Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 31 of 31
Search took 0.01 seconds.
Search: Posts Made By: da$$
Forum: Anunturi Auto Oltcit 03-02-09, 16:15
Replies: 16
Views: 2,709
Posted By da$$
Re: [VAND] OLTCIT GATA TUNAT!!!!!!!!!!!!

am niste oferte si o dau acum intreaga
Forum: Anunturi Auto Oltcit 28-01-09, 10:16
Replies: 16
Views: 2,709
Posted By da$$
Re: [VAND] OLTCIT GATA TUNAT!!!!!!!!!!!!

masina e intreaga nu s-a vandut nimic de pe ea.....
Forum: Anunturi Auto Oltcit 28-01-09, 10:15
Replies: 6
Views: 699
Posted By da$$
Re: Vand sistem audio complet!

530 cat scrie in anunt....dar mai putem discuta suna-ma la nr 0745630269 si ne intelegem
Forum: Anunturi Auto Oltcit 27-01-09, 16:47
Replies: 6
Views: 699
Posted By da$$
Re: Vand sistem audio complet!

nu l-am vandut. esti interesat?
Forum: Anunturi Auto Oltcit 15-01-09, 17:53
Replies: 16
Views: 2,709
Posted By da$$
Re: VAND OLTCIT GATA TUNAT!!!!!!!!!!!!

nu am inteles ce ai vrut sa zici....
Forum: Anunturi Auto Oltcit 14-01-09, 19:54
Replies: 16
Views: 2,709
Posted By da$$
Re: Cine da 8 milioane pe un oltcit "gata tunat"

din pacate nu pot..pt ca nu mai are itp valabil din 31...
Forum: Anunturi Auto Oltcit 14-01-09, 19:42
Replies: 16
Views: 2,709
Posted By da$$
Arrow Cine da 8 milioane pe un oltcit "gata tunat"

Am un oltcit club din '90 motor de 1100 cutie frantuzeasca are interiorul din imitatie de piele, scaune de opel , este dotat cu instalatie gpl, are aprindere electronica are suspensii noi, nu bate...
Forum: Anunturi Auto Oltcit 10-01-09, 17:27
Replies: 1
Views: 466
Posted By da$$
Re: Cumpar Oltcit !

Am un oltcit club din '90 motor de 1100 cutie frantuzeasca are interiorul din imitatie de piele, scaune de opel , este dotat cu instalatie gpl, are aprindere electronica are suspensii noi, nu bate...
Forum: Anunturi Auto Oltcit 09-01-09, 18:47
Replies: 6
Views: 699
Posted By da$$
Re: VAND SISTEM AUDIO COMPLET!

de cand ai telefonul.... merge pe orice retea?
Forum: Anunturi Auto Oltcit 09-01-09, 17:52
Replies: 6
Views: 699
Posted By da$$
Thumbs up [VĀND] sistem audio complet!

SISTEMUL ESTE COMPUS DIN: STATIE 400 WATT, 2 DIFUZOARE A CATE 200 WATT FIECARE, SUBWOOFER 100 W, MP3 PLAYER TEVION 4X20 WATT.
PRETUL ESTE DE 530 RON
ID MES: DANIELV_STANCIU
Forum: Anunturi Auto Oltcit 06-01-09, 16:44
Replies: 8
Views: 613
Posted By da$$
Re: CUMPAR OLTCIT

[email protected] vb pe mes mai multe....
Forum: Masina mea Oltcit 02-01-09, 17:03
Replies: 177
Views: 32,660
Posted By da$$
Re: OLTCIT Driver - Usergrup pentru posesorii de OLTCIT

https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=51848
oltcitul meu si este de vanzare
Forum: Anunturi Auto Oltcit 02-01-09, 16:41
Replies: 21
Views: 1,811
Posted By da$$
Re: cumpar oltcit

iti dau eu u n oltcit alb tunat tot ce vrei pe el cam 350 euro este in sibiu
https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=51848
Forum: Anunturi Auto Oltcit 02-01-09, 16:18
Replies: 16
Views: 2,709
Posted By da$$
Forum: Anunturi Auto Oltcit 02-01-09, 13:14
Replies: 14
Views: 658
Posted By da$$
Re: Cumpar Oltcit din Cluj

iti dau eu oltcitul meu gata tunat interior exterior la 300 euro il am in sibiu
poti sa-l vezi in pozele de pelinkul asta https://forum.4tuning.ro/showthread.php?t=102738
Forum: Anunturi Auto Oltcit 02-01-09, 12:58
Replies: 4
Views: 852
Posted By da$$
Re: cumpar oltcit.

am eu unul gata facut si fara rugina are interior super din imitatie de piele are spoilere tot ce vrei.....
Forum: Anunturi Auto Oltcit 02-01-09, 12:56
Replies: 8
Views: 613
Posted By da$$
Re: CUMPAR OLTCIT

am eu unul de vanzare este si tunat si nu trebuie foarte multe modificari si pretul este destul de bun....
Forum: Anunturi Auto Oltcit 02-01-09, 12:51
Replies: 16
Views: 2,709
Posted By da$$
[VĀND] OLTCIT GATA TUNAT!!!!!!!!!!!!

