Forum: Alte discutii Alfa Romeo
12-03-09, 07:07
|
|
Replies: 27
Views: 12,352
|
Forum: Masini de serie
22-04-08, 09:55
|
|
Replies: 25
Views: 2,297
Re: Alfa Romeo 8C Spider
e posibil ca aceasta bijuterie sa fie deja la noi in tara una coupe pe negru
lumea spune ca bestia ar fi aparut undeva in zona garii de nord(saraca dea ea cand a trecut liniile de tramvai)
poate o...
|
Forum: Alte discutii Alfa Romeo
14-11-07, 07:23
|
|
Replies: 27
Views: 12,352
|
Forum: Alte discutii Alfa Romeo
13-11-07, 08:08
|
|
Replies: 27
Views: 12,352
|
Forum: PROMOTII pe 4TuningRO
24-08-07, 16:20
|
|
Replies: 270
Views: 56,952
|
Forum: Alte discutii Alfa Romeo
31-05-07, 10:40
|
|
Replies: 5
Views: 1,145
Re: intrebare:)
intrebam pentru ca nu am vazut ca in cluburi sa fie si masini cu cutie automata(probabil ca nu am cautat nici eu foarte mult)
multumesc oricum:D o sa intru si in club alfa curand
|
Forum: Alte discutii Alfa Romeo
30-05-07, 23:43
|
|
Replies: 5
Views: 1,145
Re: intrebare:)
am un alfa 147 selespeed 2.0 benzina 110kw(150cp) model 2002.
si poate sa fie atat automata cat si manuala(dar tot doar frana si acceleratie am:D)
multzam
|
Forum: Zona tehnica Alfa Romeo
30-05-07, 19:32
|
|
Replies: 0
Views: 892
147 selespeed
am si eu o intrebare:
pot oare sa-i fac ceva la un 147 selespeed sa mearga mai repede(nu neaparat mai repede, dar sa aiba o putere mai mare)?
adica are cutie automata si 150 cp si ma gandeam daca...
|
Forum: Alte discutii Alfa Romeo
30-05-07, 13:34
|
|
Replies: 5
Views: 1,145
intrebare:)
daca am masina cu o cutie automata am vreo sansa sa ma primeasca un club de tuning?
si inca ceva
pot sa particip cu ea la competitii?
multumesc:)
o zi buna
|