Articole si stiri auto
Ghidul soferului
Istorie auto
Stiri auto
Bazar Auto
Masini second
Dezmembrari auto
Bazar auto
Jante si anvelope
Comunitate
Masina mea
Stiri auto
Dezmembrari auto
Bazar auto
Jante
Masina mea
Forum 4Tuning
>
Search Forums
Search Results
User Name
Remember Me?
Password
Register
Today's Posts
Search
Search Forums
Show Threads
Show Posts
Advanced Search
Go to Page...
Showing results 1 to 87 of 87
Search took
0.01
seconds.
Search:
Posts Made By:
coste_ursu
Forum:
Masina mea Dacia
29-06-07, 13:04
Replies:
61
Tm 38 Urs
Views:
6,252
Posted By
coste_ursu
Re: Tm 38 Urs
king's of the road :D:D:D:D
http://video.tion.ro/members.tion/Protest-2.wmv/viewer.html
Forum:
Masina mea Dacia
29-06-07, 13:04
Replies:
61
Tm 38 Urs
Views:
6,252
Posted By
coste_ursu
Re: Tm 38 Urs
tell me what you think:D
http://www.tion.ro/stiri/timis/articol/show-frane-fum-si-cai-putere/cn/aradon-news-editor1-20070620-053838
Forum:
FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc.
21-06-07, 08:59
Replies:
101
Actiune azi noapte in Timişoara. Maine in toata tara ?
Views:
24,552
Posted By
coste_ursu
Re: Actiune azi noapte in Timişoara. Maine in toata tara ?
faza cu azi in timisoara,maine in toata tara ar fi bine sa se intample cat mai de curand. noi care am fost acolo la inceput in parcarea aia am fost 2-3 masini si dupaia ati vazut la cat sau ajuns. nu...
Forum:
Masina mea Dacia
15-06-07, 17:57
Replies:
414
TM 07 GLX Dacia 1310
Views:
59,360
Posted By
coste_ursu
Re: TM 07 GLX Dacia 1310
si potentialul masinii ;)
Forum:
Masina mea Dacia
15-06-07, 13:09
Replies:
61
Tm 38 Urs
Views:
6,252
Posted By
coste_ursu
Re: Tm 38 Urs
dati click aici https://www.youtube.com/watch?v=sBapUmp_Rfs .Vizionare Placuta!!!:D
Forum:
Masina mea Dacia
15-06-07, 13:08
Replies:
101
Tm 07 Frw
Views:
8,631
Posted By
coste_ursu
Re: Tm 07 Frw
dati click aici https://www.youtube.com/watch?v=sBapUmp_Rfs .Vizionare Placuta!!!:D
Forum:
Masina mea Dacia
15-06-07, 13:02
Replies:
414
TM 07 GLX Dacia 1310
Views:
59,360
Posted By
coste_ursu
Re: TM 07 GLX Dacia 1310
intratzi aici https://www.youtube.com/watch?v=sBapUmp_Rfs . Vizionare Placuta!!!
Forum:
Masina mea Dacia
15-06-07, 12:59
Replies:
414
TM 07 GLX Dacia 1310
Views:
59,360
Posted By
coste_ursu
Re: TM 07 GLX Dacia 1310
bah daca vreti venitzi dar sa aveti buletine la voi!!!:D in fiecare seara vine garda.
Forum:
Masina mea Dacia
11-06-07, 14:50
Replies:
101
Tm 07 Frw
Views:
8,631
Posted By
coste_ursu
Re: Tm 07 Frw
nah bah giany ce vrei si tu acum??? mai uita omu. sau tzopo ii al draq de secretos!??!?!?!?:?:
Forum:
Masina mea Dacia
11-06-07, 14:47
Replies:
414
TM 07 GLX Dacia 1310
Views:
59,360
Posted By
coste_ursu
Re: TM 07 GLX Dacia 1310
asta este fratilor sportul asta cu motor sau hobby pt alti daca iti place si il practici te mananca el de bani dar si satisfactia pe care o primesti inapoi nare pret.este asa sau nu???
