Forum: Timisoara
25-10-07, 00:08
|
|
Replies: 110
Views: 38,397
Re: Tzepe la service-ul ProMotor ("GrandGarage")
Mah e vorba de acei oameni care nu au incredere si sigurantza nici in propria persoana... Vede ceva k nu e bn, gata e marsavenie ... asa s zice nuh ? Poate tu il cunosti mai bn p adrian asta ...
...
|
Forum: Timisoara
24-10-07, 22:57
|
|
Replies: 110
Views: 38,397
|
Forum: Timisoara
23-10-07, 22:45
|
|
Replies: 110
Views: 38,397
Re: Tzepe la service-ul ProMotor ("GrandGarage")
bai domnu ,, adriantnt'' chiar ejti bomba fraiere :arrow: ce draq te manca in cur sa bagi deastea pe forum ... ori esti inconstient si in aer cu tot, Nu ai idee despre ce vorbesti ... mie sincer...
|