Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 9 of 9
Search took 0.01 seconds; generated 77 minute(s) ago.
Search: Posts Made By: adi83155
Forum: Bazar AUTO - MASINI 10-06-08, 23:14
Replies: 0
Views: 367
Posted By adi83155
vind punto 1,9 jtd

vind fiat punto 1,9 jtd, aer condotionat,geamuri electrice, servofrina, servodirectie,airbag-uri,consum 4,8 l/100 km,4 usi, alb,intretinut, 124000 km
tel 0752-244442
Forum: Anunturi Auto Fiat 14-03-08, 14:47
Replies: 0
Views: 428
Posted By adi83155
[CUMPAR]capace roti punto

cumpar 2 capace roti pentru punto de 14.Contact [email protected]
Forum: Anunturi Auto Fiat 18-07-07, 16:14
Replies: 4
Views: 558
Posted By adi83155
Re: Caut Sigla Spate

Am vazut in cj la un parc de dezmembrari stopul spate stinga.Si mie mi-e crapat.Aia cer 2 mil pe el.Lipitul costa 400-500.000.
Forum: Zona tehnica Fiat 17-07-07, 14:36
Replies: 23
Views: 2,153
Posted By adi83155
Re: Servo directie stricata Punto2001 1.9JTD

Exact aceeasi problema o am si eu.De citeva ori a cazut dar si-a reveit.de 2 zile nu isi mai revine.Cind pornesc motorul merge 2 min si cade.Azi am mers la mecanici.Aia de la reprezentanta mi-au dat...
Forum: Zona tehnica Fiat 28-05-07, 14:04
Replies: 13
Views: 4,840
Posted By adi83155
Re: Fiat Punto 1,9JTD

Inca n-am ajuns la electromecanic.Deci sa ma astept sa ma lase servo, acum ca zumzaie in continu.Da chiar 1000 euro sa fie?Mi se pare exagerat de scump de scump.
Zgomotul ala de pe piatra cubica si...
Forum: Zona tehnica Fiat 24-05-07, 19:10
Replies: 13
Views: 4,840
Posted By adi83155
Re: Fiat Punto 1,9JTD

Salut,
si eu am un punto 1,9 din 2000.De ieri am inceput sa aud si eu un fel de zumzait fin cind misc de volan.Asa ai patit si tu???
1000 de euro mi se pare foarte mult, nu ai incercat sa gaseti...
Forum: Alte discutii Fiat 09-03-07, 19:21
Replies: 62
Views: 15,287
Posted By adi83155
Re: Boxe fata punto.

Salut. Caut grilajul de la boxele din fata. Daca are cineva sau stie de unde le pot lua ii multumesc anticipat.
Forum: Alte discutii Fiat 06-12-06, 22:34
Replies: 1,924
Views: 286,988
Posted By adi83155
Re: Club Fiat Punto Tuning

mitty...masina e alba. Poate ne intilnim prin cj, mai schimbam niste pareri, si eu am 1.9 jtd
Forum: Alte discutii Fiat 02-12-06, 19:39
Replies: 1,924
Views: 286,988
Posted By adi83155
Re: Club Fiat Punto Tuning

Salutare la toti posesorii de punto.Caut capacelul ala din spate care acunde gaura unde vine cirligul de remorcare.De unde pot sa fac rost de el?Mi l-a furat cineva, m-am uitat prin oras si sunt rare...
Showing results 1 to 9 of 9

 
- Copyright 2026 4Tuning -