Articole si stiri auto
Ghidul soferului
Istorie auto
Stiri auto
Bazar Auto
Masini second
Dezmembrari auto
Bazar auto
Jante si anvelope
Comunitate
Masina mea
Stiri auto
Dezmembrari auto
Bazar auto
Jante
Masina mea
Forum 4Tuning
>
Search Forums
Search Results
User Name
Remember Me?
Password
Register
Today's Posts
Search
Search Forums
Show Threads
Show Posts
Advanced Search
Go to Page...
Showing results 1 to 28 of 28
Search took
0.01
seconds.
Search:
Posts Made By:
Florin.GVR
Forum:
CAR STYLING
21-03-15, 18:35
Replies:
8,964
Sticky:
Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina
Views:
1,160,760
Posted By
Florin.GVR
Re: Kitsch tuning sau modificări care ne zgārie retina
Porsche! :lol:
Forum:
Fotografiile mele
21-03-15, 14:30
Replies:
0
Fotografiile mele - Florin.GVR
Views:
715
Posted By
Florin.GVR
Fotografiile mele - Florin.GVR
Salutari!
Daca tot am descoperit coltisorul asta al formului, postez si eu cateva fotografii facute de mine.
Cu unelte de incepator: Nikon D7000 + obiectiv fix 35mm f/1.8 dar ne extindem incet...
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
03-03-15, 01:28
Replies:
27
E46 - 320D
Views:
4,397
Posted By
Florin.GVR
Re: E46 - 320D
Nici o modificare noua adusa insa a mai parcurs cateva mii de km intre timp, printre care si drumurile Iasi-Brasov. Schimbat locatia, din Iasi in Brasov. Drumuri mai bune si atmosfera placuta si o...
Forum:
Iasi
13-01-15, 08:18
Replies:
1,994
Sticky:
Ajutor īntre ieşeni: īntrebări şi răspunsuri de orice fel.
Views:
205,353
Posted By
Florin.GVR
Re: Ajutor īntre ieşeni: īntrebări şi răspunsuri de orice fel.
Imi recomandati un doctor stomatolog in Iasi care poate face o lucrare buna si de durata?
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
12-01-15, 10:39
Replies:
27
E46 - 320D
Views:
4,397
Posted By
Florin.GVR
Re: E46 - 320D
Ma iau toti dracii!
Azi mi-am gasit masina in parcare cu vopseaua sarita de pe aripa dreapta fata + o dunga de vopsea rosie (vopsea de pe caruta faptasului) si nici macar un bilet cu un nr de...
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
30-12-14, 21:26
Replies:
27
E46 - 320D
Views:
4,397
Posted By
Florin.GVR
Re: E46 - 320D
Da, fix 700E a fost.
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
30-12-14, 20:57
Replies:
127
E46 - 318i "cazan chel"
Views:
28,342
Posted By
Florin.GVR
Re: E46 - 318i "cazan chel"
Frumos mahonul, ii da o tenta asa mai spre business. :D
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
30-12-14, 16:47
Replies:
27
E46 - 320D
Views:
4,397
Posted By
Florin.GVR
Re: E46 - 320D
Pai la acelas stil de condus pe care-l aveam in oras cu un 1.8 benzinar (in turatii mici), pe 2.0 diesel imi murea motorul.
Si puterea se simte de la 2000 de turatii in sus, o fi al meu stricat...
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
29-12-14, 18:48
Replies:
27
E46 - 320D
Views:
4,397
Posted By
Florin.GVR
Re: E46 - 320D
Mersi!
Prin cunostinte am ajuns la persoana respectiva care a adus masina din afara si o vindea. Nu zic pretul, am eu o fixatie pe creier dar a fost sub pretul pietei.
A trebuit sa o...
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
29-12-14, 00:23
Replies:
27
E46 - 320D
Views:
4,397
Posted By
Florin.GVR
Re: E46 - 320D
O poza noua daca tot a venit iarna.
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
02-12-14, 01:45
Replies:
27
E46 - 320D
Views:
4,397
Posted By
Florin.GVR
Re: E46 - 320D
Mersi!
Trage foarte bine.
Trebuie sa tii cont ca e diesel, trebuie turat mai tare decat un benzinar.
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
01-12-14, 20:44
Replies:
27
E46 - 320D
Views:
4,397
Posted By
Florin.GVR
Re: E46 - 320D
Cateva poze din interior. (pe timp de noapte)
+ Angel Eyes inainte de pornire (la rece)
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
01-12-14, 17:25
Replies:
27
E46 - 320D
Views:
4,397
Posted By
Florin.GVR
Re: E46 - 320D
Mersi! :-)
Forum:
Alte discutii Bmw
30-11-14, 15:08
Replies:
31
Sticky:
Cum devii membru in usergroup-ul BMW
Views:
3,497
Posted By
Florin.GVR
Re: Cum devii membru in usergroup-ul BMW
:D
https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/412128-e46-320d.html
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
28-11-14, 18:25
Replies:
27
E46 - 320D
Views:
4,397
Posted By
Florin.GVR
Re: E46 - 320D
Update- Angel Eyes
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
11-11-14, 15:19
Replies:
27
E46 - 320D
Views:
4,397
Posted By
Florin.GVR
Re: E46 - 320D
Pregatita pentru iarna, gume de iarna + jante de tabla.
