Forum: Consiliere achizitie auto
14-08-07, 15:34
|
|
Replies: 2
Views: 768
|
Forum: Consiliere achizitie auto
13-08-07, 14:56
|
|
Replies: 5
Views: 825
Re: Vreau un sfat
Masina a fost verificata la reprezentanta ww si exista in baza lor de date.Cei de la reprezentanta ww au spus ca daca as fi avut acea stampila ar fi reparat-o in baza garantiei.
|
Forum: Consiliere achizitie auto
10-08-07, 13:44
|
|
Replies: 5
Views: 825
Vreau un sfat
Am cumparat un ww Golf V 1,6 benzina, data fabricatiei 11.2005 de la o persoana care l-a adus din Germania.La o luna de zile s-a defectat cutia de viteze.Am fost la reprezentanta ww si mi s-a spus ca...
|