Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 25 of 25
Search took 0.09 seconds; generated 67 minute(s) ago.
Search: Posts Made By: dr4gosh
Forum: Zona tehnica Renault 28-10-09, 11:30
Replies: 35
Views: 44,406
Posted By dr4gosh
Re: Probleme Renault Laguna II

La viraje nu se simte nimic,la mers pe drum drept nimic dar cand vin denivelari pe asfalt se aude o bataie puternica la puntea fata.....am schimbat bucsele(aveam probleme cu cele antiruliu)restul...
Forum: Zona tehnica Renault 22-10-09, 09:47
Replies: 35
Views: 44,406
Posted By dr4gosh
Re: Probleme Renault Laguna II

flansele se schimba separat sau se gasesc impreuna cu telescoapele? eu am o problema cu telescoapele, se tot destrang piulutele de sus de la oale.(nu stiu din ce motive).
Iar la telescopul drept...
Forum: Zona tehnica Renault 17-10-09, 23:49
Replies: 35
Views: 44,406
Posted By dr4gosh
Re: Probleme Renault Laguna II

:))) chiar sunt curios de cine si ce o sa iti raspunda pt ca si eu am aceeasi problema.... bate ceva si habar nu am ce....
sau poate asa merge ea...
Forum: Zona tehnica Renault 07-10-09, 18:00
Replies: 35
Views: 44,406
Posted By dr4gosh
Re: Probleme Renault Laguna II

spune'mi te rog cum ai reusit sa reconditionezi Turbo'ul.
Eu am mari probleme cu el...
si in plus cea mai mare nelamurire a mea e ... cati litri de ulei intra in baie? acum 2 zile am facut schimbul...
Forum: PROMOTII pe 4TuningRO 28-09-09, 11:34
Replies: 490
Views: 83,536
Posted By dr4gosh
Re: Discuri de frana si placute EBC BRAKES made in UK

Placute YellowStuf si Discuri Turbo Groove pt o Honda CRX II.
Forum: Vanzari Cumparari MOTO 06-05-09, 01:29
Replies: 9
Views: 981
Posted By dr4gosh
Forum: Tg-Jiu 10-01-09, 14:55
Replies: 775
Views: 58,707
Posted By dr4gosh
Exclamation Re: Tg-jiu

sunt curios de inbunatatirile alea, dar sa vina caldura... ;)
Forum: Tg-Jiu 10-01-09, 13:55
Replies: 775
Views: 58,707
Posted By dr4gosh
Wink Re: Tg-jiu

lancia cand am vazut-o eu avea bara fata , dar nu avea toba prinsa bine , pentru ca atunci a pus'o(sau asa am inteles eu) si era noapte. nu stiu daca e neagra , dar oricum e inchisa la culoare.
C4...
Forum: Tg-Jiu 10-01-09, 13:27
Replies: 775
Views: 58,707
Posted By dr4gosh
Wink Re: Tg-jiu

eu ma refeream la ceva street, nu test drive.... ca de exemplu del sol ala e on street, mai stiu un matz2.5 cupe, care se da frumos, si o Lancia 2.0T care e "under construction" dupa spusele...
Forum: Tg-Jiu 08-01-09, 15:00
Replies: 775
Views: 58,707
Posted By dr4gosh
Thumbs up Re: Tg-jiu

Timisoara a devenit Honda Style.... Japan Power ;)
Del sol ala l'am vazut de aproape, mai exact m'am intalnit cu el in trafic, era noapte si arata ca un pom de craciun miscator(dar am inteles gestul...
Forum: Tg-Jiu 07-01-09, 19:29
Replies: 775
Views: 58,707
Posted By dr4gosh
Re: Tg-jiu

ceva honda prin tg jiu? .... ca pe strada am vazut doar 2 , un del sol si un civic(mai spectacol)...restul family car...
Forum: PROMOTII pe 4TuningRO 21-12-08, 10:57
Replies: 1,643
Views: 232,477
Posted By dr4gosh
Forum: Zona tehnica Honda - Acura 15-12-08, 19:03
Replies: 1
Views: 658
Posted By dr4gosh
Post need help...pls

