Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 87 of 87
Search took 0.01 seconds.
Search: Posts Made By: coste_ursu
Forum: Masina mea Dacia 29-06-07, 13:04
Replies: 61
Views: 6,252
Posted By coste_ursu
Exclamation Re: Tm 38 Urs

king's of the road :D:D:D:D
http://video.tion.ro/members.tion/Protest-2.wmv/viewer.html
Forum: Masina mea Dacia 29-06-07, 13:04
Replies: 61
Views: 6,252
Posted By coste_ursu
Re: Tm 38 Urs

tell me what you think:D
http://www.tion.ro/stiri/timis/articol/show-frane-fum-si-cai-putere/cn/aradon-news-editor1-20070620-053838
Forum: FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc. 21-06-07, 08:59
Replies: 101
Views: 24,552
Posted By coste_ursu
Re: Actiune azi noapte in Timişoara. Maine in toata tara ?

faza cu azi in timisoara,maine in toata tara ar fi bine sa se intample cat mai de curand. noi care am fost acolo la inceput in parcarea aia am fost 2-3 masini si dupaia ati vazut la cat sau ajuns. nu...
Forum: Masina mea Dacia 15-06-07, 17:57
Replies: 414
Views: 59,360
Posted By coste_ursu
Re: TM 07 GLX Dacia 1310

si potentialul masinii ;)
Forum: Masina mea Dacia 15-06-07, 13:09
Replies: 61
Views: 6,252
Posted By coste_ursu
Re: Tm 38 Urs

dati click aici https://www.youtube.com/watch?v=sBapUmp_Rfs .Vizionare Placuta!!!:D
Forum: Masina mea Dacia 15-06-07, 13:08
Replies: 101
Views: 8,631
Posted By coste_ursu
Re: Tm 07 Frw

dati click aici https://www.youtube.com/watch?v=sBapUmp_Rfs .Vizionare Placuta!!!:D
Forum: Masina mea Dacia 15-06-07, 13:02
Replies: 414
Views: 59,360
Posted By coste_ursu
Re: TM 07 GLX Dacia 1310

intratzi aici https://www.youtube.com/watch?v=sBapUmp_Rfs . Vizionare Placuta!!!
Forum: Masina mea Dacia 15-06-07, 12:59
Replies: 414
Views: 59,360
Posted By coste_ursu
Re: TM 07 GLX Dacia 1310

bah daca vreti venitzi dar sa aveti buletine la voi!!!:D in fiecare seara vine garda.
Forum: Masina mea Dacia 11-06-07, 14:50
Replies: 101
Views: 8,631
Posted By coste_ursu
Re: Tm 07 Frw

nah bah giany ce vrei si tu acum??? mai uita omu. sau tzopo ii al draq de secretos!??!?!?!?:?:
Forum: Masina mea Dacia 11-06-07, 14:47
Replies: 414
Views: 59,360
Posted By coste_ursu
Re: TM 07 GLX Dacia 1310

asta este fratilor sportul asta cu motor sau hobby pt alti daca iti place si il practici te mananca el de bani dar si satisfactia pe care o primesti inapoi nare pret.este asa sau nu???
Forum: Masina mea Dacia 11-06-07, 14:41
Replies: 4,658
Views: 942,435
Posted By coste_ursu
Re: Dacia 1300 la a doua tinerete!!!-BR 98 NIG

niste genti ca astea si faine pe daciane.
Forum: Masina mea Dacia 11-06-07, 14:37
Replies: 4,658
Views: 942,435
Posted By coste_ursu
Re: Dacia 1300 la a doua tinerete!!!-BR 98 NIG

bah omu imi place ca ai mai umblat pe la exterior, mai una alta. foarte frumos. bah sincer in legatura cu gentile...nu pot sa zic ca eu ma omor dupa gentile alea dar nah daca tie iti plac atunci ne...
Forum: Masina mea Dacia 11-06-07, 14:27
Replies: 61
Views: 6,252
Posted By coste_ursu
Re: Tm 38 Urs

bah merci mult de apreciere si sa sti ca am ornamentul ala nichelat. sa pus un preten pe portbagaj si la rupt din clemele alea. dupa ce vopsesc masina il pun la loc.
Forum: Masina mea Dacia 11-06-07, 13:44
Replies: 61
Views: 6,252
Posted By coste_ursu
Re: Tm 38 Urs

mah oameni buni ziceti-mi si mie care stiti cum draq sa fac stopurile clare??? sau gasesc de vanzare??? saritzi cu idei!!!
Forum: Dacia tuning 11-06-07, 13:34
Replies: 860
Views: 257,076
Posted By coste_ursu
Re: Dacii Speciale

mah copii dacia asta ii data draq cat ii de taree!!! trebe sa ma intalnesc odata cu proprietaru sa rup o vorba cu el!!! :D
Forum: Alte discutii Dacia 11-06-07, 13:23
Replies: 67
Views: 4,583
Posted By coste_ursu
Re: Alegere Data Pentru Intalnirea Nationala

mainile sus pt cei din TM sa vedem cati ne aruncam la brasov!!!:D
Forum: Masina mea Dacia 11-06-07, 13:14
Replies: 101
Views: 8,631
Posted By coste_ursu
Re: Tm 07 Frw

