Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 36 of 36
Search took 0.01 seconds.
Search: Posts Made By: zizou
Forum: Dezmembrari si Piese SH 19-02-10, 09:25
Replies: 3
Views: 346
Posted By zizou
Forum: Masina mea Volkswagen 15-02-10, 15:50
Replies: 181
Views: 41,625
Posted By zizou
Re: Golf 2 - 16v Fire & Ice

distracti9e mare pe voi acolo :))
hai spor la treaba Vali, sa iasa bine!
Forum: Anunturi Auto VW 07-02-10, 17:46
Replies: 10
Views: 739
Posted By zizou
Re: vand golf 2 impecabil

eu zic sa pui poze daca vrei sa o vinzi
Forum: Anunturi Auto Opel 04-02-10, 15:49
Replies: 43
Views: 1,886
Posted By zizou
Re: dezmembrez corsa b 1.5d 3usi

salut, bara fata este? daca da la ce pret?
poti sa pui si tu poze cu masina?
multumesc!
Forum: Bazar AUTO - MASINI 01-12-09, 09:47
Replies: 1
Views: 382
Posted By zizou
Opel Astra F

Opel Astra F '96, C18XEL 115CP, interior recaro imecabil, suspensie sport FK Automotive, culoarea gri cameleon, aer conditionat manual, oglinzi electrice incalzite, trapa electrica bidirectionala,...
Forum: Anunturi Auto VW 13-10-09, 17:03
Replies: 25
Views: 1,110
Posted By zizou
Re: cumpar golf 2/ jetta 2 1988-1991

ai dreptate, imi cer scuze, nu trebuia sa te bag in seama...nu ar trebui sa te bage nimeni in seama.
respect!
Forum: Anunturi Auto VW 13-10-09, 09:58
Replies: 25
Views: 1,110
Posted By zizou
Re: cumpar golf 2/ jetta 2 1988-1991

la banii astia cred ca doar aeru-i lipseste in rest are abs, oglinzi elecrice, geamuri, scaune recaro incalzite, volan piele ... adica tot ce trebuie la o masina normala
Forum: VERSUS AUTO 04-10-09, 11:57
Replies: 113
Views: 15,007
Posted By zizou
Re: Opel Kadett GSI vs. VW Golf II GTI

in final cred ca totul o sa se rezume la numarul de posesori golf vs opel si sigur golful o s aiasa castigator, cel putin la noi in tara.

eu personal sunt un fost posesor de golf 2 gti 16v 139 cp,...
Forum: Anunturi Auto VW 22-09-09, 10:04
Replies: 16
Views: 2,209
Posted By zizou
Re: Vand Jante BBS RS 4x100, pe 15, 7,5J

spectacol, bafta la vanzare!
Forum: Masina mea Volkswagen 22-09-09, 10:02
Replies: 31
Views: 3,917
Posted By zizou
Re: MK1 CABRIO CARMANN 89"

f frumoasa jucaria, sa o stapanesti sanatos si fara incidente!
pacat ca nu ti-a dat propietarul si grila cromata, era ceva deosebit si pentru masina si pentru romania :(
Forum: Alte discutii VW 27-08-09, 20:22
Replies: 32
Views: 2,797
Posted By zizou
Re: golf 3 / opel astra / fiat bravo

salut, incearca sa scrii coret si fara prescurtari si astfel o sa urmareasca mai multa lume ceea ce scri, si mai usor in acelasi timp...

dimpotriva, golfurile sunt mai usor de intretinut(asta e...
Forum: Alte discutii VW 27-08-09, 15:03
Replies: 32
Views: 2,797
Posted By zizou
Re: golf 3 / opel astra / fiat bravo

opel sau vw, sfatul meu este sa renunti la fiat :(
mare grija daca te orientezi la opel, pentru ca generatiile de pana in 96-98 au cam avut probleme cu tabla si in special pasajele de pe spate, in...
Forum: Volkswagen tuning 26-08-09, 15:11
Replies: 39
Views: 3,699
Posted By zizou
Re: Mk1(?JANTE?)

multa bafta, sa ne tii la curent sa vedem si noi ce iese ;)
Forum: Volkswagen tuning 25-08-09, 15:57
Replies: 39
Views: 3,699
Posted By zizou
Re: Mk1(?JANTE?)

se poate si din 4 bucati cu un surplus de material, dar nu cred ca face cineva in romania asa ceva bine, prin urmare iti mia trebuiesc inca 4 din care se taie partea din spate si se sudeaza in fata....
Forum: Volkswagen tuning 24-08-09, 13:39
Replies: 39
Views: 3,699
Posted By zizou
Re: Mk1(?JANTE?)

are rebelu man de vanzare 2 bucati:
https://forum.4tuning.ro/501-anunturi-auto-vw/120506-vand-piese-golf-3-gti/page-4.html

poate-ti plac ;)
Forum: Volkswagen tuning 15-08-09, 12:41
Replies: 39
Views: 3,699
Posted By zizou
Re: Mk1(?JANTE?)

pai tocmai ca era vb de pret si de roti pt mk1 :)
nu am vrut sa supar sau sa descurajez pe nimeni, dar nu poti face sau cumpara roti frumoase cu 350E, sau cel putin asta e parerea mea....
Forum: Volkswagen tuning 14-08-09, 08:42
Replies: 39
Views: 3,699
Posted By zizou
Re: Mk1(?JANTE?)

