Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 56 of 56
Search took 0.04 seconds.
Search: Posts Made By: vica007
Forum: Zona tehnica Mercedes 10-07-15, 20:05
Replies: 3
Views: 3,494
Posted By vica007
Re: Cls 350 an 2005 probleme motor

am rezolvat problema....
Forum: Zona tehnica Mercedes 29-05-15, 09:41
Replies: 3
Views: 3,494
Posted By vica007
Re: Cls 350 an 2005 probleme motor

Am demontat partra fata la distributie si dupa cum ma asteptam lantul era rup plus patina intimzatoare este sparta.....am demontat si galeria de admisie si spre surprindere toate supapele de admisie...
Forum: Zona tehnica Mercedes 24-05-15, 18:46
Replies: 3
Views: 3,494
Posted By vica007
Cls 350 an 2005 probleme motor

am un cls350 272 cai....din 2005...problema sta in felul urmator...ma duceam la milano si la 100 km de milano s-a oprit din mers si nici ca a mai vrut sa porneasca....la prima vedere motorul invartea...
Forum: Anunturi Auto Renault 29-03-14, 18:11
Replies: 0
Views: 179
Posted By vica007
Vand caseta directie si volanta masa dubla Laguna ll 2.2 dci

vand volanta masa dubla are cca.80.000km .....caseata nu are joc in ax sau scurgeri......Pret volanta 100 e negł
Pret caseta 100 e neg
Tel.0765705941
Forum: Anunturi Auto Ford 29-03-14, 18:05
Replies: 0
Views: 196
Posted By vica007
X vand amortizoare parte spate Bilstein,Ford focus combi(99-04)

vand 2 amortizoare bilstein NOI pt ford focus combi (99-04)..pret 190 aman2


Acord 24 de ore pentru completarea anuntului conform regulilor sectiunii comerciale...
Forum: Masina mea Oltcit 05-08-13, 11:11
Replies: 587
Views: 45,440
Posted By vica007
Re: Oltcit Club 11R - DJ 38 RME "White Bison"

Masina din fericire mai exista spre surprinderea mea ,baiatul care a achizitionato chiar are grija de olteanca.....daca imi aduc bine aminte RME-ul se plimba mai mult pe la Simnic de acolo e...
Forum: Masina mea Oltcit 05-07-10, 22:08
Replies: 587
Views: 45,440
Posted By vica007
Re: Oltcit Club 11R - DJ 38 RME "White Bison"

in luna august v-a primi o vopsea noua...posibil alta culoare....ramane sa ma hotarasc....:rolleyes2
Forum: Masina mea Opel 06-06-10, 14:20
Replies: 62
Views: 6,948
Posted By vica007
Re: Opel Calibra

daca zici ca de o juma' de an n-ai mai condus-o...:D sa vezi ce senzatie o sa ai cand vei merge iar cu ea !!!
Forum: Masina mea Oltcit 04-06-10, 23:22
Replies: 2,178
Views: 258,724
Posted By vica007
re: Oltcit Club 12 TRS - On Steffan - DJ 63 CRO

Masina trebuie vazuta LIVE si dupa va puteti da cu parerea..pana atunci va zic ca nu are nici un rost..ca va schimati radical parerea......super super culoare,nu iti vine sa iti mai iei ochi de la ea...
Forum: Masina mea Oltcit 07-03-10, 18:28
Replies: 66
Views: 7,436
Posted By vica007
Re: Oltcit Axel 12 TRS - DJ-06-AWM:Un simplu Oltcit

ai de munca nu gluma....:sad:..spor la treaba..
Forum: Masina mea Opel 05-03-10, 14:59
Replies: 249
Views: 29,331
Posted By vica007
Re: Calibra 2000 8v C-tza

super interiorul...cat te-a costat toata afacerea ?:D
Forum: Masina mea Oltcit 04-03-10, 18:12
Replies: 177
Views: 32,660
Posted By vica007
Forum: Zona tehnica Oltcit 14-02-10, 15:47
Replies: 11
Views: 2,194
Posted By vica007
Forum: Masina mea BMW Seria 3 11-02-10, 20:18
Replies: 46
Views: 5,383
Posted By vica007
Re: E30 - cabrio BMW

Vezi ca nu o parcasi bine:)))
Forum: Masina mea BMW Seria 3 10-02-10, 07:27
Replies: 46
Views: 5,383
Posted By vica007
Re: E30 - cabrio BMW

SMECHERA rau.....Masina care te reprezinta....e superba
....sa o stapanesti sanatos si fara incidente...........
Forum: Masina mea Renault 09-02-10, 15:40
Replies: 5
Views: 1,029
Posted By vica007
Re: Renault21 GTD. Dj-06-YSS..

