Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 86 of 86
Search took 0.15 seconds.
Search: Posts Made By: marius_jupanu
Forum: Zona tehnica Daewoo 07-11-10, 18:27
Replies: 6
Views: 994
Posted By marius_jupanu
Re: turometru a luato razna

am luat fise gm:lol:80 lei..am schimbat si turometrul merge impecabil si totusi relantiu merge si mai bine ..nu vreau sa recunosc da ai avut dreptate ;)mersi pentru sfat si pe viitor o sa am grije sa...
Forum: Zona tehnica Daewoo 03-11-10, 18:30
Replies: 6
Views: 994
Posted By marius_jupanu
Re: turometru a luato razna

revin an a-ti da dreptate ..esi la masina ,porni motoru si cand ridicai capota......,fisele mele zici ca sant pom de craciun aprinse ,nu am observat daca era lumina afara, sa caut fise pe original si...
Forum: Zona tehnica Daewoo 03-11-10, 17:51
Replies: 6
Views: 994
Posted By marius_jupanu
Re: turometru a luato razna

dar relantiu merge ok ,sa aiba treaba cu fisele .... totusi o sa iau altele noi, sa ancerc sa iau si capacul:lol:
Forum: Zona tehnica Daewoo 30-10-10, 17:08
Replies: 6
Views: 994
Posted By marius_jupanu
turometru a luato razna

de doua zile nu stiu ce sa mai fac,,,, masina merge ok relantiu la fel ,an schimb turometru ai impresia ca sare ca un arc ....sa fie turometru defect sau altceva :cry:ce ma sfatuiti ;)multumesc...
Forum: Masina mea Daewoo 18-09-10, 11:19
Replies: 429
Views: 62,767
Posted By marius_jupanu
re: Cielo BH 18 BSV

frumoasa masina ,interiorul ok :lol:succes an continuare ;)
Forum: Masina mea Daewoo 12-09-10, 07:50
Replies: 145
Views: 19,986
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo 1996

am tras si eu cu ochiul unpic ...:lol:super omule tineo tot asa :-)bafta
Forum: Masina mea Daewoo 07-09-10, 18:03
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

da antradevar, da am cumparat capace originale gm si mascheaza tot:???: ,oricum cand am vopsito totala am facut si gentile cu negru:lol:
Forum: Masina mea Daewoo 01-09-10, 10:15
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

STIU CA AR DA BINE UN SET DE JANTE , :lol: DA NU PREA MA OMOR DUPE JANTE , LA DRUMURILE NOASTRE PREFER SA AM DE TABLA ORIGINALE...MERSI ORICUM;)
Forum: Masina mea Daewoo 29-08-10, 12:32
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

nu e cromata... mam dus la baieti de ambraca cu autocolant ....au iesit super si sant si multumit.....plus ca esi foarte ieftin :lol:
Forum: Zona tehnica Daewoo 28-08-10, 08:04
Replies: 0
Views: 1,153
Posted By marius_jupanu
culori mufa audio

ma puteti ajuta ..ami trbuie si mie schema electrica pentru mufa de la casetofon :-)ma rugat un coleg sa ai montez cd plaier pe a lui si nu as mai desface pe al meu sa vad ce culori are.... pentru...
Forum: Masina mea Daewoo 28-08-10, 07:56
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

mersi mult de apreciere, :lol:
Forum: Masina mea Daewoo 14-08-10, 06:58
Replies: 4
Views: 1,110
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo - MH 03 XVP

pune mai multe poze:lol: interior :lol:motor ,arata bine
Forum: Masina mea Daewoo 20-06-10, 21:58
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

mersi apreciez :
Forum: Masina mea Daewoo 14-06-10, 06:40
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

mersi mult:lol:si eu sant multumit cum a iesit;)
Forum: Masina mea Daewoo 13-06-10, 18:21
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

hai sa va arat cateva poze cu ia spalata ...sa vedeti ce bine dau ledurile an oglinzi
Forum: Masina mea Daewoo 13-06-10, 10:28
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

buna idea cu batoanele de lipici ,eu daca nu aveam un coleg sa le dea de cap la oglinzi cumparam altele ,o sa dau si eu cu lipici :lol: buna ideea ..mersi
Forum: Masina mea Daewoo 12-06-10, 15:45
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

