Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 26 of 26
Search took 0.05 seconds.
Search: Posts Made By: Alex_Kid
Forum: Piese Dacia de vanzare 10-10-12, 15:56
Replies: 2
Views: 301
Posted By Alex_Kid
Cumpar aripa+usa stanga Dacia SuperNova

Salut.
Vreau sa cumpar aripa + usa stanga pentru o Dacia SuperNova, de preferinta argintie (nu este obligatoriu).

As dori, daca se poate ca piesele sa fie in Bucuresti sau in apropiere.
...
Forum: Anunturi Auto Audi 16-05-12, 19:42
Replies: 0
Views: 273
Posted By Alex_Kid
Smile Cumpar Urgent POMPA TANDEM Audi A4 1.9 TDI 2004

Caut sa cumpar urgent pompa tandem pentru un Audi A4, 1.9 TDI, an fab. 2004.

Contact : 0727295341 (Alex) / YM! : insekt2003

Astept oferte.

Multumesc
Forum: Masini Dacia de vanzare 15-12-10, 13:54
Replies: 5
Views: 1,603
Posted By Alex_Kid
Re: Vind dacia 1310 MLS

Salut.Sunt interesat dar as vrea sa imi trimiti si mie niste poze pe mail ,le studiez si daca imi convine vine duminica sa o vad .

[email protected]

Multumesc
Forum: Zona tehnica Audi 29-09-10, 09:43
Replies: 6
Views: 12,949
Posted By Alex_Kid
Re: A4 B6 1,9 TDI 101cp (74kw)

1.Piesa a fost adusa in cutie sigilata si deschisa in fata proprietarului.Deci nu cred ca era reconditionata.
2.Nu am inteles care e faza cu benzina,am specificat TDI 1.9 faraI ...altfel avea 136 cp...
Forum: Zona tehnica Audi 28-09-10, 14:18
Replies: 6
Views: 12,949
Posted By Alex_Kid
Re: A4 B6 1,9 TDI 101cp (74kw)

Salut.Tata are un Audi A4 B6 1.9 TDI 101 cp , 2004...la cumparat in 2006 Buy Back din Germania cu 73.000 km la bord arata interior - exteror impecabil.Distributia a fost schimbata la 100.000 km si...
Forum: Masini Dacia de vanzare 02-08-10, 09:40
Replies: 12
Views: 1,124
Posted By Alex_Kid
Re: [Vand/Schimb] Dacia 1310

Upp! ! !...in seara aceasta voi face niste poze...:D
Forum: Masini Dacia de vanzare 07-07-10, 09:17
Replies: 12
Views: 1,124
Posted By Alex_Kid
Re: [Vand/Schimb] Dacia 1310

hai baieti ... nu mai este nimeni interesat...sau v-am speriat cu descrierea?:P
Forum: Talcioc 07-07-10, 09:15
Replies: 3
Views: 455
Posted By Alex_Kid
Re: VAND TEREN IN FRUMUSANI

Hai sus...pret de criza...:)
Forum: Talcioc 02-07-10, 10:42
Replies: 3
Views: 455
Posted By Alex_Kid
Re: VAND TEREN IN FRUMUSANI

UP Up and away :P
Forum: Talcioc 30-06-10, 15:38
Replies: 3
Views: 455
Posted By Alex_Kid
VAND TEREN IN FRUMUSANI

hai sus cu el
Forum: Talcioc 22-06-10, 14:23
Replies: 3
Views: 455
Posted By Alex_Kid
VAND TEREN IN FRUMUSANI

Vand teren in Comuna Frumusani.
Distanta de la Piata Sudului pe Soseaua Otenitei pana la teren aproximativ 10-12 Km.
Terenul este la sosea pe DN 4 - distanta de la sosea pana la teren aproximativ...
Forum: Alte discutii Dacia 18-06-10, 12:01
Replies: 11
Views: 827
Posted By Alex_Kid
Re: DILEMA :)

Ziceam si eu... :rolleyes2 ... Dar buna ideea cu furatul din ea.:D
Forum: Alte discutii Dacia 18-06-10, 08:44
Replies: 11
Views: 827
Posted By Alex_Kid
Re: DILEMA :)