Forum:
Masina mea Dacia
11-06-07, 14:41
Replies:
4,658
Dacia 1300 la a doua tinerete - BR 98 NIG
Views:
942,435
Posted By
coste_ursu
Re: Dacia 1300 la a doua tinerete!!!-BR 98 NIG
niste genti ca astea si faine pe daciane.
Forum:
Masina mea Dacia
11-06-07, 14:37
Replies:
4,658
Dacia 1300 la a doua tinerete - BR 98 NIG
Views:
942,435
Posted By
coste_ursu
Re: Dacia 1300 la a doua tinerete!!!-BR 98 NIG
bah omu imi place ca ai mai umblat pe la exterior, mai una alta. foarte frumos. bah sincer in legatura cu gentile...nu pot sa zic ca eu ma omor dupa gentile alea dar nah daca tie iti plac atunci ne...
Forum:
Masina mea Dacia
11-06-07, 14:27
Replies:
61
Tm 38 Urs
Views:
6,252
Posted By
coste_ursu
Re: Tm 38 Urs
bah merci mult de apreciere si sa sti ca am ornamentul ala nichelat. sa pus un preten pe portbagaj si la rupt din clemele alea. dupa ce vopsesc masina il pun la loc.
Forum:
Masina mea Dacia
11-06-07, 13:44
Replies:
61
Tm 38 Urs
Views:
6,252
Posted By
coste_ursu
Re: Tm 38 Urs
mah oameni buni ziceti-mi si mie care stiti cum draq sa fac stopurile clare??? sau gasesc de vanzare??? saritzi cu idei!!!
Forum:
Dacia tuning
11-06-07, 13:34
Replies:
860
Dacii Speciale
Views:
257,076
Posted By
coste_ursu
Re: Dacii Speciale
mah copii dacia asta ii data draq cat ii de taree!!! trebe sa ma intalnesc odata cu proprietaru sa rup o vorba cu el!!! :D
Forum:
Alte discutii Dacia
11-06-07, 13:23
Replies:
67
Poll:
Alegere Data Pentru Intalnirea Nationala
Views:
4,583
Posted By
coste_ursu
Re: Alegere Data Pentru Intalnirea Nationala
mainile sus pt cei din TM sa vedem cati ne aruncam la brasov!!!:D
Forum:
Masina mea Dacia
11-06-07, 13:14
Replies:
101
Tm 07 Frw
Views:
8,631
Posted By
coste_ursu
Re: Tm 07 Frw
=))=))=))=))=))=))=)) astai idiot!!!
Forum:
Masina mea Dacia
11-06-07, 13:09
Replies:
414
TM 07 GLX Dacia 1310
Views:
59,360
Posted By
coste_ursu
Re: TM 07 GLX Dacia 1310
ai vazut toata lumea te felicita si de masina si de cum te dai. sa ramai sanatos sa mai avem ce vedea de la tine. ca noi pana invatam dinastea...
Forum:
Masina mea Dacia
11-06-07, 13:07
Replies:
414
TM 07 GLX Dacia 1310
Views:
59,360
Posted By
coste_ursu
Re: TM 07 GLX Dacia 1310
bv gainy!!! cum te simti cand cineva iti admira masina si zice "imi place ca ai facut-o cu mana ta" si-ti mai zice ' bah imi place cum te dai'??? acuma am facut referire la staici.:D
Forum:
Masina mea Dacia
07-06-07, 15:16
Replies:
61
Tm 38 Urs
Views:
6,252
Posted By
coste_ursu
Re: Tm 38 Urs
multumim tare mult vlade! cum a zis si FRW sa speram sa le facem, sa arate mult mai bine dar si sa mearga mult mai bine;)
Forum:
Masina mea Dacia
06-06-07, 16:19
Replies:
61
Tm 38 Urs
Views:
6,252
Posted By
coste_ursu
Re: Tm 38 Urs
bah nu stiu sigur daca o sa fie gata toata masina pana la intalnirea de la brasov dar pana atunci motoru o sa fie sigur gata!!! stau cam prost cu banii si in plus nu prea pot sa strang banii ca ma...