Vand oltcit in stare foarte buna de functionare, il dau si pe piese si intreg
Forum: Alte discutii Oltcit 30-01-08, 20:04
Replies: 2
Views: 1,341
Posted By da$$
consum cu instalatie de gaz

poate sa-mi spuna cineva cat ara trebui sa consume un oltcit pe gaz....
in oras si in afara?:???:
Forum: Masina mea Oltcit 11-01-08, 11:54
Replies: 30
Views: 9,592
Posted By da$$
re: Oltcit 12 TRS - DJ 06 CKW

conducta de gaz care trebuie incalzita este infasurata si alamita pe evacuare si apoi trece prin vaporizator, e destul de simplu in rest toata instalatia este normal montata
Forum: Masina mea Oltcit 04-11-07, 11:56
Replies: 30
Views: 9,592
Posted By da$$
re: Oltcit 12 TRS - DJ 06 CKW

mersi pentru informatie o sa incerc sa fac si eu lucrul asta....sa vad ce se intampla cu toate ca eu merg pe gaz si mersul motorului este putin diferit fata de mersul pe benzina....
Forum: Masina mea Oltcit 31-10-07, 08:35
Replies: 30
Views: 9,592
Posted By da$$
re: Oltcit 12 TRS - DJ 06 CKW

Am o intrebare.... cam cat ar trebui sa consume un oltcit pe timp rece?
sau are vreo influenta faptul ca e rece afara avand in vedere ca oltcitul se raceste cu aer?
Forum: Masina mea Oltcit 30-10-07, 10:57
Replies: 30
Views: 9,592
Posted By da$$
re: Oltcit 12 TRS - DJ 06 CKW

pe mine m-au costat 450 ron bara fata spate si praguri, si le-am luat din targu jiu si cu numai 40 de ron le primesti acasa daca vrei detalii anunta-ma
Forum: Masina mea Oltcit 28-09-07, 16:34
Replies: 30
Views: 9,592
Posted By da$$
re: Oltcit 12 TRS - DJ 06 CKW

cine ma ajuta intr-o problema?
imi curge ulei de la motor exat deasupra galeriei de evacuare si in stanga si in dreapta..
am incercat sa-i pun silicon si o perioada nu am ami curs dar apoi a...
Forum: Masina mea Oltcit 28-09-07, 16:31
Replies: 30
Views: 9,592
Posted By da$$
re: Oltcit 12 TRS - DJ 06 CKW

nu cred ca l-ai vazut in craiova pt ca nu a fost in craiova de cand l-am facut si oricum eu nu sunt din craiova doar masina, daca ziceai ca l-ai vazut in sibiu te mai credeam... masina e aranjata cam...
Forum: Masina mea Oltcit 24-09-07, 10:28
Replies: 30
Views: 9,592
Posted By da$$
re: Oltcit 12 TRS - DJ 06 CKW

de ce e pacat de motor?
ce se intampla?
eu unu nu am avut probleme ba chiar face fata la turatii destul de mari si am ajuns cu el la 155 fara probleme..
Forum: Masina mea Oltcit 21-09-07, 16:20
Replies: 30
Views: 9,592
Posted By da$$
re: Oltcit 12 TRS - DJ 06 CKW

alte poze cu oltcitul meu
Forum: Masina mea Oltcit 21-09-07, 14:41
Replies: 30
Views: 9,592
Posted By da$$
re: Oltcit 12 TRS - DJ 06 CKW

e inscrisa in dj dar eu stau in sibiu si nu i-am schimbat numerele...
Forum: Masina mea Oltcit 21-09-07, 09:26
Replies: 30
Views: 9,592
Posted By da$$
re: Oltcit 12 TRS - DJ 06 CKW

masina nu este finalizata in totalitate , inca nu am reusit sa montez pe ea toate accesoriile
Forum: Masina mea Oltcit 19-09-07, 07:54
Replies: 30
Views: 9,592
Posted By da$$
me again

stiu ca nu am fost prea serios cu ce am spus dar am vrut sa vad daca e activat contul meu...:rolleyes2
Accesez acet site,/forum de aproape 3 luni si tot cu ajutorul lui am reusit sa-mi tunez...
Forum: Masina mea Oltcit 17-09-07, 16:43
Replies: 30
Views: 9,592
Posted By da$$
Oltcit 12 TRS - DJ 06 CKW

o sa va prezint detalii si cateva poze....
Showing results 1 to 31 of 31

 
- Copyright 2026 4Tuning -