POZEEEEEE...................:D:D:lol:
Forum: Masina mea Oltcit 04-02-10, 14:34
Replies: 66
Views: 7,436
Posted By vica007
re: Oltcit Axel 12 TRS - DJ-06-AWM:Un simplu Oltcit

ai reusit sa ii pui motoru la loc?ca te-ai apucat acu 3 luni:)))..spor la trb..stiu masina am vazut-o Live.Trage destul de bine....Pune mana si fai o baie mai cu amanunt, ca din cate te cunosc(lenes)...
Forum: Masina mea Oltcit 13-12-09, 17:32
Replies: 587
Views: 45,440
Posted By vica007
Re: Oltcit Club 11R - DJ 38 RME "White Bison"

maine revin cu poze....nu am apucat sa o finisez cum vroiam eu pt ca m-a incurcat vremea foarte mult...am facut-o cat sa pot circula cu ea...in primavara va fi revopsita toata...
Forum: Masina mea Oltcit 11-12-09, 21:57
Replies: 587
Views: 45,440
Posted By vica007
Re: Oltcit Club 11R - DJ 38 RME "White Bison"

ok....volanul era pe ultimul loc..nu ma preocupa acum volanu,am alte planuri mai importante...ramane sa te sun..

astazi terminai de finisat ce am inceput...mai am doar sa le vopsesc acum sa vedem...
Forum: Masina mea Oltcit 10-12-09, 17:53
Replies: 587
Views: 45,440
Posted By vica007
Re: Oltcit Club 11R - DJ 38 RME "White Bison"

ms frumos , spoilerul ori mai modific ceva la el , ori pun altul ceva mai mic si cu alte forme!!!

ms de aprcieri !!!

ms frumos!!! bafta si tie cu Espero-ul tau !!

ps: inca 2 poze...scaunele...
Forum: Masina mea Oltcit 04-12-09, 14:46
Replies: 347
Views: 36,733
Posted By vica007
Re: Oltcit 12TRS - DJ 86 MIC - Logan Killer

duminik va dati sigur.....sunt curios care castiga....
Forum: Masina mea Oltcit 02-12-09, 11:27
Replies: 587
Views: 45,440
Posted By vica007
Forum: Masina mea Oltcit 01-12-09, 20:44
Replies: 587
Views: 45,440
Posted By vica007
Re: Oltcit Club 11R - DJ 38 RME "White Bison"

5 mil..cu tot cu butuci si toata puntea :)))...
Forum: Masina mea Oltcit 01-12-09, 20:15
Replies: 587
Views: 45,440
Posted By vica007
Re: Oltcit Club 11R - DJ 38 RME "White Bison"

asa stil de umflat aripile nu cred ca mai vad undeva:))))...pacat de masina omului care i-a dat-o.....ca arata super ...acum sta decat pe lonjeroane ca luai puntea cu tot ca nu avusei cheia sa desfac...
Forum: Masina mea Oltcit 01-12-09, 19:44
Replies: 587
Views: 45,440
Posted By vica007
Re: Oltcit Club 11R - DJ 38 RME "White Bison"

poze cu ele puse pe masina nu putui sa pun...astea sunt jantele de pe FRA...
Forum: Masina mea Oltcit 01-12-09, 19:38
Replies: 587
Views: 45,440
Posted By vica007
Re: Oltcit Club 11R - DJ 38 RME "White Bison"

asta incerc sa fac da vad ca nu imi da voie sa bag:-??
Forum: Masina mea Oltcit 01-12-09, 19:32
Replies: 587
Views: 45,440
Posted By vica007
Re: Oltcit Club 11R - DJ 38 RME "White Bison"

cadou de Mos Nicolae....un set de jante pe 15"..7j..5 prezoane...
Forum: Masina mea Oltcit 19-11-09, 21:35
Replies: 663
Views: 55,994
Posted By vica007
Forum: Masina mea Oltcit 16-11-09, 15:43
Replies: 587
Views: 45,440
Posted By vica007
Re: Oltcit Club 11R - DJ 38 RME "White Bison"