Forum:
Masina mea Dacia
01-06-07, 19:54
Replies:
414
TM 07 GLX Dacia 1310
Views:
59,360
Posted By
coste_ursu
Re: TM 07 GLX Dacia 1310
giani raliul JIMBOLIEI in data de 23.06. ne bagam?
merge golfu?
Forum:
Masina mea Dacia
01-06-07, 19:51
Replies:
61
Tm 38 Urs
Views:
6,252
Posted By
coste_ursu
Re: Tm 38 Urs
ar trebui sai ascultati!! chiar si eu trebuie sai ascult!!!:D pe bune acuma.eu si cu FRW trebuie sa le trantim cat de curand. la noi in zona rstu le au trantite.
Forum:
Masina mea Dacia
01-06-07, 19:42
Replies:
4,658
Dacia 1300 la a doua tinerete - BR 98 NIG
Views:
942,435
Posted By
coste_ursu
Re: Dacia 1300 la a doua tinerete!!!-BR 98 NIG
salut! de masina mea vb giani!! iti admir foarte mult masina. ceva de genu vreau sa fac si eu masina mea.dupa cum poti vedea am luat-o pe urmele tale sa zic asa.:D numa ca eu vreau sa trag pe masina...
Forum:
Masina mea Dacia
30-05-07, 21:38
Replies:
116
Dacia mea 75'
Views:
16,241
Posted By
coste_ursu
Re: Dacia mea.... piesa din '75 reconditionata 2007
atunci ai avut noroc. tine-o tot asa si de acum inainte. fff frumoasa masina. m-a imbolnavit!!! :D
Forum:
Masina mea Dacia
30-05-07, 21:34
Replies:
101
Tm 07 Frw
Views:
8,631
Posted By
coste_ursu
Re: Tm 07 Frw
mersi mult omu de apreciere!!! incercam sa le facem cat mai frumoase. nu vrem sa le incarcam cu kitchuri!!! am vazut destule:D. acuma sa vedem cand ne lovim de niste banii.
Forum:
Masina mea Dacia
29-05-07, 09:48
Replies:
116
Dacia mea 75'
Views:
16,241
Posted By
coste_ursu
Re: Dacia mea.... piesa din '75 reconditionata 2007
bah omu frumoasa masina!!! imi place mult culoarea. cam cati bani ai bagat in ea? de curiozitate. bafta tineo tot asa.aaa a si un sfat: PUNEI GENTI!!!!
Forum:
Masina mea Dacia
29-05-07, 09:38
Replies:
61
Tm 38 Urs
Views:
6,252
Posted By
coste_ursu
Re: Tm 38 Urs
canny tu ma mananci de banii :D. dupa toata treaba asta o sa vad sa ma pun sa mai fac ceva pe la motor dupa care vreau un cap de toba frumos.
Forum:
Masina mea Dacia
29-05-07, 09:35
Replies:
101
Tm 07 Frw
Views:
8,631
Posted By
coste_ursu
Re: Tm 07 Frw
bah tzopo hai sa luam rotile alea gotti!!!! mor dupa ele!!! JUR cai las la ala masina pe butuci.:D asta este vlade nu la i putut face pe ivitza de vie. :D
Forum:
Alte discutii Dacia
24-05-07, 14:32
Replies:
53
Intalnire Dacia West Side
Views:
4,771
Posted By
coste_ursu
Re: Intalnire Dacia West Side
i'm sorry for you my friend!!!
Forum:
Alte discutii Dacia
24-05-07, 14:21
Replies:
67
Poll:
Alegere Data Pentru Intalnirea Nationala
Views:
4,583
Posted By
coste_ursu
Re: Alegere Data Pentru Intalnirea Nationala
votam pe 28-29 iulie. doar cu dacianele acolo. ce taree o sa fie.sa nui prind pe astia cu loganele ca alea nu-s dacii. :D::D:D:D ne vedem cand am stabilit.
