Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 19 of 19
Search took 0.02 seconds.
Search: Posts Made By: me_tzeposu
Forum: Masina mea BMW Seria 3 05-03-11, 22:27
Replies: 438
Views: 30,826
Posted By me_tzeposu
Talking Re: E36 - M43B18

si schimba aparatul sa iasa pozele mai bn...sau nu mai sta cu fatza in soare k nu se vede masina :P:P:P
Forum: Masina mea BMW Seria 3 21-11-10, 21:47
Replies: 438
Views: 30,826
Posted By me_tzeposu
Re: E36 - M43B18

ne pare rau dar cola aceea a ajuns la mine,alta momentan nu mai este pe stoc:evil:
Forum: Alte cluburi 03-01-10, 18:09
Replies: 46
Views: 2,916
Posted By me_tzeposu
Re: Maniac`s MotorSport

LA MULTI ANI,MULTA SANATATE SI INDEPLINIREA TUTOROR DORINTELOR!!
Forum: Alte cluburi 02-08-09, 16:36
Replies: 46
Views: 2,916
Posted By me_tzeposu
Re: Maniac`s MotorSport

LA MULTI ANI sa fie si pt LUPY si pt mine...multam frumos si sanatos la mine nu se pune problema-nici o sansa!!!!:twisted::twisted::evil:
Forum: Alte cluburi 21-07-09, 09:01
Replies: 46
Views: 2,916
Posted By me_tzeposu
Re: Maniac`s MotorSport

hai k mai avem putin...si scapam de capitala :D:D
Forum: Alte cluburi 13-07-09, 10:11
Replies: 46
Views: 2,916
Posted By me_tzeposu
Re: Maniac`s MotorSport

o sa scad din 3 in 3... :)) :)),si o sa incerc sa vin si cu alte rime.
PS: avem mai mult de baut pt noi(suc...nu va gand la alcool k dauneaza grav sanatatii)
Forum: Alte cluburi 13-07-09, 09:02
Replies: 46
Views: 2,916
Posted By me_tzeposu
Re: Maniac`s MotorSport

Ne bucuram de soare,mergem la mare
Toata lumea mainile sus,hainele jos
Toate grijile se duc
Ne vom bucura de soare,mergem la mare.. =))=)) AMR 10 ZILE :D:twisted::evil:
Forum: Tot ceea ce nu poate fi incadrat 01-07-09, 23:16
Replies: 50
Views: 5,593
Posted By me_tzeposu
Re: Primul cinematograf drive-in din Romania

1) Băneasa Drive-In Cinema va fi deschis zilnic, după ora 21:00. Cei interesaţi vor putea viziona un film īn timpul săptămānii şi două īn zilele de weekend. Astfel, pe 3, 4 şi 5 iulie, dar şi pe 10,...
Forum: Tot ceea ce nu poate fi incadrat 01-07-09, 21:51
Replies: 50
Views: 5,593
Posted By me_tzeposu
Re: Primul cinematograf drive-in din Romania

sau probabil primul film va rula vreo 2-3 saptamani....sa testeze cate masini au in parcare :lol::lol:
Forum: Alte cluburi 26-06-09, 13:15
Replies: 46
Views: 2,916
Posted By me_tzeposu
Re: Maniac`s MotorSport

"fata" sau "fatza" ?....sa nu apara neclaritati :lol::lol::lol:
Forum: Alte cluburi 26-06-09, 09:25
Replies: 46
Views: 2,916
Posted By me_tzeposu
Re: Maniac`s MotorSport

da..dar sa nu fie intalniri intre noi 3 si cam atat....k s-a putea sa ne plictisim de fetzele noastre :lol::lol::lol::twisted::evil:
Forum: Alte cluburi 24-06-09, 22:21
Replies: 46
Views: 2,916
Posted By me_tzeposu
Re: Maniac`s MotorSport

multumim frumos :-).....sa speram k o sa avem si cu cine realiza cate ceva.K pana acum se pare k avem parte doar de vorbe "in vant"
Forum: Alte cluburi 24-06-09, 22:19
Replies: 46
Views: 2,916
Posted By me_tzeposu
Re: Maniac`s MotorSport

atata timp cat nu iti pasa...normal k e greu sa tastezi un nume si cateva detalii despre tine "c'est la vie"!!!
Forum: Alte cluburi 24-06-09, 11:25
Replies: 46
Views: 2,916
Posted By me_tzeposu
Exclamation Re: Maniac`s MotorSport

si poate se bine voieste sa mai posteze si alti membri cate o fraza sau ceva in legatura cu acest club :nervious::nervious::nervious:
Forum: Alte cluburi 18-06-09, 19:27
Replies: 46
Views: 2,916
Posted By me_tzeposu
Re: Maniac`s MotorSport

sa fie bine-venit :)
Forum: Tot ceea ce nu poate fi incadrat 18-06-09, 17:08
Replies: 50
Views: 5,593
Posted By me_tzeposu
Re: Primul cinematograf drive-in din Romania

probabil or sa fie si persoane care sa specifice si sa aibe grija sa fie respectate unele reguli ale bunului simt intr-un asemenea loc....
dupa cum am mai spus..vom merge si vom vedea...si se vor...
Forum: Tot ceea ce nu poate fi incadrat 18-06-09, 16:36
Replies: 50
Views: 5,593
Posted By me_tzeposu
Re: Primul cinematograf drive-in din Romania

ai si tu dreptate.....acum va ramane de vazut la ce se vor gandi si cei care o sa-l aiba in grija.
vom merge si vom vedea la fatza locului:lol:
si probabil aceste "reguli"vor mai fi adaptate si...
Forum: Tot ceea ce nu poate fi incadrat 18-06-09, 16:26
Replies: 50
Views: 5,593
Posted By me_tzeposu
Re: Primul cinematograf drive-in din Romania

eu cred k totusi ar trebui sa fie biletele pt masina....adik pt un loc,in ideea in care nu vine unu si parcheaza pe 2:P:P
si accesul la autobuze strict interzis:evil:
iar banii pot sa si-i scoata...
Forum: Tot ceea ce nu poate fi incadrat 18-06-09, 15:58
Replies: 50
Views: 5,593
Posted By me_tzeposu
Re: Primul cinematograf drive-in din Romania

aum sa vedem cate decapotabile or sa fie prezente pe acolo ...la vizionarea filmelor
Showing results 1 to 19 of 19

 
- Copyright 2026 4Tuning -