=))=))=))=))=))=))=)) astai idiot!!!
Forum: Masina mea Dacia 11-06-07, 13:09
Replies: 414
Views: 59,360
Posted By coste_ursu
Re: TM 07 GLX Dacia 1310

ai vazut toata lumea te felicita si de masina si de cum te dai. sa ramai sanatos sa mai avem ce vedea de la tine. ca noi pana invatam dinastea...
Forum: Masina mea Dacia 11-06-07, 13:07
Replies: 414
Views: 59,360
Posted By coste_ursu
Re: TM 07 GLX Dacia 1310

bv gainy!!! cum te simti cand cineva iti admira masina si zice "imi place ca ai facut-o cu mana ta" si-ti mai zice ' bah imi place cum te dai'??? acuma am facut referire la staici.:D
Forum: Masina mea Dacia 07-06-07, 15:16
Replies: 61
Views: 6,252
Posted By coste_ursu
Re: Tm 38 Urs

multumim tare mult vlade! cum a zis si FRW sa speram sa le facem, sa arate mult mai bine dar si sa mearga mult mai bine;)
Forum: Masina mea Dacia 06-06-07, 16:19
Replies: 61
Views: 6,252
Posted By coste_ursu
Re: Tm 38 Urs

bah nu stiu sigur daca o sa fie gata toata masina pana la intalnirea de la brasov dar pana atunci motoru o sa fie sigur gata!!! stau cam prost cu banii si in plus nu prea pot sa strang banii ca ma...
Forum: Masina mea Dacia 01-06-07, 19:54
Replies: 414
Views: 59,360
Posted By coste_ursu
Re: TM 07 GLX Dacia 1310

giani raliul JIMBOLIEI in data de 23.06. ne bagam?
merge golfu?
Forum: Masina mea Dacia 01-06-07, 19:51
Replies: 61
Views: 6,252
Posted By coste_ursu
Re: Tm 38 Urs

ar trebui sai ascultati!! chiar si eu trebuie sai ascult!!!:D pe bune acuma.eu si cu FRW trebuie sa le trantim cat de curand. la noi in zona rstu le au trantite.
Forum: Masina mea Dacia 01-06-07, 19:42
Replies: 4,658
Views: 942,435
Posted By coste_ursu
Re: Dacia 1300 la a doua tinerete!!!-BR 98 NIG

salut! de masina mea vb giani!! iti admir foarte mult masina. ceva de genu vreau sa fac si eu masina mea.dupa cum poti vedea am luat-o pe urmele tale sa zic asa.:D numa ca eu vreau sa trag pe masina...
Forum: Masina mea Dacia 30-05-07, 21:38
Replies: 116
Views: 16,241
Posted By coste_ursu
Re: Dacia mea.... piesa din '75 reconditionata 2007

atunci ai avut noroc. tine-o tot asa si de acum inainte. fff frumoasa masina. m-a imbolnavit!!! :D
Forum: Masina mea Dacia 30-05-07, 21:34
Replies: 101
Views: 8,631
Posted By coste_ursu
Re: Tm 07 Frw

mersi mult omu de apreciere!!! incercam sa le facem cat mai frumoase. nu vrem sa le incarcam cu kitchuri!!! am vazut destule:D. acuma sa vedem cand ne lovim de niste banii.
Forum: Masina mea Dacia 29-05-07, 09:48
Replies: 116
Views: 16,241
Posted By coste_ursu
Re: Dacia mea.... piesa din '75 reconditionata 2007

bah omu frumoasa masina!!! imi place mult culoarea. cam cati bani ai bagat in ea? de curiozitate. bafta tineo tot asa.aaa a si un sfat: PUNEI GENTI!!!!
Forum: Masina mea Dacia 29-05-07, 09:38
Replies: 61
Views: 6,252
Posted By coste_ursu
Re: Tm 38 Urs