Forum:
Masina mea Dacia
24-05-07, 14:17
Replies:
715
Dacia Arad
Views:
200,848
Posted By
coste_ursu
Re: dacia arad
canny incerc sa fac rost de bani pana duminica.stai linisatit ca tii dau. cand am facut rost de ei team sunat. OK???
Forum:
Masina mea Dacia
24-05-07, 14:13
Replies:
112
O \"rabla\" de a mea...
Views:
12,200
Posted By
coste_ursu
Re: O \"rabla\" de a mea...
haloo chiparosuleeee!!!! ce guritza ta mai zici salame??? teai casatorit?
cius barosane!! :D
Forum:
Masina mea Dacia
24-05-07, 14:10
Replies:
414
TM 07 GLX Dacia 1310
Views:
59,360
Posted By
coste_ursu
Re: TM 07 GLX Dacia 1310
moshulica ala de la raliu de la HD??? ii pe p..a lui!!! tareee
Forum:
Masina mea Dacia
24-05-07, 14:08
Replies:
101
Tm 07 Frw
Views:
8,631
Posted By
coste_ursu
Re: Tm 07 Frw
suntem pe p..a noastra tzopo!!! :D:D:D:D:D zi si tu acuma!!!
Forum:
Masina mea Dacia
24-05-07, 14:06
Replies:
61
Tm 38 Urs
Views:
6,252
Posted By
coste_ursu
Re: Tm 38 Urs
canny incerc cam pe duminica sa fac rost de banii. nui problema. banii o sa ii vezi. stai linistit. cand fac rost de ei team sunat. OK????
Forum:
Masina mea Dacia
24-05-07, 14:03
Replies:
61
Tm 38 Urs
Views:
6,252
Posted By
coste_ursu
Re: Tm 38 Urs
bah de cand teai apucat de masina ta parca esti pe alta lumee!!!:D:D:D:D laso draq chiar nu mai stiai?
Forum:
Masina mea Dacia
22-05-07, 15:28
Replies:
101
Tm 07 Frw
Views:
8,631
Posted By
coste_ursu
Re: Tm 07 Frw
bah adi ne arati altadata scaunele tale fermecate!!! drum bun si sa fii iubit!!!
Forum:
Masina mea Dacia
22-05-07, 15:25
Replies:
61
Tm 38 Urs
Views:
6,252
Posted By
coste_ursu
Re: Tm 38 Urs
bah canny laso draq de treaba!!! ai venit pana la resita si nu vii pana la jimbolia??? nu ma lua cu dinalea ca nu ai masina!!! :D daca chiar vrei sa vii tot faci rost de o masina si vii. hai sati...
Forum:
Masina mea Dacia
19-05-07, 15:24
Replies:
61
Tm 38 Urs
Views:
6,252
Posted By
coste_ursu
Re: Tm 38 Urs
in rest ce mai ziceti oameni buni???
Forum:
Masina mea Dacia
19-05-07, 15:24
Replies:
61
Tm 38 Urs
Views:
6,252
Posted By
coste_ursu
Re: Tm 38 Urs
nam murit. dar nam avut timp sa intru ca cu scoala asta. ii nashpa acuma pe la final de an!!! :cry: ce nasol ca so amanat raliu de la jimbolia:(
Forum:
Masina mea Dacia
19-05-07, 15:16
Replies:
101
Tm 07 Frw
Views:
8,631
Posted By
coste_ursu
Re: Tm 07 Frw
bine vladee!!! azi cred ca o sa facem niste poze la scaunele. nu stiu sigur. daca facem poze le punem. promitem!!!:D
Forum:
Masina mea Dacia
15-05-07, 20:27
Replies:
101
Tm 07 Frw
Views:
8,631
Posted By
coste_ursu
Re: Tm 07 Frw
trebe sa faca poze acuma in weekend si o sa le vedeti. mai multe mod. la masina urmeaza.