Acum arata bine doar noaptea. (frumoasa ca noaptea :lol:)
Forum:
Iasi
28-10-14, 15:32
Replies:
1,994
Sticky:
Ajutor īntre ieşeni: īntrebări şi răspunsuri de orice fel.
Views:
205,353
Posted By
Florin.GVR
Re: Ajutor īntre ieşeni: īntrebări şi răspunsuri de orice fel.
Spalatoria din Bucsinescu (pe langa Dionisos) era ok.
Forum:
Iasi
28-10-14, 01:35
Replies:
6,631
Sticky: Poll:
Cafeneaua Ieşenilor
Views:
443,382
Posted By
Florin.GVR
Re: Cafeneaua Ieşenilor
Daca doreste cineva sedinte Foto (auto si nu numai) in Iasi, nu ezitati sa ma contactati.
Tel. 0749806372
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
28-10-14, 00:53
Replies:
27
E46 - 320D
Views:
4,397
Posted By
Florin.GVR
Re: E46 - 320D
RAR-ul facut, taxa de 3100lei platita :x, in doua zile ajung numerele permanente.
Intentionez sa o tin cat mai clean insa un portbagaj CSL am in vizor.
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
12-10-14, 17:08
Replies:
27
E46 - 320D
Views:
4,397
Posted By
Florin.GVR
Re: E46 - 320D
Parbriz schimbat! -500lei
Urmeaza RAR-ul, taxa si inmatricularea.
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
29-09-14, 20:27
Replies:
27
E46 - 320D
Views:
4,397
Posted By
Florin.GVR
Re: E46 - 320D
Am gasit si lista "oficiala" cu dotarile masinii.
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
28-09-14, 21:23
Replies:
27
E46 - 320D
Views:
4,397
Posted By
Florin.GVR
Re: E46 - 320D
Mersi mersi!
Ti-am vazut masina, arata bine.
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
15-09-14, 22:47
Replies:
27
E46 - 320D
Views:
4,397
Posted By
Florin.GVR
Re: E46 - 320D
Un link catre un filmulet de pe youtube cu masina.
https://www.youtube.com/watch?v=EPdB2mVcB3c
Forum:
Iasi
09-08-14, 11:36
Replies:
1,994
Sticky:
Ajutor īntre ieşeni: īntrebări şi răspunsuri de orice fel.
Views:
205,353
Posted By
Florin.GVR
Re: Ajutor īntre ieşeni: īntrebări şi răspunsuri de orice fel.
Ce solutie recomandati pentru a lipi materialul ce e pe plafon in partea din spate?
S-a desprins in partea din spate undeva langa spot-ul (sau cum sa-i zic) pentru lumini ambientale de pe stalp.
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
31-07-14, 21:09
Replies:
27
E46 - 320D
Views:
4,397
Posted By
Florin.GVR
Re: E46 - 320D
Exact! Multumesc
In perioada urmatoare o sa trebuiasca sa mai schimb cate ceva, asa e cand iei o masina SH. De lipit o tapiterie, de schimbat un parbriz, un senzor si cam atat in mare.
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
31-07-14, 11:15
Replies:
27
E46 - 320D
Views:
4,397
Posted By
Florin.GVR
Re: E46 - 320D
Motorul este de 2.0 litri Diesel de 136 HP. Modelul de jante nu-l stiu insa din cate am inteles tot ce e optional pe masina e de cand a fost cumparata.
Cand credeam ca nu am prea mult de investit...
Forum:
Iasi
29-07-14, 00:58
Replies:
1,994
Sticky:
Ajutor īntre ieşeni: īntrebări şi răspunsuri de orice fel.
Views:
205,353
Posted By
Florin.GVR
Re: Ajutor īntre ieşeni: īntrebări şi răspunsuri de orice fel.
Imi poate recomanda cineva un service bun unde as putea suda (sau stopa era denumirea corecta) o crapatura a parbrizului?
Se intinde destul de mult pe parbriz in partea de jos.
Forum:
Masina mea BMW Seria 3
28-07-14, 23:59
Replies:
27
E46 - 320D
Views:
4,397
Posted By
Florin.GVR
E46 - 320D
BMW 320 Diesel, culoare negru mat, achizitionat recent.
Masina de care sunt foarte multumit pana acum cu ~600 km facuti in doua zile.
La capitolul dotari sta foarte bine, eu n-as pune nimic in...
Showing results 1 to 28 of 28
Piese auto
-
Contact Us
-
www.4tuning.ro - totul despre masini si tuning
-
Archive
-
Termeni si conditii
-
Top
- Copyright 2026 4Tuning -