un CHIP ECU de la AED.
Tuning exterior inca...
|