Ms de urare GML...o sa dau jos dupa ea doar ce mai este bun de la interior...ca nu o sa ma apuc sa dau usa jos si sa pun alta ... etc...:P.
Sa vedem cred ca cel mai bine o sa trec pe acolo si o...
Forum: Alte discutii Dacia 17-06-10, 11:45
Replies: 11
Views: 827
Posted By Alex_Kid
Re: DILEMA :)

Ziceam si eu sa mai scot un ban de-o ciunga si-o cico :P
Forum: Alte discutii Dacia 17-06-10, 11:41
Replies: 11
Views: 827
Posted By Alex_Kid
Re: DILEMA :)

Am inteles...deci folosind o mica atentie aduc doar caroseria...fara usi ,capota,scaune,roti...:P just kidding


...


eu ma gandeam daca pot sa ii scot vreo usa,ceva...:))...ca la partea de...
Forum: Alte discutii Dacia 17-06-10, 11:24
Replies: 11
Views: 827
Posted By Alex_Kid
Re: DILEMA :)

Ms de raspuns...eu ma gandeam asa...sa dau scaunele si bordul...bordul cel putin este impecabil...ceasurile functionale perfect...:P
Forum: Alte discutii Dacia 17-06-10, 11:02
Replies: 11
Views: 827
Posted By Alex_Kid
DILEMA :)

Am si eu o intrebare ,sigur a mai intrebat cineva dar nu am gasit :D.
Din cate am auzit una dintre conditiile pentru primirea automobilului la Remat, este sa intre pe poarta Rematului pe rotile ei...
Forum: Masini Dacia de vanzare 14-06-10, 14:06
Replies: 12
Views: 1,124
Posted By Alex_Kid
Re: [Vand/Schimb] Dacia 1310

Daca o vrei pentru tine o sa ai ceva de lucru la ea.Sa iti zic in mare ce trebuie sa ii faci :
- schimbat far dreapta fata
- vopsit aripa stanga fata + unele locuri pe unde a mai sarit vopseaua
-...
Forum: Masini Dacia de vanzare 11-06-10, 10:56
Replies: 12
Views: 1,124
Posted By Alex_Kid
Re: [Vand/Schimb] Dacia 1310

Eu vreau 15 mil...tu cat oferi?
Forum: Masini Dacia de vanzare 09-06-10, 09:49
Replies: 12
Views: 1,124
Posted By Alex_Kid
Re: [Vand/Schimb] Dacia 1310

UPPPP...hai baieti scapati-ma de cosmar :P
Forum: Masini Dacia de vanzare 04-06-10, 13:50
Replies: 12
Views: 1,124
Posted By Alex_Kid
Re: [Vand/Schimb] Dacia 1310

UPPPP ! ! ! ! ! ...
Forum: Masini Dacia de vanzare 10-05-10, 07:54
Replies: 12
Views: 1,124
Posted By Alex_Kid
Re: [Vand/Schimb] Dacia 1310

UPPPP ! ! ! ! ! ...
Forum: Masini Dacia de vanzare 28-04-10, 08:58
Replies: 12
Views: 1,124
Posted By Alex_Kid
Forum: Masini Dacia de vanzare 14-04-10, 10:35
Replies: 12
Views: 1,124
Posted By Alex_Kid
Forum: Masini Dacia de vanzare 22-03-10, 07:42
Replies: 12
Views: 1,124
Posted By Alex_Kid
[Vand/Schimb] Dacia 1310

Deci dupa cum spune si titlul vand sau schimb o dacie 1310 din 1989...masina este functionala ... nu are itp sau asigurare (expirate acum aprox. 1 an)...masina este pentru cineva interesat pentru...
Forum: Piese Dacia de vanzare 18-03-10, 10:36
Replies: 121
Views: 5,815
Posted By Alex_Kid
Re: [Vand] orice piesa de dacia 1300 , 1310 , nova , s.nova , logan . sandero

Salut un pret te rog sa imi dai daca ai aceste pisese pentru Dacia 1300 aripile fata , masca fata cea din tabla (nush exact cum ii zice)in care se prinde radiatorul si farurile si 2 usi de dacia 1310...
Showing results 1 to 26 of 26

 
- Copyright 2026 4Tuning -