Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 9 of 9
Search took 0.01 seconds; generated 77 minute(s) ago.
Search: Posts Made By: HesseLinK
Forum: Firme Piese Tuning 11-02-13, 10:49
Replies: 469
Views: 100,034
Posted By HesseLinK
Re: TOPGEAR & LONGLIFE UK >> centru evacuari, jante, anvelope in Bucuresti

Salut, cat ar costa o finala pentru un Audi A4 B5 1.8T quattro din 2000 + montaj ?
Si cam care ar fi pretul la un traseu cat-back pentru aceeasi masina ?
Forum: Jante si Anvelope 10-06-11, 10:03
Replies: 2
Views: 737
Posted By HesseLinK
Re: vand jante dezent T pe 16 + anvelope iarna

Salut,
ce ET au jentile ?
si le dai cu 10 mil cu tot cu cauciucuri ?
Forum: Zona comerciala Brasov - Bazar - Servicii - Talcioc 08-04-11, 12:56
Replies: 31
Views: 13,180
Posted By HesseLinK
Re: caut sablare jante brasov

Salut,
poti face niste jenti culoarea din poze ? (din cate stiu se cheama Titanium finish, pare un fel de gri mat).
Cam cat ar costa asa ceva pentru niste jenti pe 18" ? sablat + vopsit.
...
Forum: Brasov 24-03-09, 13:02
Replies: 212
Views: 63,282
Posted By HesseLinK
Re: Date despre utilizatorii din Brasov

Hy ...
Flavius
aproape 22 ani
Audi A4 1.8 benzina 20v
Forum: Brasov 16-03-09, 11:25
Replies: 210
Views: 19,967
Posted By HesseLinK
Forum: Masina mea Audi 25-11-08, 11:11
Replies: 92
Views: 11,815
Posted By HesseLinK
Re: Audi a4 1.8b noua mea achizitie

cat a fost taxa de prima inmatriculare ? ... am si eu un A4 identic ... si urmeaza sa o inscriu ...

ai umblat cumva la boxele de pe fata ? ... sti cumva daca intra de 13 fara sa fie facute...
Forum: Coltul incepatorului 17-11-08, 14:25
Replies: 3
Views: 1,065
Posted By HesseLinK
Re: Pioneer DEH-4000UB in A4 : buget 10 mil pt achizitionare sistem

m-am gandit sa achizitionez subul&amp: Hifonics TXi12S4 & Hifonics TXi4008

in rest am pus ochii pe: Hifonics ZEUS ZXi 5.2C si pe Hifonics ZEUS ZXi 63 .... sau sa iau:
...
Forum: Unitati de bord si surse 12-11-08, 19:18
Replies: 7
Views: 2,513
Posted By HesseLinK
Re: Pioneer DEH-4000UB

detin eu asa ceva ... are reglaje destule .... decoamdata am niste boxe praf ... dar care se aud f bine cu acest mp3 (bineinteles la volum moderat spre mic ... boxele sunt deteriorate rau ...)....
Forum: Coltul incepatorului 12-11-08, 19:07
Replies: 3
Views: 1,065
Posted By HesseLinK
Question Pioneer DEH-4000UB in A4 : buget 10 mil pt achizitionare sistem

am mp3 playerul Pioneer DEH-4000UB intr-un A4 ... si nu am boxe pe masura:

as dori pe fata: 2 tweetere si 2 boxe (in usi)
in spate 2 boxe mai mari (amplasate pe polita de sub luneta)
si un...
Showing results 1 to 9 of 9

 
- Copyright 2026 4Tuning -