Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 37 of 37
Search took 0.02 seconds.
Search: Posts Made By: gabytzu_locdog
Forum: Bazar AUTO - MASINI 21-11-12, 19:24
Replies: 20
Views: 2,317
Posted By gabytzu_locdog
Re: vand e34 520i sau variante

S-a vandut , se poate inchide.Multumesc 4tuning pentru gazduire!!!
Forum: Bazar AUTO - MASINI 18-11-12, 11:03
Replies: 20
Views: 2,317
Posted By gabytzu_locdog
Re: vand e34 520i sau variante

849.99E fix la bani sau schimb cu auto mic pt femei numai inmatriculat ro
Forum: Bazar AUTO - MASINI 14-11-12, 19:12
Replies: 20
Views: 2,317
Posted By gabytzu_locdog
Re: vand e34 520i sau variante

fac variante numai cu polo, corsa masini de genu si sa fie inmatriculata ro, pret variante mult mai mare
Forum: Transmisii 31-10-12, 17:03
Replies: 1
Views: 270
Posted By gabytzu_locdog
Re: vand cutie viteze de mercedes e320 cdi automata

buna. un pret cu tot cu converter? stima
Forum: Bazar AUTO - MASINI 21-10-12, 21:12
Replies: 20
Views: 2,317
Posted By gabytzu_locdog
Re: vand e34 520i sau variante

900e fix urgent!!! nu mai fac nici o varianta caci mi-am cumparat alta masina
Forum: Bazar AUTO - MASINI 10-10-12, 12:43
Replies: 20
Views: 2,317
Posted By gabytzu_locdog
Re: vand e34 520i sau variante

de preferat schimb tot cu e34 dar sa fie combi
Forum: Bazar AUTO - MASINI 09-10-12, 17:54
Replies: 26
Views: 6,569
Posted By gabytzu_locdog
Re: Mercedes E200 w210

ofer auto de la mine de la vanzari, si cat mai veri diferenta? stima
Forum: Bazar AUTO - MASINI 08-10-12, 20:18
Replies: 20
Views: 2,317
Posted By gabytzu_locdog
Re: vand e34 520i sau variante

frumusica masina dar deja detin o corsa chiar nu am ce face cu 2 , oricum multumesc de oferta
Forum: Bazar AUTO - MASINI 08-10-12, 13:38
Replies: 20
Views: 2,317
Posted By gabytzu_locdog
Re: vand e34 520i sau variante

1100e fix , nu negociez, bujii noi, sonda lambda noua, ulei schimbat recent, masina mai necesit un debitmetru si doua bucse brate fata si 2 bucse punte spate, accept si variante +/- dif dar numai...
Forum: Dezmembrari si Piese SH 29-07-12, 13:24
Replies: 123
Views: 6,086
Posted By gabytzu_locdog
Re: DEZMEMBREZ BMW-URI E36

la ce pret ai o sonda lambda ptr motor de 2000cc m50 de bosch? stima
Forum: Bazar AUTO - MASINI 20-07-12, 20:24
Replies: 20
Views: 2,317
Posted By gabytzu_locdog
Re: vand e34 520i sau variante

tot 1100e fix urgent
Forum: Zona tehnica BMW 18-07-12, 20:04
Replies: 5
Views: 1,233
Posted By gabytzu_locdog
Re: e39 curge apa

ai mare grija ca de obicei in zona vasului de expansinue se fisureaza peretele de la radiator si iti da impresia ca curge jos si daca sa fisurat poti sa iti gandul de la el nu tine nici un lipici...
Forum: Zona tehnica BMW 18-07-12, 20:00
Replies: 9
Views: 3,790
Posted By gabytzu_locdog
Re: e46, s-au pus motoare din nikasil ?

modelul asta de motor a venit pe masini din 96 pana la sfarsitul lui 1998 sunt cu codul de motor 206s3 si 256s3 si care or mai fi , au fost probleme si in ro cad din cauza sulfului din benzina mai...
Forum: Zona tehnica BMW 18-07-12, 19:55
Replies: 3
Views: 763
Posted By gabytzu_locdog
Re: Probleme electrice ciudate

pai ce model de triple ai pus pe masina ? oem sau ....?
Forum: Zona tehnica BMW 18-07-12, 18:49
Replies: 14
Views: 6,987
Posted By gabytzu_locdog
Re: Intrebare sonda lamda

mai am o intrebare tot despre sonda dar despre bosch daca merge de pe un 316 pe un 320 daca e vreo diferenta intre ele? multumesc
Forum: Zona tehnica BMW 14-07-12, 21:25
Replies: 14
Views: 6,987
Posted By gabytzu_locdog
Re: Intrebare sonda lamda

masina a avut motor de 2.5 vanos si era bosch, acum sa trecut la unu de 2.0 vanos dar este siemens problema e in felul urmator sa cumparat motorul dar la sonda lambda lipseste mufa si in loc de ei...
Forum: Bazar AUTO - MASINI 11-07-12, 18:48
Replies: 20
Views: 2,317
Posted By gabytzu_locdog
Re: vand e34 520i sau variante

pret nou valabil pana in data de 15.17.2012 doar de 1100e urgent , daca nu se da pretul o sa creasca deoarece o sa ma apuc de rectificarea problemelor pt mai mutle detalii despre masina dati click...
Forum: Bazar AUTO - MASINI 10-07-12, 08:50
Replies: 20
Views: 2,317
Posted By gabytzu_locdog
Re: vand e34 520i sau variante