-40ron..pragurile..
-da eu sunt fratele lu electric....
-jantele sunt tot de pe un oltcit ...omu il avea pe la tara...
Forum: Masina mea Oltcit 13-11-09, 19:22
Replies: 587
Views: 45,440
Posted By vica007
Re: Oltcit Club 11R - DJ 38 RME "White Bison"

pragurile i le-am lasat baiatului de la care le-am luat.daca le vrei pot sa vb cu el....
Forum: Masina mea Oltcit 04-11-09, 15:26
Replies: 587
Views: 45,440
Posted By vica007
Re: Oltcit Club 11R - DJ 38 RME "White Bison"

pragurile si spoileru de spate sunt puse decat pt poze ...mai intai trb vopsite si dupa sa ma gandesc in ce fel o sa le pun.....
Forum: Masina mea Oltcit 30-10-09, 22:33
Replies: 1,664
Views: 199,581
Posted By vica007
re: Oltcit 12TRS - PH 10 CGH & Julaikos customs

olTcit:rolleyes2????pare a nava spatiala:))))...super frumos iluminata in interior....bafta-n continuare.....
Forum: Masina mea Oltcit 16-10-09, 21:45
Replies: 587
Views: 45,440
Posted By vica007
Re: Oltcit Club 11R - DJ 38 RME "White Bison"

Woffer's diameter (mm) 300
Maximum power handling (WRMS) 250
Nominal Power handling (WRMS) 180
Frequency response @ +/- 3dB (Hz) 32 / 1,5 k
Sensitivity (dB/W/M/2,83V) 89
Nominal...
Forum: Masina mea Oltcit 16-10-09, 16:26
Replies: 587
Views: 45,440
Posted By vica007
Re: Oltcit Club 11R - DJ 38 RME "White Bison"

astazi am achizitionat ceva lautarii:D...
Forum: Masina mea Oltcit 13-10-09, 21:20
Replies: 587
Views: 45,440
Posted By vica007
Forum: Masina mea Oltcit 13-10-09, 19:35
Replies: 587
Views: 45,440
Posted By vica007
re: Oltcit Club 11R - DJ 38 RME "White Bison"

poi daca lumea nu ma lasa sa spun tot ce vreau sa fac ....scaunele le voi combina negru cu alb...iar mochetele pe jos negre ..plasticele de la boxe pe fatza negre cu pragu si mai e destull,dar nu...
Forum: Masina mea Oltcit 12-10-09, 21:30
Replies: 587
Views: 45,440
Posted By vica007
Forum: Anunturi Auto Oltcit 12-10-09, 12:05
Replies: 20
Views: 845
Posted By vica007
Re: [CUMPAR] cateva piese

cauti cumva cutie viteze? am eu una 4 fr ...tipla
Forum: Masina mea Oltcit 12-10-09, 11:54
Replies: 587
Views: 45,440
Posted By vica007
re: Oltcit Club 11R - DJ 38 RME "White Bison"

nu esti obligat sa vi sa imi vezi mie masina ..dar nu mai da-ti cu pareri care in cotro.....fiecare isi face masina cum vrea, ca doar o face pt el nu pt alti....daca ati gasit voi defecte la CRO...
Forum: Masina mea Oltcit 12-10-09, 11:41
Replies: 587
Views: 45,440
Posted By vica007
.......... are cusaturii... ...

..........



are cusaturii...



daca te uiti mai bn scrumierele spate sunt date jos...
Forum: Pachete Audio: Statie+Sub, HU+difuzoare, etc 12-10-09, 10:57
Replies: 3
Views: 1,409
Posted By vica007
Re: Sistem Bass format din Incinta Toxic si Statie 4canale

ce inaltime are subwoofer...si fai un pretz ...daca il dai singur
Forum: Masina mea Oltcit 11-10-09, 18:20
Replies: 587
Views: 45,440
Posted By vica007
re: Oltcit Club 11R - DJ 38 RME "White Bison"

sa vedeti live si dupa comentarii..
Forum: Masina mea Oltcit 10-10-09, 18:25
Replies: 587
Views: 45,440
Posted By vica007
acum cand le montez le pun un cornie mai gros in...

acum cand le montez le pun un cornie mai gros in forma de T...