Forum:
Alte discutii Dacia
15-05-07, 20:22
Replies:
53
Intalnire Dacia West Side
Views:
4,771
Posted By
coste_ursu
Re: Intalnire Dacia West Side
bah sa stii ca o fost foarte foarte frumos:D . dar pe serpentinele alea voiam sa vedem acolo niste drifturi facute de profesionistii. doar o masina sa dat in drift adevarat. ghici ce masina: SUBARU...
Forum:
Masina mea Dacia
15-05-07, 19:56
Replies:
101
Tm 07 Frw
Views:
8,631
Posted By
coste_ursu
Re: Tm 07 Frw
sa stiti ca scaunele is MORTALEEEE!!! is cartush. ceva intre street si race. is foarte confortabile!!! pacat ca nu o gasit si bancheta la fel:D
Forum:
Alte discutii Dacia
15-05-07, 09:44
Replies:
53
Intalnire Dacia West Side
Views:
4,771
Posted By
coste_ursu
Re: Intalnire Dacia West Side
west side drifters la jimbolia. care mai vreti venitzi. nu o sa regretatzi
Forum:
Masina mea Dacia
15-05-07, 09:41
Replies:
202
B 28 BPO Dacia Concept
Views:
27,822
Posted By
coste_ursu
Re: Dacia Concept
bah imi place ca culoarea ii neagra. sau ma insel??? in orice caz bafta. un sfat de la mine: PUNE GENTI. fac totu la o masina. cum vrei u. mai vb. cius
Forum:
Masina mea Dacia
15-05-07, 09:36
Replies:
715
Dacia Arad
Views:
200,848
Posted By
coste_ursu
Re: dacia arad
hai canny hai canny!!!:D :D :D lasa moshu cand termini tu masina o sa vin si eu cu a mea bibina. hai bafta . mai vb noi
Forum:
Masina mea Dacia
15-05-07, 09:33
Replies:
414
TM 07 GLX Dacia 1310
Views:
59,360
Posted By
coste_ursu
Re: TM 07 GLX Dacia 1310
inca o intalnire cu baetzii din vest. sa vezi acolo cata distractia. de abia astept sa simt mirosul de cauciuc arss. BURN BABY BURN!!!;)
Forum:
Masina mea Dacia
15-05-07, 09:30
Replies:
101
Tm 07 Frw
Views:
8,631
Posted By
coste_ursu
Re: Tm 07 Frw
cine vine la raliu la jimbolia?:D
Forum:
Masina mea Dacia
15-05-07, 09:30
Replies:
101
Tm 07 Frw
Views:
8,631
Posted By
coste_ursu
Re: Tm 07 Frw
Anunt Important:
Forum:
Masina mea Dacia
15-05-07, 09:28
Replies:
101
Tm 07 Frw
Views:
8,631
Posted By
coste_ursu
Re: Tm 07 Frw
stopurile au fost 4 foi. si becurile galbene inca 50 de mii. persoana de la care leam luat cica ii din pitesti. ar trebui sa mai trebe pe la el vlade sa vedem ce mai are de vanzare.
Forum:
Masina mea Dacia
15-05-07, 09:23
Replies:
61
Tm 38 Urs
Views:
6,252
Posted By
coste_ursu
Re: Tm 38 Urs
:!: :!: :!: Pozele Le Voi Modifica In Scurt Timp:!: :!: :!:
Forum:
Masina mea Dacia
15-05-07, 09:22
Replies:
61
Tm 38 Urs
Views:
6,252
Posted By
coste_ursu
Re: Tm 38 Urs
dah mah sa sti ca trebuie trantita masina dar dupa ce achitam niste datorii. asta-i nashol:BANII. las giani cand ai timp punem noi scaunele.