atentie mare,,,,, te previn cu arculetele ,daca e reglabila ai grija cum le desfaci ca e belea cu montatu la loc:???:an afara de leduri si rezistente anveleste piesele cu scoci pe interior;) la...
Forum: Masina mea Daewoo 12-06-10, 14:43
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

da ai dreptate, gaurite si apoi cu leduri... seara se vede super merita munca mersi mult:lol:
Forum: Masina mea Daewoo 12-06-10, 14:40
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

leduri cu lupa si cateva piese ...da atentie mare cine desface oglinzile e cam nasol cand pui arculetele la loc restu e ok
Forum: Masina mea Daewoo 12-06-10, 14:37
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

mersi la fel si tie bafta
Forum: Masina mea Daewoo 11-06-10, 18:17
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

CE ZICETI VA PLAC OGLINZILE
Forum: Masina mea Daewoo 11-06-10, 18:12
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

HAIDETI SA VA ARAT CE IDEE AM AVUT CU OGLINZILE SI CUM A IESIT FINALU LA VOPSIRE
Forum: Masina mea Daewoo 07-06-10, 18:30
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

asa este da e prea tarziu,o sa ma multumesc cu asta
Forum: Masina mea Daewoo 07-06-10, 18:27
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

sant de iarna ...cum ma scap luna asta de datoria la vopsea se rezolva toate noi :shock:mersi de sfat
Forum: Masina mea Daewoo 07-06-10, 18:25
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

mersi mult :lol:
Forum: Masina mea Daewoo 07-06-10, 18:24
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

toti colegi au zis sa le sterg,ai dreptate
Forum: Masina mea Daewoo 06-06-10, 19:33
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

intratevar ai dreptate , daca ma hotarasc sa o vand vreodata si vine omu ridica capota se va cunoaste alt albastru:lol:nu poti daca faci alt albastru sa dai bine la motor:?: eu preferam albastru...
Forum: Masina mea Daewoo 06-06-10, 17:57
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

astazi am echipat masina fara bari ,ia ceva timp pana reglezi usile si capotele
Forum: Masina mea Daewoo 03-06-10, 20:15
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

am promis ca o sa revin cu poze ,nu stiu ce fac baieti dar cred ca ese ceva bine,sa va arat cateva poze
Forum: Masina mea Daewoo 26-05-10, 06:25
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
ok am anteles, vorbesc astazi cu baieti sa vedem...

ok am anteles, vorbesc astazi cu baieti sa vedem ce pot face...eu credeam ca ai zis la gluma dar acum anteleg:lol:

mesi de sfat , pentru mine era ok daca nu sti cum sta treaba vorbesc cu baieti...
Forum: Masina mea Daewoo 25-05-10, 20:54
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

nu stiu daca e de portocala sau alt fruct da eu sant multumit oricum,:lol: mersi
Forum: Masina mea Daewoo 25-05-10, 19:30
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

mersi mult ,am luat le pun pe proectoare ,am gasit la dezmembrari pe un opel ,daca ma poti ajuta nu stiu de unde sa iau stickare am vazut pe un cielo albastru si nu stiu cine le vinde ....mersi...
Forum: Masina mea Daewoo 25-05-10, 17:24
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

am promis ca o sa revin cu poze ,sa va arat ce a iesit:lol:
Forum: Masina mea Daewoo 24-05-10, 14:15
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

nu am schimbat nimic leam dat jos pentru vopsire ,daca ai tinichigiu bun sa nu ati faci probleme la montare ......se vopsesc mai bine dezechipate si date jos:lol:
Forum: Masina mea Daewoo 24-05-10, 14:11
Replies: 154
Views: 15,071
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo - DJ-06-PFH

fusai astazi an targ si pe grila fata cerea 3oo,ooo ,:lol:daca ese ceva frumos te rog sa pui o poza dupe ce o termini ,mersi
Forum: Masina mea Daewoo 23-05-10, 19:13
Replies: 154
Views: 15,071
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo - DJ-06-PFH

ami place cum a iesit masina ta ,si eu vreau sa o vopsesc pe a mea ,vreau sa vezi ceva cred ca ar sta bine si pe a ta:lol:
Forum: Masina mea Daewoo 23-05-10, 17:12
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