canny tu ma mananci de banii :D. dupa toata treaba asta o sa vad sa ma pun sa mai fac ceva pe la motor dupa care vreau un cap de toba frumos.
Forum: Masina mea Dacia 29-05-07, 09:35
Replies: 101
Views: 8,631
Posted By coste_ursu
Re: Tm 07 Frw

bah tzopo hai sa luam rotile alea gotti!!!! mor dupa ele!!! JUR cai las la ala masina pe butuci.:D asta este vlade nu la i putut face pe ivitza de vie. :D
Forum: Alte discutii Dacia 24-05-07, 14:32
Replies: 53
Views: 4,771
Posted By coste_ursu
Re: Intalnire Dacia West Side

i'm sorry for you my friend!!!
Forum: Alte discutii Dacia 24-05-07, 14:21
Replies: 67
Views: 4,583
Posted By coste_ursu
Re: Alegere Data Pentru Intalnirea Nationala

votam pe 28-29 iulie. doar cu dacianele acolo. ce taree o sa fie.sa nui prind pe astia cu loganele ca alea nu-s dacii. :D::D:D:D ne vedem cand am stabilit.
Forum: Masina mea Dacia 24-05-07, 14:17
Replies: 715
Views: 200,848
Posted By coste_ursu
Re: dacia arad

canny incerc sa fac rost de bani pana duminica.stai linisatit ca tii dau. cand am facut rost de ei team sunat. OK???
Forum: Masina mea Dacia 24-05-07, 14:13
Replies: 112
Views: 12,200
Posted By coste_ursu
Re: O \"rabla\" de a mea...

haloo chiparosuleeee!!!! ce guritza ta mai zici salame??? teai casatorit?
cius barosane!! :D
Forum: Masina mea Dacia 24-05-07, 14:10
Replies: 414
Views: 59,360
Posted By coste_ursu
Re: TM 07 GLX Dacia 1310

moshulica ala de la raliu de la HD??? ii pe p..a lui!!! tareee
Forum: Masina mea Dacia 24-05-07, 14:08
Replies: 101
Views: 8,631
Posted By coste_ursu
Re: Tm 07 Frw

suntem pe p..a noastra tzopo!!! :D:D:D:D:D zi si tu acuma!!!
Forum: Masina mea Dacia 24-05-07, 14:06
Replies: 61
Views: 6,252
Posted By coste_ursu
Re: Tm 38 Urs

canny incerc cam pe duminica sa fac rost de banii. nui problema. banii o sa ii vezi. stai linistit. cand fac rost de ei team sunat. OK????
Forum: Masina mea Dacia 24-05-07, 14:03
Replies: 61
Views: 6,252
Posted By coste_ursu
Re: Tm 38 Urs

bah de cand teai apucat de masina ta parca esti pe alta lumee!!!:D:D:D:D laso draq chiar nu mai stiai?
Forum: Masina mea Dacia 22-05-07, 15:28
Replies: 101
Views: 8,631
Posted By coste_ursu
Re: Tm 07 Frw

bah adi ne arati altadata scaunele tale fermecate!!! drum bun si sa fii iubit!!!
Forum: Masina mea Dacia 22-05-07, 15:25
Replies: 61
Views: 6,252
Posted By coste_ursu
Re: Tm 38 Urs

bah canny laso draq de treaba!!! ai venit pana la resita si nu vii pana la jimbolia??? nu ma lua cu dinalea ca nu ai masina!!! :D daca chiar vrei sa vii tot faci rost de o masina si vii. hai sati...
Forum: Masina mea Dacia 19-05-07, 15:24
Replies: 61
Views: 6,252
Posted By coste_ursu
Re: Tm 38 Urs

in rest ce mai ziceti oameni buni???
Forum: Masina mea Dacia 19-05-07, 15:24
Replies: 61
Views: 6,252
Posted By coste_ursu
Re: Tm 38 Urs

nam murit. dar nam avut timp sa intru ca cu scoala asta. ii nashpa acuma pe la final de an!!! :cry: ce nasol ca so amanat raliu de la jimbolia:(
Forum: Masina mea Dacia 19-05-07, 15:16
Replies: 101
Views: 8,631
Posted By coste_ursu
Re: Tm 07 Frw

bine vladee!!! azi cred ca o sa facem niste poze la scaunele. nu stiu sigur. daca facem poze le punem. promitem!!!:D
Forum: Masina mea Dacia 15-05-07, 20:27
Replies: 101
Views: 8,631
Posted By coste_ursu
Re: Tm 07 Frw

trebe sa faca poze acuma in weekend si o sa le vedeti. mai multe mod. la masina urmeaza.
Forum: Alte discutii Dacia 15-05-07, 20:22
Replies: 53
Views: 4,771
Posted By coste_ursu
Re: Intalnire Dacia West Side