Forum:
Masina mea Dacia
14-05-07, 12:50
Replies:
101
Tm 07 Frw
Views:
8,631
Posted By
coste_ursu
Re: Tm 07 Frw
bv frateee. acuma urmeaza criticile celorlalti. fi atent...:D
Forum:
Masina mea Dacia
14-05-07, 12:44
Replies:
61
Tm 38 Urs
Views:
6,252
Posted By
coste_ursu
Re: Tm 38 Urs
nah ii bene asa?!?!?!?! am pus pozele. acuma astept criticile si sugestile.
Forum:
Masina mea Dacia
14-05-07, 12:25
Replies:
61
Tm 38 Urs
Views:
6,252
Posted By
coste_ursu
Poze Tm 38 Urs
https://www.4tuning.ro/gal/albums/userpics/12134/thumb_PIC_0039%7E0.JPG https://www.4tuning.ro/gal/albums/userpics/12134/thumb_PIC_0015.JPG...
Forum:
Masina mea Dacia
13-05-07, 17:49
Replies:
61
Tm 38 Urs
Views:
6,252
Posted By
coste_ursu
Tm 38 Urs
Dacia 1300 din 79.
Forum:
Dacia tuning
11-05-07, 15:17
Replies:
860
Dacii Speciale
Views:
257,076
Posted By
coste_ursu
Re: Dacii Speciale
bah sunt foarte frumoase dacianele!!! respect pt toate.
Forum:
Dacia tuning
26-04-07, 15:26
Replies:
18
Cine imi spune si mie ce desen sa imi fac pe capota la o dacie 1300 ?
Views:
3,006
Posted By
coste_ursu
Re: Cine imi spune si mie ce desen sa imi fac pe capota la o dacie 1300 ?
mosu sincer ce o zi si bobby punete intai si fati masina la partea mecanica sa mearga bine. totdeauna exteriorul se face la sfarsit,zic eu. tiam dat un sfat ca si eu detin o daciana 1300 si acuma ii...
Forum:
Masina mea Dacia
26-04-07, 15:19
Replies:
65
Uite cam cum pica ...
Views:
7,246
Posted By
coste_ursu
Re: Uite cam cum pica ...
bah sincer la masina mai trebuie lucrat dar acuma arata ca o adevarat masina kitch!!! bafta in continuare.
Forum:
Alte discutii Dacia
26-04-07, 12:22
Replies:
53
Intalnire Dacia West Side
Views:
4,771
Posted By
coste_ursu
Re: Intalnire Dacia West Side
vorba ta ANDY o fost ucigator la raliu! de abia astept urmatoru raliu. sper sa fim cat mai multi ca asa-i frumos!!! hai ziceti de pe acum care veniti sa stim.
SUBARU WRX STI is on top!!!
Forum:
Masina mea Dacia
26-04-07, 12:05
Replies:
112
O \"rabla\" de a mea...
Views:
12,200
Posted By
coste_ursu
Re: O \"rabla\" de a mea...
lasa DARKO noi sa fim sanatosi!!! pai ce plm. frumoase poze!!! dar sti ce anume le face asa frumoase?!?!?!?!? ca ii o DACIANA in ele. :D
Drum intins si Pedala placuta!!!
Forum:
Masina mea Dacia
23-04-07, 14:08
Replies:
32
Tm07rkm-o Dacie Care Din Pacate Nu Mai Exista
Views:
5,012
Posted By
coste_ursu
Re: Tm07rkm-o Dacie Care Din Pacate Nu Mai Exista
d-zeu so odihneasca !!! undei mormantu ca vreau sa pun si eu niste flori. masina a aratat mortal. PACAT :((
Forum:
Masina mea Dacia
23-04-07, 14:00
Replies:
715
Dacia Arad
Views:
200,848
Posted By
coste_ursu
Re: dacia arad
bine darko!!! eu vand roata de tramvai cu tot cu camera si cauciuc tubeless!!!! 2 oiro!!! =))
Forum:
Alte discutii Dacia
23-04-07, 13:54
Replies:
53
Intalnire Dacia West Side
Views:
4,771
Posted By
coste_ursu
Re: Intalnire Dacia West Side
bah criminale pozele!!! pacat ca nam fost mai multi. sper sa ne vedem ct mai multi la urmatoru raliu!!! pana atunci DRUM INTINS si PEDALA PLACUTA !!!
