Articole si stiri auto
Ghidul soferului
Istorie auto
Stiri auto
Bazar Auto
Masini second
Dezmembrari auto
Bazar auto
Jante si anvelope
Comunitate
Masina mea
Stiri auto
Dezmembrari auto
Bazar auto
Jante
Masina mea
Forum 4Tuning
>
Search Forums
Search Results
User Name
Remember Me?
Password
Register
Today's Posts
Search
Search Forums
Show Threads
Show Posts
Advanced Search
Go to Page...
Showing results 1 to 13 of 13
Search took
0.01
seconds.
Search:
Posts Made By:
playerul
Forum:
Pachete Audio: Statie+Sub, HU+difuzoare, etc
18-08-09, 16:59
Replies:
10
Statie si subwoofer dublu JBL
Views:
969
Posted By
playerul
Re: Statie si subwoofer dublu JBL
350 ron pe statie ?
Forum:
Subwoofere auto
30-06-09, 10:38
Replies:
3
Vand subwoofer Hertz Hx380D de mare putere
Views:
597
Posted By
playerul
Re: Vand subwoofer Hertz Hx380D de mare putere
sorry, nu ma intereseaza...am eja un logitech z5500
Forum:
Subwoofere auto
23-06-09, 11:16
Replies:
3
Vand subwoofer Hertz Hx380D de mare putere
Views:
597
Posted By
playerul
Vand subwoofer Hertz Hx380D de mare putere
difuzorul este acesta din link : http://www.***********/produse/Subwoofere_auto/Hertz/Hi-Energy_HX_380_D/ , are cutie , tot...este impecabil....este legat pe 2 ohm.
* difuzor subwoofer 15"
*...
Forum:
Amplificatoare mono si multicanal
21-06-09, 11:57
Replies:
18
sal ; problema amplificator pt hertz hx-380D
Views:
1,845
Posted By
playerul
Re: sal ; problema amplificator pt hertz hx-380D
pai mai testam piata..probabil o sa iau un mac ,ca e si ok din pdvr economic
Forum:
Amplificatoare mono si multicanal
20-06-09, 19:32
Replies:
18
sal ; problema amplificator pt hertz hx-380D
Views:
1,845
Posted By
playerul
Re: sal ; problema amplificator pt hertz hx-380D
am gasit un jbl px600,2 , dar scoate pe 1 canal doar in 4 ohm...pot sa leg sub ul pe 4 ohm ? daca da cum :D
caracteristici jbl px600.2 :
*amplificator 2 canale, tehnologie Crown
*putere:
*2 x...
Forum:
Amplificatoare mono si multicanal
20-06-09, 15:20
Replies:
18
sal ; problema amplificator pt hertz hx-380D
Views:
1,845
Posted By
playerul
Re: sal ; problema amplificator pt hertz hx-380D
cati rms are difu de care vb tu. Sa zicem ca iau statia asta, ma ajuta cu ceva condesatorul sau trebuie sa iau baterie ?
Forum:
Amplificatoare auto & stuff
19-06-09, 23:39
Replies:
10
Vand JBL MODEL 1201.1 - 1100 W - RMS
Views:
1,006
Posted By
playerul
Re: Vand JBL MODEL 1201.1 - 1100 W - RMS
6mil ? booody_max yahu
Forum:
Amplificatoare mono si multicanal
19-06-09, 23:02
Replies:
18
sal ; problema amplificator pt hertz hx-380D
Views:
1,845
Posted By
playerul
Re: sal ; problema amplificator pt hertz hx-380D
merci, asta probabil e o rabla nu ?
http://www.***********/car-sound/amplificatoare/mac-audio/fearless-1000-2271.html
Forum:
Amplificatoare mono si multicanal
19-06-09, 20:32
Replies:
18
sal ; problema amplificator pt hertz hx-380D
Views:
1,845
Posted By
playerul
Re: sal ; problema amplificator pt hertz hx-380D
gata , am vazut, are 2 borne, + cu + si - cu - .
poze cu firele, am dat cu carioca verde pe +
https://i176.photobucket.com/albums/w192/booody_max/IMG_2284.jpg...
Forum:
Amplificatoare mono si multicanal
19-06-09, 20:10
Replies:
18
sal ; problema amplificator pt hertz hx-380D
Views:
1,845
Posted By
playerul
Re: sal ; problema amplificator pt hertz hx-380D
lasa un id de mess daca ai...imi e foarte greu sa l desfac..nu ma pricep..si nu vad nici un surub, decat la plus si la minus sunt 4 suruburi acolo ca sa scoti aparatoarea in care sunt bagate plusul...
Forum:
Amplificatoare mono si multicanal
19-06-09, 19:55
Replies:
18
sal ; problema amplificator pt hertz hx-380D
Views:
1,845
Posted By
playerul
Re: sal ; problema amplificator pt hertz hx-380D
am gasit un aparat..
http://shop.rabtron.co.za/catalog/images/DT830B.jpg
dar..cred ca e cam aiurit, eu nu prea stiu sa umblu cu el, dar daca las aparatul pe 200 ohm arata 03.5 si daca las pe...
Forum:
Amplificatoare mono si multicanal
19-06-09, 18:27
Replies:
18
sal ; problema amplificator pt hertz hx-380D
Views:
1,845
Posted By
playerul
Re: sal ; problema amplificator pt hertz hx-380D
k, merci , o sa masor cum fac rost de un aparat de masurat, dar cred ca este 4+4 am gandesc si eu..ca asa scrie si in specificatiile lui...si in plus..cum as putea sa il leg ca sa fie pe 2 ohm..sa...
Forum:
Amplificatoare mono si multicanal
19-06-09, 17:15
Replies:
18
sal ; problema amplificator pt hertz hx-380D
Views:
1,845
Posted By
playerul
sal ; problema amplificator pt hertz hx-380D
AM si eu difuzorul de mai jos, cutie bass reflex :
difuzor subwoofer 15"
diametru: 38cm
putere RMS: 700W
putere Max: 1400W
impedanta: 4+4 ohmi
raspuns in frecventa: 18- 200Hz ...
Showing results 1 to 13 of 13
Piese auto
-
Contact Us
-
www.4tuning.ro - totul despre masini si tuning
-
Archive
-
Termeni si conditii
-
Top
- Copyright 2026 4Tuning -