boss cu 350E daca gaseshti ceva nu o sa fie in stare buna, sfatul meu asa cum a zis si colegul o_kh3 este sa-ti faci niste jante de tabla latite.
oricum pentru ce vrei tu numai cauciucurile sunt...
Forum: Volkswagen tuning 10-08-09, 20:58
Replies: 39
Views: 3,699
Posted By zizou
Re: Mk1(?JANTE?)

cati bani vrei sa bagi in jante, sau mai bine cati poti sa bagi?
Forum: Anunturi Auto VW 08-08-09, 13:20
Replies: 52
Views: 6,717
Posted By zizou
Re: Vand Golf 3 Gti Edition 20!!!!!

e una la fel de vanzare cu 2400, bafta la vanzare!
Forum: Anunturi Auto VW 23-07-09, 15:11
Replies: 28
Views: 1,128
Posted By zizou
Re: ABS Golf 2 Golf 3 Pasat B3 B4

nu te mai stresa cu el man, habar nu are ce vorbeste...lui ii trebuie pentru atv:rolleyes2
Forum: Anunturi Auto VW 22-07-09, 17:01
Replies: 23
Views: 2,801
Posted By zizou
Re: [DEZMEMBREZ] Golf 2 GTI 16v

puntea de golf 3 este cu 3cm mai lata, in rest prinderea fuzetelor este indentica!
Forum: Masina mea Volkswagen 09-07-09, 08:42
Replies: 304
Views: 21,849
Posted By zizou
Re: VW Corrado G60

frumos, frumos, spor la treaba in continuare!
cred ca-ti trebuie si gume pe spate :))
Forum: Anunturi Auto VW 23-05-09, 19:23
Replies: 11
Views: 549
Posted By zizou
Forum: Anunturi Auto VW 12-04-09, 20:58
Replies: 11
Views: 549
Posted By zizou
Forum: Anunturi Auto VW 09-04-09, 15:58
Replies: 11
Views: 549
Posted By zizou
Re: [Cumpar] Punte spate Golf 2/3 cu discuri (4x100)

puntea simpla fara etrieri fara nimic pe ea te intereseaza?
Forum: Bazar AUTO - MASINI 17-03-09, 17:09
Replies: 1
Views: 783
Posted By zizou
Forum: Bazar AUTO - MASINI 13-03-09, 10:04
Replies: 1
Views: 783
Posted By zizou
Golf II GTI 16v, an 1991

Am tot amanat anuntul asta in speranta ca poate nu va fi nevoie
Din motive personale, ma simt nevoit sa-mi vand golfuletul; pentru cine nu cunoaste masina am sa scriu cateva detalii mai jos:

-...
Forum: Masina mea Volkswagen 28-01-09, 14:15
Replies: 336
Views: 38,677
Posted By zizou
Re: Mk3 1.6 8v -> 2.0 16v -> Vr6 2.8 12v

da, hai cu vopseaua pe el :)
spor la treaba in continuare!
Forum: Masina mea Volkswagen 08-01-09, 09:01
Replies: 14
Views: 994
Posted By zizou
Re: MK2 TD

frumoasa masinutza, sa ai parte de ea!
pe cat sunt rotile?
Forum: Anunturi Auto VW 13-11-08, 18:11
Replies: 4
Views: 365
Posted By zizou
Re: [CUMPAR] punte spate g3 gti

astept in continuare oferte
Forum: HU - CD Playere / MP3 12-11-08, 10:58
Replies: 17
Views: 1,744
Posted By zizou
Forum: Dezmembrari si Piese SH 05-11-08, 16:34
Replies: 11
Views: 4,104
Posted By zizou
Re: Dezmembrez Opel Corsa B

ok, man, multumesc de raspuns;
o sa incerc un telefon, stii macar ce culoare era masina?
Forum: Anunturi Auto VW 05-11-08, 10:46
Replies: 4
Views: 365
Posted By zizou
Re: Cumpar punte spate g3 gti

pai ai zis ca mie nu-mi mai trimiti nimic :(
Forum: Dezmembrari si Piese SH 05-11-08, 10:19
Replies: 11
Views: 4,104
Posted By zizou
Re: Dezmembrez Opel Corsa B

pune si tu poze cu masina te rog
Forum: Anunturi Auto VW 05-11-08, 09:50
Replies: 4
Views: 365
Posted By zizou
[CUMPAR] punte spate g3 gti

Ma intereseaza doar puntea, fara nimic, doar fierul si sa fie de gti cu bara de torsiune.
astept oferte aici sau pe pm sau la tel 0721 933 933
Forum: Alte Anunturi Piese 05-11-08, 09:47
Replies: 0
Views: 368
Posted By zizou
Cumpar punte spate g3 gti

am nevoie de o punte spate de golf 3 gti cu bara de torsiune, doar puntea, fara fuzete, fara discuri, fara nimic
daca are cineva de facut o oferta pm sau la tel 0721 933 933
multumesc!
Showing results 1 to 36 of 36

 
- Copyright 2026 4Tuning -