Forum:
Masina mea Dacia
16-04-07, 14:07
Replies:
414
TM 07 GLX Dacia 1310
Views:
59,360
Posted By
coste_ursu
Re: TM 07 GLX Dacia 1310
criminale filmele!!! felicitari!!! asteptam si urmatoru raliu ca sa te inscri,si fratzica dai mortu la motoru ala.el trage dal naibii.:):):):):):D:D:D:D:D
Forum:
Alte discutii Dacia
09-04-07, 18:00
Replies:
53
Intalnire Dacia West Side
Views:
4,771
Posted By
coste_ursu
Re: Intalnire Dacia West Side
vreau stickereleeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Forum:
Alte discutii Dacia
09-04-07, 17:59
Replies:
53
Intalnire Dacia West Side
Views:
4,771
Posted By
coste_ursu
Re: Intalnire Dacia West Side
ms mult fratzica!!! tiai facut masina?
Forum:
Alte discutii Dacia
08-04-07, 14:54
Replies:
53
Intalnire Dacia West Side
Views:
4,771
Posted By
coste_ursu
Re: Intalnire Dacia West Side
de abia astept raliu la deva.sa vezi acolo numa WEST SIDE DRIFTERS!!!
Forum:
Masina mea Dacia
07-04-07, 23:33
Replies:
414
TM 07 GLX Dacia 1310
Views:
59,360
Posted By
coste_ursu
Re: TM 07 GLX Dacia 1310
TREBE SAMI FAC SI EU POZE LA FRUMUSETEA MEA DE MASINA SI SA MI LE POSTEZ PE UNDEVA PE AICI. cius
Forum:
Masina mea Dacia
07-04-07, 23:32
Replies:
414
TM 07 GLX Dacia 1310
Views:
59,360
Posted By
coste_ursu
Re: TM 07 GLX Dacia 1310
The Red Devil Is Back On The Streets!!! Huurrraaaa!!! :}
Forum:
Alte discutii Dacia
07-04-07, 23:29
Replies:
53
Intalnire Dacia West Side
Views:
4,771
Posted By
coste_ursu
bine baetzii!!!! stati ca imediat iasa pe strazi...
bine baetzii!!!! stati ca imediat iasa pe strazi si printesa mea. :} sa primesc numerele intai!!! MEET YOU AT THE STADIUM.
darko sami dai odata si mie stickerele!!!
Forum:
Masina mea Dacia
26-02-07, 12:10
Replies:
738
TM 24 ADY
Views:
89,394
Posted By
coste_ursu
Re: Masina mea_dacie berlina TM 24 ADY !!!
bah adi fara suparare dar ar trebui sa schimbi ceva la exterior. de exemplu sa renunti la spoilere si s-o faci GORDINI STYLE. sau sa-ti porneasca spoilerele direct din caroserie. asta ii la moda...
Forum:
Masina mea Dacia
26-02-07, 11:32
Replies:
112
O \"rabla\" de a mea...
Views:
12,200
Posted By
coste_ursu
Re: O \"rabla\" de a mea...
lasa dark nui baga in seama pe ...!!! respect pt masina ca merge criminal. le dai pe fizic la liniutze.:D cius ne mai vedem la stadion! :D:D
Forum:
Masina mea Dacia
25-02-07, 22:31
Replies:
414
TM 07 GLX Dacia 1310
Views:
59,360
Posted By
coste_ursu
Re: TM 07 GLX Dacia 1310
LAX dami si mie idul tau de mess.pls:D
Forum:
Masina mea Dacia
25-02-07, 22:25
Replies:
434
TM 04 AZJ
Views:
82,106
Posted By
coste_ursu
Re: Tm04azj
baetzii in legatura cu intalnirea ce se mai aude? ar vrea 07 GLX sa vina si cu pretenu TYN.neam intalnit la raliu.anuntati-ne si pe noi daca ii ceva sigur.:)
Forum:
Masina mea Dacia
23-02-07, 18:38
Replies:
414
TM 07 GLX Dacia 1310
Views:
59,360
Posted By
coste_ursu
Re: TM 07 GLX Dacia 1310
vorbiti careva cu giani si hotarati unde ne intalnim.eu nu stiu daca dau de el.la 10 ii raliu,pe la 9 jumate sa fim acolo.vb cu giani si hotarati. MEET YOU THERE.