CE SPUNETI DE ASTA AM AVUT IDEE BUNA:lol:
Forum: Masina mea Daewoo 23-05-10, 17:02
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

materialele ma ajung 10 miolioane ,fara mana de lucru findca sant colegi mei ,culoarea tot albastru 20 u de cielo. maine nu lucram da marti va postez poze dupa vopsire, o sa vopsim caroseria dupe...
Forum: Masina mea Daewoo 23-05-10, 13:43
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

buna prieteni vreau sa pun si eu cateva poze cu masinuta mea,an pregatire pentru vopsire totala
Forum: Zona tehnica Daewoo 21-03-10, 21:55
Replies: 32
Views: 4,043
Posted By marius_jupanu
Re: nu se deschide usa sofer

apropo crema de fata am ancercat si eu, da sa prins nevasta ca ramane fara crema:lol: si am trecut la silicon de bord
Forum: Zona tehnica Daewoo 21-03-10, 21:17
Replies: 32
Views: 4,043
Posted By marius_jupanu
Re: nu se deschide usa sofer

ce pot sa spun cand are cineva dreptate nu ma dau sa nu recunosc,multam
Forum: Masina mea Daewoo 21-03-10, 20:58
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

leam luat din craiova dupe internet sant de cielo 90 lei ,ma costat manopera, o cafea si o sticla de cola ,dureaza mai mult pana le desfaci pe cele vechi, dupeaia merge uns
Forum: Masina mea Daewoo 21-03-10, 18:50
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

sa va prezint noua mea tapiterie,am cumparat un set de tapiterie si an cateva ore nu am avut ce face sa va arat ce a iesit1381195

1381196
Forum: Masina mea Daewoo 06-03-10, 07:34
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

mersi mult ,nu eram sigur da vad ca nu ar fi probleme cu planetarele daca schimbi dimensiunea genti.:lol:
Forum: Masina mea Fiat 04-03-10, 20:10
Replies: 20
Views: 2,623
Posted By marius_jupanu
Re: Punto JTD

FRUMOASA MASINA, VAD CA E SI ANTRETINUTA ,CU AMATRICULATU MAI BINE O TI ASA
Forum: Zona tehnica Daewoo 27-02-10, 19:19
Replies: 32
Views: 4,043
Posted By marius_jupanu
Re: nu se deschide usa sofer

da an craiova pe dezdrobiri fara cel de la porbagaj ,nu stiu daca sant pe original ,da mai conteaza
Forum: Zona tehnica Daewoo 25-02-10, 20:51
Replies: 32
Views: 4,043
Posted By marius_jupanu
Re: nu se deschide usa sofer

nu cred sa atace ,deoarece la mine e obisnuinta cu datul siliconului pe chedere, si chiar daca mi lear ataca ,cu un milion iau toate chederele la cielo:lol:
Forum: Masina mea Daewoo 21-02-10, 19:27
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

mersi,:rolleyes2 ma gandeam sa nu se duca planetarele
Forum: Masina mea Daewoo 18-02-10, 20:09
Replies: 30
Views: 3,178
Posted By marius_jupanu
Re: My Car Cielo GLE 2000'

bun venit ,nu pot sa ati spun decat bafta si mult spor la tuning
Forum: Zona tehnica Daewoo 18-02-10, 20:02
Replies: 14
Views: 4,803
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo GPL 16v vs 8v

al meu e cu o axa dar consumu era exagerat manaca an oras 10l pe benzina si am montat gpl, se cunoaste la consum si trage lafel de bine ca pe benzina
Forum: Masina mea Daewoo 18-02-10, 19:13
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

salut ma puteti ajuta cu o nelamurire ....am gasit an targ 4 genti cu cauciucuri pe 14 la super pret, problema este ca eu am gentile pe 13 ,daca pun pe 14 se duc cumva planetarele ,multumesc pentru...
Forum: Zona tehnica Daewoo 18-02-10, 18:25
Replies: 32
Views: 4,043
Posted By marius_jupanu
Re: nu se deschide usa sofer