nu ca am nevoie de bani si nu numai atat e si distanta mare si e motorul prea mare, oricum multumesc pt oferta, stima
Forum: Bazar AUTO - MASINI 08-07-12, 22:01
Replies: 20
Views: 2,317
Posted By gabytzu_locdog
Re: vand e34 520i sau variante

mersi de oferta si asa o dau de pomana la cat am investit in ea , nu o vand sa scap de ea , o dau de nevoie de bani si fix de suma aceasta am nevoie. stima
Forum: Bazar AUTO - MASINI 04-07-12, 20:42
Replies: 20
Views: 2,317
Posted By gabytzu_locdog
Re: vand e34 520i sau variante

pret nou , 1350e urgent si fix fara variante!!!
Forum: Bazar AUTO - MASINI 28-06-12, 19:48
Replies: 20
Views: 2,317
Posted By gabytzu_locdog
Re: vand e34 520i sau variante

1499e cu jantele din pozele noi
Forum: Jante si Anvelope 18-06-12, 20:59
Replies: 0
Views: 268
Posted By gabytzu_locdog
cumpar 2 jante borbet t 5x120 bmw

cumpar 2 jante borbet t 5x120 r17 8j minim de bmw . astept oferte
Forum: Jante si Anvelope 18-06-12, 19:59
Replies: 1
Views: 340
Posted By gabytzu_locdog
Re: cumpar 2 jante m3 motor sport M DOUBLE-SPOKE

am atasat niste poze mai clare cu jantele care la caut
Forum: Jante si Anvelope 17-06-12, 20:21
Replies: 1
Views: 340
Posted By gabytzu_locdog
cumpar 2 jante m3 motor sport M DOUBLE-SPOKE

cumpar 2 jante motor sport m3 model de bmw e36 M DOUBLE-SPOKE astept oferte
Forum: Bazar AUTO - MASINI 07-06-12, 21:04
Replies: 20
Views: 2,317
Posted By gabytzu_locdog
Re: vand e34 520i sau variante

pret nou 1499e fix fara jantele din poza si nu este valabil ptr variante, la variante este mult mai mare
Forum: Bazar AUTO - MASINI 25-05-12, 18:48
Replies: 20
Views: 2,317
Posted By gabytzu_locdog
vand e34 520i sau variante

vand e34 520i 150cp 24v, propietar in acte ofer fiscal pe loc si accept unele variante, pret 1999e negociabil
Forum: Jante si Anvelope 17-05-12, 18:47
Replies: 408
Views: 28,454
Posted By gabytzu_locdog
Re: RECONDITIONEZ JANTE ALU IN TIMISOARA

buna . am si eu un model de jante model m3 e46 replici de italia si au bordurile jdrelite cam urat, si vreau sa le fac toate polishate, poti sa imi spui si un pret. stima
Forum: Sisteme turbo si NOS 19-01-12, 08:36
Replies: 14
Views: 6,790
Posted By gabytzu_locdog
Re: se poate pune turbina de disel pe benzinar?

atunci de pe care model de masina sa fie benzinar pot sa pun un turbo pe un motor m50 2.0 bmw ?
Forum: Sisteme turbo si NOS 17-01-12, 21:51
Replies: 14
Views: 6,790
Posted By gabytzu_locdog
Forum: Sisteme turbo si NOS 17-01-12, 10:15
Replies: 14
Views: 6,790
Posted By gabytzu_locdog
se poate pune turbina de disel pe benzinar?

buna , am si eu o intrebare vreau sa pun o turbina de pe bmw 525 tds pe motor de 2000cc m50 24v , daca merge ce trebuie sa fac sa nu busesc motorul? multumesc
Forum: Divertisment 11-07-11, 19:39
Replies: 4,413
Views: 682,418
Posted By gabytzu_locdog
Re: Fotografia / fotografiile zilei: amuzante

pai daca tot sa inventat cafeaua 3in1 dece sa nu le bage si masinile 3in una pacat ca eram pe autostrada si nu am apucat sa vad ce era bagat in vitara caci poate aveam surpriza sa vad vreo...
Forum: Divertisment 11-07-11, 18:43
Replies: 4,413
Views: 682,418
Posted By gabytzu_locdog
Re: Fotografia / fotografiile zilei: amuzante

numai romanii pot sa faca asa ceva , ce le poate duce capu
Forum: Sondaje Auto 14-04-11, 16:13
Replies: 442
Views: 58,763
Posted By gabytzu_locdog
Forum: Bazar AUTO - MASINI 14-11-10, 21:23
Replies: 7
Views: 513
Posted By gabytzu_locdog
Re: BMW E36 1.6/1.8/2.0 berlina/coupe

am eu daca dai 2100 iti dau eu inscris ro https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/220661-bmw-e36-2000cc-6inline-an-1993-a.html
Forum: Masini BMW de vanzare 26-04-10, 19:28
Replies: 3
Views: 608
Posted By gabytzu_locdog
Re: Vand piese pentru motoare M50, BMW

calculatorul este de pe model cu vanos sau fara ? ms
Forum: Propuneri orase 28-03-10, 22:12
Replies: 127
Views: 18,498
Posted By gabytzu_locdog
Unhappy Re: Resita

fratilor resita a intrat la apa?
Forum: Propuneri orase 18-03-10, 19:14
Replies: 127
Views: 18,498
Posted By gabytzu_locdog
Re: Resita

buna la toti , a adormit resita?:D
Showing results 1 to 37 of 37

 
- Copyright 2026 4Tuning -