Forum:
Masina mea Dacia
23-02-07, 17:34
Replies:
414
TM 07 GLX Dacia 1310
Views:
59,360
Posted By
coste_ursu
Re: TM 07 GLX Dacia 1310
maine raliu la MCdrive in fata la spitalul judetean.startul se da la ora 10.ne vedem acolo care veniti.ziceti unde ne intalnim.:D
Forum:
Masina mea Dacia
22-02-07, 15:39
Replies:
414
TM 07 GLX Dacia 1310
Views:
59,360
Posted By
coste_ursu
Re: TM 07 GLX Dacia 1310
hai ba giani inscriete si tu!!! :P pt mai multe informatii intrati pe www.natcoracing.ro
Forum:
Masina mea Dacia
22-02-07, 15:38
Replies:
414
TM 07 GLX Dacia 1310
Views:
59,360
Posted By
coste_ursu
Re: TM 07 GLX Dacia 1310
14.02.2007 - Sambata 24 februarie va avea loc prima etapa a C.A. Timis, "Raliul Martisorului", detalii si inscrieri in perioada 19.02 - 23.02.2007 orele 08-14 la sediul A.C.R.din str. Mihai Eminescu...
Forum:
Masina mea Dacia
22-02-07, 13:45
Replies:
414
TM 07 GLX Dacia 1310
Views:
59,360
Posted By
coste_ursu
Re: TM 07 GLX Dacia 1310
dar ziceti-mi si mie la ce ora ii raliu si unde!!!! :D asta vreau sa stiu
Forum:
Masina mea Dacia
22-02-07, 13:39
Replies:
414
TM 07 GLX Dacia 1310
Views:
59,360
Posted By
coste_ursu
Re: TM 07 GLX Dacia 1310
si la ce ora?
Forum:
Masina mea Dacia
22-02-07, 12:32
Replies:
414
TM 07 GLX Dacia 1310
Views:
59,360
Posted By
coste_ursu
Re: TM 07 GLX Dacia 1310
AZJ spune-mi si mie unde ii raliu sambata?
Forum:
Masina mea Dacia
21-02-07, 09:51
Replies:
414
TM 07 GLX Dacia 1310
Views:
59,360
Posted By
coste_ursu
Re: TM 07 GLX Dacia 1310
Giani vb si tu AZJ-ul si cu UIU-ul si vezi daca vor sa vina si ei la real in parcare!!! NE STRANGEM ACOLO TOT CARTIERU RIDICATI MAINILE A VENIT CARTELU!!!!! vb cu ei si vezi ce zic si ei. team tzucat...
Forum:
Masina mea Dacia
20-02-07, 21:19
Replies:
414
TM 07 GLX Dacia 1310
Views:
59,360
Posted By
coste_ursu
Re: TM 07 GLX Dacia 1310
giani cand mai mergem la REAL in parcare?
Forum:
Masina mea Dacia
20-02-07, 20:55
Replies:
414
TM 07 GLX Dacia 1310
Views:
59,360
Posted By
coste_ursu
Re: TM 07 GLX Dacia 1310
bine bah giani acuma poti sa vb cu BAETZII !!!! :)
:D
Showing results 1 to 87 of 87
Piese auto
-
Contact Us
-
www.4tuning.ro - totul despre masini si tuning
-
Archive
-
Termeni si conditii
-
Top
- Copyright 2026 4Tuning -