:arrow:am nevoie de ajutor sa imi aflu viteza de deplasare mai aproape de exact rezultata din urmele de franare....
am avut un accident in urma cu cateva zile si am 19.5 respectiv 19.7 metri...
Forum: Anunturi Auto Volvo 15-12-08, 14:41
Replies: 0
Views: 479
Posted By dr4gosh
Unhappy cumpar piese pt volvo340 1.6D din 87'

am nevoie in mod special de electromotor si
vacuumu de la servo frana
pe langa multe altele astea sunt cele mai prioritare....
Forum: Alte discutii Honda - Acura 15-12-08, 00:35
Replies: 34
Views: 13,539
Posted By dr4gosh
Re: Preturi piese si consumabile Honda Civic

sper si eu... oricum in mare nu as avea nevoie.... de prea multe
dar acum sa nu coincidem la piese k nu ar fii ok
eu am spus c'am ce am nevoie si ar mai fi cateva.... mari si complexe:D.
te salut
Forum: Alte discutii Honda - Acura 14-12-08, 22:25
Replies: 34
Views: 13,539
Posted By dr4gosh
Re: Preturi piese si consumabile Honda Civic

:))
ms, dar chiar ii prieten cu mine...
nu stiam k are unul la dezmembrat...
oricum ce mik e lumea.... ms mult...
;)
respect
Forum: Alte discutii Honda - Acura 14-12-08, 15:24
Replies: 34
Views: 13,539
Posted By dr4gosh
Re: Preturi piese si consumabile Honda Civic

imi dai te rog un nr de tel de la masina asta pt dezmembrat, spre norocul meu e din orash cu mine....
si sunt curios dak parbrizul se poate pune si second.... sau trebuie neaparat nou...
dar oricum...
Forum: Alte discutii Honda - Acura 11-12-08, 19:22
Replies: 34
Views: 13,539
Posted By dr4gosh
Unhappy Re: Preturi piese si consumabile Honda Civic

va salut ....
am si eu nevoie de cateva piese pt honda civic eg-3 1.3
am avut un accident acum cateva zile si am ramas cu cateva pagube...
parbriz
spoiler fata,
far+semnalizator(model american...
Forum: Masini BMW de vanzare 05-10-08, 23:34
Replies: 242
Views: 11,599
Posted By dr4gosh
Re: Vand piese BMW seria 3 5 7, cutii motoare etc.

pisicutza, '92, 4 usi, c'am atat...
Forum: Masini BMW de vanzare 05-10-08, 20:29
Replies: 242
Views: 11,599
Posted By dr4gosh
Re: Vand piese BMW seria 3 5 7, cutii motoare etc.

imi trebuie pompa servo de 320i....
dak ai si la ce bani....
ms
Forum: Motoare 28-09-08, 20:44
Replies: 376
Views: 14,690
Posted By dr4gosh
Question Re: dezmembrez motoare bmw

termostat de 20i....
fara gluma... un "prieten s-a gandit k ala e prb k imi fierbea apa si l'a scos(distrus)"
Forum: Timisoara 25-09-08, 02:24
Replies: 723
Views: 89,126
Posted By dr4gosh
Exclamation Re: ShadowCrew nou club in timisoara

aici am impresia k se bate un apropo la cineva....:D:D
hmmm....8)
Forum: Timisoara 24-09-08, 17:28
Replies: 723
Views: 89,126
Posted By dr4gosh
Re: ShadowCrew nou club in timisoara

speedball catzi membri suntetzi pana la urma in club???
bafta cu clubul...
Forum: Dezmembrari si Piese SH 23-09-08, 11:15
Replies: 369
Views: 17,915
Posted By dr4gosh
Re: dezmembrez 2 bmw-uri e36 ambele 325-24v

m'ar interesa bimetalul
si in ce bani...
Forum: Faruri, Stopuri, Lumini, Leduri 27-06-07, 11:48
Replies: 13
Views: 3,814
Posted By dr4gosh
Question Re: Stopuri clare cu LEDuri, faruri Angel Eyes, pentru aproape orice masina de la FK

As fi interesat sa achizitionez:
Angel Eyes si Ionizare pt Opel Astra H 17 cdti
Cum as putea in posesia a asa ceva????
Showing results 1 to 25 of 25

 
- Copyright 2026 4Tuning -