antradevar si apa este o problema,dupe ce am spalato nu a mai uscato si seara cand sa plec ..usile anghetate ,am luat apa fiarta si sa rezolvat ,daca o mai spal deschid usile si sterg chederele...
Forum: Masina mea Daewoo 18-02-10, 18:02
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

nu stiu ce sa mai cred, colegu nostru mister zizu ne da an fata cu niste date pe care le pot scrie si eu ,daca antradevar sant adevarate si se bazeaza pe ceva real, vreau sa vad si eu o documentatie...
Forum: Masina mea Daewoo 18-02-10, 17:54
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

daca vi cu o explicatie, e normal sa vi si cu o documentatie concreta sa te cred nu crezi :-P
Forum: Zona tehnica Daewoo 14-02-10, 06:51
Replies: 32
Views: 4,043
Posted By marius_jupanu
Re: nu se deschide usa sofer

nu am ce pirde daca fac o ancercare cu antigel:lol: orice idee e binevenita, mersi
Forum: Zona tehnica Daewoo 12-02-10, 18:00
Replies: 32
Views: 4,043
Posted By marius_jupanu
Re: nu se deschide usa sofer

va multumesc ,am dus masina la service craiova si au remediat baieti treaba nu stiu cu ce au dat ,da merge mai bine se deschide din a doua ancercare dar macar se deschide,au spus ca e boala veche la...
Forum: Masina mea Daewoo 12-02-10, 17:51
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

seria este klatf19y1........ sa anteleg ca este de korea daca ancepe cu, klatf..... mersi nu stiam ca asta e un reper , cotiera nu am , de plasticuri oricum vreau sai schimb culoarea la vara sa fie...
Forum: Zona tehnica Daewoo 09-02-10, 06:06
Replies: 32
Views: 4,043
Posted By marius_jupanu
Re: nu se deschide usa sofer

sar putea sa mearga daca amping putin an ea :?:..ancerc an dimineata asta daca nu ,astept pana se ancalzeste si o ung cu putin ulei .....multam fain :lol:
Forum: Zona tehnica Daewoo 09-02-10, 06:01
Replies: 32
Views: 4,043
Posted By marius_jupanu
Re: nu se deschide usa sofer

ai dreptate e amuzant sa intri ca pisica prin spate,oricum sa se mai ancalzeasca si dau fata de use jos sa o curat si ceva ulei ...mersi mult macar stiu ca nu are numai a mea boala asta:lol:
Forum: Masina mea Daewoo 08-02-10, 19:49
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

mersi mult ,mam tot saturat sa intru ca pisica pe usa spate...sper sa mearga :lol:
Forum: Zona tehnica Daewoo 08-02-10, 19:41
Replies: 32
Views: 4,043
Posted By marius_jupanu
nu se deschide usa sofer

buna am si eu o problema ,an diminetile geroase nu se mai deschide usa la sofer cu restul nu am probleme ,mam saturat sa ma vada vecini dimineata cu ibricul ,cu apa fiarta sa dau pe usa....dupe ce...
Forum: Masina mea Daewoo 08-02-10, 19:30
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

pentru toti colegi de cielo ..am si eu o nelamurire ,daca ma puteti ajuta cu o problema, nu anteleg de ce pe fiecare dimineata an zilele mai geroase nu se deschide usa la sofer ,an restul usilor ok...
Forum: Alte discutii Daewoo 04-02-10, 17:24
Replies: 155
Views: 13,044
Posted By marius_jupanu
Re: Intalnire Polivalenta

mersi mult pentru pagina ...si totusi daca mai faceti vrodata sambata sau duminica, asi veni si eu,cu ocazia asta vad si eu bucurestiul ...multam :lol:
Forum: DAEWOO 03-02-10, 19:56
Replies: 40
Views: 38,738
Posted By marius_jupanu
Re: Daewoo: Istoric, modele & stuff

nu am vazut pana acuma, dar e super interesant ,multumiri celor ce sa-u straduit
Forum: Alte discutii Daewoo 03-02-10, 19:34
Replies: 155
Views: 13,044
Posted By marius_jupanu
Re: Intalnire Polivalenta