cateva poze cu interiorul in lucru...
Forum: Masina mea Oltcit 09-10-09, 19:35
Replies: 587
Views: 45,440
Posted By vica007
re: Oltcit Club 11R - DJ 38 RME "White Bison"

maine seara revin cu poze ...masina deocamdata e troaca inauntru..maine incep sa montez din ele..revin cu poze:-P
Forum: Masina mea Oltcit 09-10-09, 18:40
Replies: 587
Views: 45,440
Posted By vica007
re: Oltcit Club 11R - DJ 38 RME "White Bison"

asta seara reusi sa scot cateva poze d le aveam pe tel...maine ravin cu ce m-am apucat sa fac la interior...acum 5 zile am facut cutia asta la boxe si se aude superrrrrr
Forum: Masina mea Oltcit 07-10-09, 10:37
Replies: 587
Views: 45,440
Posted By vica007
re: Oltcit Club 11R - DJ 38 RME "White Bison"

poi in masina te urci plin de vaselina sau ulei:))).nu suntem mecanici auto numai aia se urca in masinile lor asa...:-P
Forum: Masina mea Oltcit 06-10-09, 21:15
Replies: 587
Views: 45,440
Posted By vica007
re: Oltcit Club 11R - DJ 38 RME "White Bison"

al lui cro e spre crem daca nu ma insel ...asta al meu e alb-alb:)))..o sa revin cu poze cat mai repede:-P
Forum: Masina mea Oltcit 06-10-09, 20:00
Replies: 587
Views: 45,440
Posted By vica007
re: Oltcit Club 11R - DJ 38 RME "White Bison"

in cel mai rau caz daca e sa nu imi placa tot alb o sa mai iau material si combin..dar dupa cum se vede....nu cred ca mai e nevoie:D
Forum: Masina mea Oltcit 06-10-09, 19:58
Replies: 587
Views: 45,440
Posted By vica007
re: Oltcit Club 11R - DJ 38 RME "White Bison"

maine revin cu poze ..(am luat un cablu de date si nu merge si trb sa il schimb)...azi i-am mai pus telescoape de spate pe fatza ......
Forum: Masina mea Oltcit 05-10-09, 20:56
Replies: 587
Views: 45,440
Posted By vica007
re: Oltcit Club 11R - DJ 38 RME "White Bison"

alb tot interiorul...da super deja am facut bordu cu fetele de usi. mai am plafonu cu plasticele sa le fac:lol:
Forum: Masina mea Oltcit 05-10-09, 18:33
Replies: 587
Views: 45,440
Posted By vica007
re: Oltcit Club 11R - DJ 38 RME "White Bison"

de azi m-am apucat de interior...m-am hotarat si la culoare....acum chef de munca sa fie...:D..o sa revin cu poze cand termin..
Forum: Masina mea Oltcit 28-09-09, 19:19
Replies: 587
Views: 45,440
Posted By vica007
re: Oltcit Club 11R - DJ 38 RME "White Bison"

da ma cam bate gandu la un crem ....
Forum: Masina mea Oltcit 28-09-09, 14:05
Replies: 587
Views: 45,440
Posted By vica007
re: Oltcit Club 11R - DJ 38 RME "White Bison"

care imi da si mie ceva idei in prinvita interiorului(culoare)..nu prea ma incanta gri sau alb...nu vrea neaparat sa se asorteze cu scaunele ..evetual le colorez si pe ele:)
Forum: Masina mea Oltcit 26-09-09, 18:45
Replies: 587
Views: 45,440
Posted By vica007
re: Oltcit Club 11R - DJ 38 RME "White Bison"

n-am zis ca gri in totalitate , il combin cu alb !!!
Forum: Masina mea Oltcit 26-09-09, 13:41
Replies: 587
Views: 45,440
Posted By vica007
re: Oltcit Club 11R - DJ 38 RME "White Bison"

am in plan s-o revopsesc profesional la cupotor cu toate cele , sa-i pun niste jante pe care le-am gasit la cineva cu tot cu butuci 4x100 sunt pe 15'' , sa-i pun spoilerele stock si sa-i imbrac tot...
Forum: Masina mea Oltcit 26-09-09, 02:10
Replies: 587
Views: 45,440
Posted By vica007
re: Oltcit Club 11R - DJ 38 RME "White Bison"

Salutare la toata lumea...de azi eu sunt noul posesor al RME-ului , electric_style (fratemeo) mi-a incredintat-o mie pt. ca el urmeaza sa plece din tara!!!
Showing results 1 to 56 of 56

 
- Copyright 2026 4Tuning -