Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 12 of 12
Search took 0.02 seconds.
Search: Posts Made By: Bar0n
Forum: Styling by request - Idei de tuning pt masina ta 28-07-07, 23:20
Replies: 11
Views: 1,752
Posted By Bar0n
Re: viniluri logan ???

seamana a evol
Forum: Styling by request - Idei de tuning pt masina ta 28-07-07, 20:26
Replies: 11
Views: 1,367
Posted By Bar0n
Re: Capu de la esapament

supapa in prmiu rand jantele nos vopsite in al doilea rand eu am vrut sa dau asa imprastiat pe cauciuc daca era vb sa dau numa pe janta cred ca ma ducea capu sa acopar roata :) e cu spray de luciu...
Forum: Firme Piese Auto 27-07-07, 22:40
Replies: 78
Views: 6,430
Posted By Bar0n
Re: Dezmembrari elemente caroserie.

dac e tot la sectiunea ... dezmembrari ... se poate pune un bord de solenza pe dacie? si cat costa acel bord.. :) ?
Forum: Styling by request - Idei de tuning pt masina ta 27-07-07, 22:36
Replies: 11
Views: 1,367
Posted By Bar0n
Re: Capu de la esapament

cat e teava asta finala sport? ... banuiesc ca e teava esapament
Forum: Bacau 27-07-07, 19:12
Replies: 3,182
Views: 385,368
Posted By Bar0n
Re: masinile modificate din bacau

l-am vazut in oras in gl.... arata fain ;)
Forum: Styling by request - Idei de tuning pt masina ta 27-07-07, 18:02
Replies: 11
Views: 1,367
Posted By Bar0n
Exclamation Capu de la esapament

am cumparat un cap ptr teava de la esapament sa se auda macar sa baraie oleak dar nu se aude poate sa fie din cauza ca teava de la esapament la margine e fisurata si de aia nu se aude? astept de la...
Forum: Discutii generale masini 27-07-07, 14:17
Replies: 706
Views: 96,880
Posted By Bar0n
Re: Dictionar/Intrebari/Raspunsuri

salut am cumparat un cap de toba de ala sport pana mea sa baraie si am bagat acel cap pe dacia 1310...la toba unde se termina e putin fisurata se poate din cauza asta sa nu se auda... ? :)
Forum: Bacau 20-07-07, 20:50
Replies: 3,182
Views: 385,368
Posted By Bar0n
Re: masinile modificate din bacau

Succes la vanzare... si l-a cumparat ceva m-ai puternic ;)
Forum: Bacau 17-07-07, 20:03
Replies: 3,182
Views: 385,368
Posted By Bar0n
Re: masinile modificate din bacau

maine imi cumpar si eu tot genu ala cred.. mercedes cl 500 dar fara kit :D e marfa masina ;)
Forum: LEGAL RACING BUCURESTI 16 Septembrie orele 20 - NOCTURNA 16-07-07, 13:48
Replies: 28
Views: 18,771
Posted By Bar0n
Re: Poze Si Filme - Legal Racing - Dragonul Rosu

scuze is nou aicea si m-a minunat mustangul ala :)
Forum: Bacau 16-07-07, 13:44
Replies: 3,182
Views: 385,368
Posted By Bar0n
Re: BC 11 ADV

pana la urma ai schimbat aproape tot la ea ... ai fost la pimp my ride? :D
Forum: LEGAL RACING BUCURESTI 16 Septembrie orele 20 - NOCTURNA 13-07-07, 23:12
Replies: 28
Views: 18,771
Posted By Bar0n
Re: Poze Si Filme - Legal Racing - Dragonul Rosu

Prea masa mustangul ala si cu lada mai ales mustangul ce fel baraie... pfu :shock:
Showing results 1 to 12 of 12

 
- Copyright 2026 4Tuning -