bah sa stii ca o fost foarte foarte frumos:D . dar pe serpentinele alea voiam sa vedem acolo niste drifturi facute de profesionistii. doar o masina sa dat in drift adevarat. ghici ce masina: SUBARU...
Forum: Masina mea Dacia 15-05-07, 19:56
Replies: 101
Views: 8,631
Posted By coste_ursu
Re: Tm 07 Frw

sa stiti ca scaunele is MORTALEEEE!!! is cartush. ceva intre street si race. is foarte confortabile!!! pacat ca nu o gasit si bancheta la fel:D
Forum: Alte discutii Dacia 15-05-07, 09:44
Replies: 53
Views: 4,771
Posted By coste_ursu
Re: Intalnire Dacia West Side

west side drifters la jimbolia. care mai vreti venitzi. nu o sa regretatzi
Forum: Masina mea Dacia 15-05-07, 09:41
Replies: 202
Views: 27,822
Posted By coste_ursu
Re: Dacia Concept

bah imi place ca culoarea ii neagra. sau ma insel??? in orice caz bafta. un sfat de la mine: PUNE GENTI. fac totu la o masina. cum vrei u. mai vb. cius
Forum: Masina mea Dacia 15-05-07, 09:36
Replies: 715
Views: 200,848
Posted By coste_ursu
Re: dacia arad

hai canny hai canny!!!:D :D :D lasa moshu cand termini tu masina o sa vin si eu cu a mea bibina. hai bafta . mai vb noi
Forum: Masina mea Dacia 15-05-07, 09:33
Replies: 414
Views: 59,360
Posted By coste_ursu
Re: TM 07 GLX Dacia 1310

inca o intalnire cu baetzii din vest. sa vezi acolo cata distractia. de abia astept sa simt mirosul de cauciuc arss. BURN BABY BURN!!!;)
Forum: Masina mea Dacia 15-05-07, 09:30
Replies: 101
Views: 8,631
Posted By coste_ursu
Re: Tm 07 Frw

cine vine la raliu la jimbolia?:D
Forum: Masina mea Dacia 15-05-07, 09:30
Replies: 101
Views: 8,631
Posted By coste_ursu
Re: Tm 07 Frw

Anunt Important:
Forum: Masina mea Dacia 15-05-07, 09:28
Replies: 101
Views: 8,631
Posted By coste_ursu
Re: Tm 07 Frw

stopurile au fost 4 foi. si becurile galbene inca 50 de mii. persoana de la care leam luat cica ii din pitesti. ar trebui sa mai trebe pe la el vlade sa vedem ce mai are de vanzare.
Forum: Masina mea Dacia 15-05-07, 09:23
Replies: 61
Views: 6,252
Posted By coste_ursu
Re: Tm 38 Urs

:!: :!: :!: Pozele Le Voi Modifica In Scurt Timp:!: :!: :!:
Forum: Masina mea Dacia 15-05-07, 09:22
Replies: 61
Views: 6,252
Posted By coste_ursu
Re: Tm 38 Urs

dah mah sa sti ca trebuie trantita masina dar dupa ce achitam niste datorii. asta-i nashol:BANII. las giani cand ai timp punem noi scaunele.
Forum: Masina mea Dacia 14-05-07, 12:50
Replies: 101
Views: 8,631
Posted By coste_ursu
Re: Tm 07 Frw

bv frateee. acuma urmeaza criticile celorlalti. fi atent...:D
Forum: Masina mea Dacia 14-05-07, 12:44
Replies: 61
Views: 6,252
Posted By coste_ursu
Re: Tm 38 Urs

nah ii bene asa?!?!?!?! am pus pozele. acuma astept criticile si sugestile.
Forum: Masina mea Dacia 14-05-07, 12:25
Replies: 61
Views: 6,252
Posted By coste_ursu
Poze Tm 38 Urs

https://www.4tuning.ro/gal/albums/userpics/12134/thumb_PIC_0039%7E0.JPG https://www.4tuning.ro/gal/albums/userpics/12134/thumb_PIC_0015.JPG...
Forum: Masina mea Dacia 13-05-07, 17:49
Replies: 61
Views: 6,252
Posted By coste_ursu
Thumbs up Tm 38 Urs

Dacia 1300 din 79.
Forum: Dacia tuning 11-05-07, 15:17
Replies: 860
Views: 257,076
Posted By coste_ursu
Re: Dacii Speciale

bah sunt foarte frumoase dacianele!!! respect pt toate.
Forum: Dacia tuning 26-04-07, 15:26
Replies: 18
Views: 3,006
Posted By coste_ursu
Re: Cine imi spune si mie ce desen sa imi fac pe capota la o dacie 1300 ?