daca era sambata ,va onoram si eu,:lol: da asa sa plec de la craiova la bucuresti an timpul saptamani mai greu
Forum: Masina mea Daewoo 02-02-10, 21:43
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

le vinzi da ce garantie pot eu sa ai dau omului ...si la cat ati da pe ele mai bine le ti de rezerva ..ma refer la balasturi alea merg la orice bec ,becurile ar trebui sa le dau:?:
Forum: Masina mea Daewoo 02-02-10, 18:27
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

eu am 2 xenoane ramase de la fosta masina ,dar am zis sa nu fac modificari
la prindere ,si o sa iau bixenon....nu stiam ca nu ai voie sa mergi cu proiectoarele:cry:
Forum: Masina mea Daewoo 02-02-10, 06:33
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

ma gandeam ca scap mai ieftin cu h3, bixenonu este mai scump
dar daca stau sa ma gandesc bine ai dreptate, nu le folosesc tot timpu.....:lol:
Forum: Masina mea Daewoo 01-02-10, 22:10
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

mersi omule asa da :lol:
Forum: Masina mea Daewoo 01-02-10, 20:31
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

nu sant cam scumpe :?:
Forum: Masina mea Daewoo 01-02-10, 19:57
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

mar interesa si pe mine u kit de xenon h3 pentru proectoare ,daca stiti de unde pot lua ceva bun si ieftin de criza,sau ce asi putea pune sa dea mai bine la proectoare
multumesc anticipat
Forum: Masina mea Daewoo 01-02-10, 06:21
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

mam interesat pe autovit si este volan de ..daewoo lanos
Forum: Masina mea Daewoo 31-01-10, 19:03
Replies: 1,677
Views: 313,992
Posted By marius_jupanu
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)

am vizionat si eu pozele superrr.. ai de gand sa o faci nfs mult succes an continuare
Forum: Masina mea Daewoo 31-01-10, 18:32
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

mersi mult .... sa sti ca se cunoaste diferenta parca e mai placut la condus:D
Forum: Masina mea Daewoo 31-01-10, 18:12
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

ati multumesc .....asa prieteni sa tot ai
Forum: Masina mea Daewoo 31-01-10, 18:10
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

acuma ancerc sper sa mearga
Forum: Masina mea Daewoo 31-01-10, 13:50
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

astazi am schimbat uleiul ,filtre, placheti, si am schimbat si volanul cu un alt model dewoo
deocamdata nu stiu sa atasez poza dar o sa antreb
Forum: Masina mea Daewoo 31-01-10, 13:44
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

sti cum e la noi an tara, vine cu cotiera si la vanzare surpriza.... fara cotiera
Forum: Masina mea Daewoo 30-01-10, 18:49
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

mersi esti un dragut orice prieten sau sfat e binevenit va multumesc
Forum: Masina mea Daewoo 30-01-10, 18:45
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

mai convins , e a ta masina,super
Forum: Masina mea Daewoo 30-01-10, 18:20
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

deocamdata nu am vazut ....sar putea sa fie cel de korea
Forum: Masina mea Daewoo 30-01-10, 17:16
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

ai dreptate a mea nu are anseamna ca e de romania o sa ma impac cu ideea mersi
Forum: Masina mea Daewoo 30-01-10, 15:44
Replies: 63
Views: 8,680
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo - TM-11-MHN

arata bine masina eu as ancerca la triplele din spate sa le dau cu lac bafta
Forum: Masina mea Daewoo 30-01-10, 14:15
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

cum poti identifica daca este de corea mersi
Forum: Masina mea Daewoo 30-01-10, 14:13
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Re: Cielo Korea Dj 09 HTB

mersi sar putea sa ai dreptate oricum ati multumesc pentru sfat
Forum: Masina mea Daewoo 28-01-10, 18:44
Replies: 116
Views: 9,093
Posted By marius_jupanu
Cielo Korea Dj 09 HTB

Salutare la toata lumea sunt posesorul unui cielo de korea cu an de fabricatie 98, astept sugestii. 128679712867981286799
Showing results 1 to 86 of 86

 
- Copyright 2026 4Tuning -