Forum: Masina mea Mitsubishi
17-09-14, 11:47
|
|
Replies: 11
Views: 13,459
|
Forum: Masina mea Mitsubishi
11-09-14, 13:48
|
|
Replies: 11
Views: 13,459
Re: Mitsubishi Lancer 1.8 DID 2011
Salutare , am si eu aceeasi masina , aceeasi motorizare, la inceput am fost foarte multumit de ea dar dupa un timp au inceput sa apara tot felul de probleme cum ar fi :
1. Zgomot sacaitor in zona...
|