Forum: Zona tehnica Opel
30-08-07, 01:19
|
|
Replies: 1
Views: 890
am nevoie de oglinzi manta b,lacrima
Sal as avea si eu nevoie macar de oglinda de pe partea dreapta de la manta b. cea din dreapta o am.daca e pereche e si mai bine ca in bucuresti...........:) Poate reuseste cineva sa ma ajute.Multumesc
|
Forum: Masina mea Opel
04-07-07, 02:13
|
|
Replies: 1
Views: 695
Ascona b cu probleme
Am si eu mare nevoie de o trapa cu kedere klumea sau sa imi vanda cineva kederele noi.As vrea sa mai stiu ce probleme apar la motorul de 1.9 cu 75 de cai si la cutia hidramata. De ce ploua in masina...
|
Forum: Alte discutii Ford
28-06-07, 03:57
|
|
Replies: 8
Views: 1,096
ajutor seriile la ascona b
Salut, ce ma fac? Am luat o caroserie pt ascona b,a mea e varza, si nu am acte la ea,e impecabile.Merge sa schimb seriile de pe una pe alta?Aia de pe masca e in popnituri,aia de la scaun ce fac cu...
|
Forum: Zona tehnica Opel
23-06-07, 13:03
|
|
Replies: 7
Views: 959
ajutor pentru ascona b
Sal. Sunt si eu la prima logare pe forum si deja am o mare intrebare.
Am o ascona b cu motor de 19 cu tie manuala.Merge sa pun hidramata pe aceeasi caroserie?
Va rog mult am neaparat nevoie de un...
|