Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 13 of 13
Search took 0.01 seconds.
Search: Posts Made By: playerul
Forum: Pachete Audio: Statie+Sub, HU+difuzoare, etc 18-08-09, 16:59
Replies: 10
Views: 969
Posted By playerul
Re: Statie si subwoofer dublu JBL

350 ron pe statie ?
Forum: Subwoofere auto 30-06-09, 10:38
Replies: 3
Views: 597
Posted By playerul
Re: Vand subwoofer Hertz Hx380D de mare putere

sorry, nu ma intereseaza...am eja un logitech z5500
Forum: Subwoofere auto 23-06-09, 11:16
Replies: 3
Views: 597
Posted By playerul
Vand subwoofer Hertz Hx380D de mare putere

difuzorul este acesta din link : http://www.***********/produse/Subwoofere_auto/Hertz/Hi-Energy_HX_380_D/ , are cutie , tot...este impecabil....este legat pe 2 ohm.

* difuzor subwoofer 15"
*...
Forum: Amplificatoare mono si multicanal 21-06-09, 11:57
Replies: 18
Views: 1,845
Posted By playerul
Re: sal ; problema amplificator pt hertz hx-380D

pai mai testam piata..probabil o sa iau un mac ,ca e si ok din pdvr economic
Forum: Amplificatoare mono si multicanal 20-06-09, 19:32
Replies: 18
Views: 1,845
Posted By playerul
Re: sal ; problema amplificator pt hertz hx-380D

am gasit un jbl px600,2 , dar scoate pe 1 canal doar in 4 ohm...pot sa leg sub ul pe 4 ohm ? daca da cum :D

caracteristici jbl px600.2 :
*amplificator 2 canale, tehnologie Crown
*putere:
*2 x...
Forum: Amplificatoare mono si multicanal 20-06-09, 15:20
Replies: 18
Views: 1,845
Posted By playerul
Re: sal ; problema amplificator pt hertz hx-380D

cati rms are difu de care vb tu. Sa zicem ca iau statia asta, ma ajuta cu ceva condesatorul sau trebuie sa iau baterie ?
Forum: Amplificatoare auto & stuff 19-06-09, 23:39
Replies: 10
Views: 1,006
Posted By playerul
Forum: Amplificatoare mono si multicanal 19-06-09, 23:02
Replies: 18
Views: 1,845
Posted By playerul
Re: sal ; problema amplificator pt hertz hx-380D

merci, asta probabil e o rabla nu ?
http://www.***********/car-sound/amplificatoare/mac-audio/fearless-1000-2271.html
Forum: Amplificatoare mono si multicanal 19-06-09, 20:32
Replies: 18
Views: 1,845
Posted By playerul
Re: sal ; problema amplificator pt hertz hx-380D

gata , am vazut, are 2 borne, + cu + si - cu - .
poze cu firele, am dat cu carioca verde pe +
https://i176.photobucket.com/albums/w192/booody_max/IMG_2284.jpg...
Forum: Amplificatoare mono si multicanal 19-06-09, 20:10
Replies: 18
Views: 1,845
Posted By playerul
Re: sal ; problema amplificator pt hertz hx-380D

lasa un id de mess daca ai...imi e foarte greu sa l desfac..nu ma pricep..si nu vad nici un surub, decat la plus si la minus sunt 4 suruburi acolo ca sa scoti aparatoarea in care sunt bagate plusul...
Forum: Amplificatoare mono si multicanal 19-06-09, 19:55
Replies: 18
Views: 1,845
Posted By playerul
Re: sal ; problema amplificator pt hertz hx-380D

am gasit un aparat..
http://shop.rabtron.co.za/catalog/images/DT830B.jpg
dar..cred ca e cam aiurit, eu nu prea stiu sa umblu cu el, dar daca las aparatul pe 200 ohm arata 03.5 si daca las pe...
Forum: Amplificatoare mono si multicanal 19-06-09, 18:27
Replies: 18
Views: 1,845
Posted By playerul
Re: sal ; problema amplificator pt hertz hx-380D

k, merci , o sa masor cum fac rost de un aparat de masurat, dar cred ca este 4+4 am gandesc si eu..ca asa scrie si in specificatiile lui...si in plus..cum as putea sa il leg ca sa fie pe 2 ohm..sa...
Forum: Amplificatoare mono si multicanal 19-06-09, 17:15
Replies: 18
Views: 1,845
Posted By playerul
sal ; problema amplificator pt hertz hx-380D

AM si eu difuzorul de mai jos, cutie bass reflex :
difuzor subwoofer 15"
diametru: 38cm
putere RMS: 700W
putere Max: 1400W
impedanta: 4+4 ohmi
raspuns in frecventa: 18- 200Hz ...
Showing results 1 to 13 of 13

 
- Copyright 2026 4Tuning -