Forum: Zona tehnica Ford
26-10-15, 19:47
|
|
Replies: 1
Views: 1,100
Re: ford focus
Salut,
Si eu detin un astfel de model din vara si am fost sfatuit de un amic care este mecanic sa scot sita de pe conducta care alimenteaza cu ulei axul turbinei. Aceasta se imbacseste si turbina...
|
Forum: Masina mea Renault
21-04-09, 19:48
|
|
Replies: 568
Views: 73,080
Re: Renault 5 GTE Turbo
Din cate arata la TV este cursa de viteza in Dezmir probabil mai ti minte cum a fost si anul trecut pe nocturna.Am ramasa placut impresionat de evolutia ta, asa ca as mai vrea sa te mai vad concurand...
|
Forum: Masina mea Renault
21-04-09, 11:48
|
|
Replies: 568
Views: 73,080
Re: Renault 5 GTE Turbo
vi la cluj pe 9 mai ?
ca anu trecut i-ai facut praf pe toti la clasa la care ai concurat ;)
Frumoasa masina!;)
|