mosu sincer ce o zi si bobby punete intai si fati masina la partea mecanica sa mearga bine. totdeauna exteriorul se face la sfarsit,zic eu. tiam dat un sfat ca si eu detin o daciana 1300 si acuma ii...
Forum: Masina mea Dacia 26-04-07, 15:19
Replies: 65
Views: 7,246
Posted By coste_ursu
Re: Uite cam cum pica ...

bah sincer la masina mai trebuie lucrat dar acuma arata ca o adevarat masina kitch!!! bafta in continuare.
Forum: Alte discutii Dacia 26-04-07, 12:22
Replies: 53
Views: 4,771
Posted By coste_ursu
Re: Intalnire Dacia West Side

vorba ta ANDY o fost ucigator la raliu! de abia astept urmatoru raliu. sper sa fim cat mai multi ca asa-i frumos!!! hai ziceti de pe acum care veniti sa stim.

SUBARU WRX STI is on top!!!
Forum: Masina mea Dacia 26-04-07, 12:05
Replies: 112
Views: 12,200
Posted By coste_ursu
Re: O \"rabla\" de a mea...

lasa DARKO noi sa fim sanatosi!!! pai ce plm. frumoase poze!!! dar sti ce anume le face asa frumoase?!?!?!?!? ca ii o DACIANA in ele. :D


Drum intins si Pedala placuta!!!
Forum: Masina mea Dacia 23-04-07, 14:08
Replies: 32
Views: 5,012
Posted By coste_ursu
Re: Tm07rkm-o Dacie Care Din Pacate Nu Mai Exista

d-zeu so odihneasca !!! undei mormantu ca vreau sa pun si eu niste flori. masina a aratat mortal. PACAT :((
Forum: Masina mea Dacia 23-04-07, 14:00
Replies: 715
Views: 200,848
Posted By coste_ursu
Re: dacia arad

bine darko!!! eu vand roata de tramvai cu tot cu camera si cauciuc tubeless!!!! 2 oiro!!! =))
Forum: Alte discutii Dacia 23-04-07, 13:54
Replies: 53
Views: 4,771
Posted By coste_ursu
Re: Intalnire Dacia West Side

bah criminale pozele!!! pacat ca nam fost mai multi. sper sa ne vedem ct mai multi la urmatoru raliu!!! pana atunci DRUM INTINS si PEDALA PLACUTA !!!
Forum: Masina mea Dacia 16-04-07, 14:07
Replies: 414
Views: 59,360
Posted By coste_ursu
Re: TM 07 GLX Dacia 1310

criminale filmele!!! felicitari!!! asteptam si urmatoru raliu ca sa te inscri,si fratzica dai mortu la motoru ala.el trage dal naibii.:):):):):):D:D:D:D:D
Forum: Alte discutii Dacia 09-04-07, 18:00
Replies: 53
Views: 4,771
Posted By coste_ursu
Re: Intalnire Dacia West Side

vreau stickereleeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Forum: Alte discutii Dacia 09-04-07, 17:59
Replies: 53
Views: 4,771
Posted By coste_ursu
Re: Intalnire Dacia West Side

ms mult fratzica!!! tiai facut masina?
Forum: Alte discutii Dacia 08-04-07, 14:54
Replies: 53
Views: 4,771
Posted By coste_ursu
Re: Intalnire Dacia West Side

de abia astept raliu la deva.sa vezi acolo numa WEST SIDE DRIFTERS!!!
Forum: Masina mea Dacia 07-04-07, 23:33
Replies: 414
Views: 59,360
Posted By coste_ursu
Re: TM 07 GLX Dacia 1310

TREBE SAMI FAC SI EU POZE LA FRUMUSETEA MEA DE MASINA SI SA MI LE POSTEZ PE UNDEVA PE AICI. cius
Forum: Masina mea Dacia 07-04-07, 23:32
Replies: 414
Views: 59,360
Posted By coste_ursu
Re: TM 07 GLX Dacia 1310

The Red Devil Is Back On The Streets!!! Huurrraaaa!!! :}
Forum: Alte discutii Dacia 07-04-07, 23:29
Replies: 53
Views: 4,771
Posted By coste_ursu
bine baetzii!!!! stati ca imediat iasa pe strazi...

bine baetzii!!!! stati ca imediat iasa pe strazi si printesa mea. :} sa primesc numerele intai!!! MEET YOU AT THE STADIUM.

darko sami dai odata si mie stickerele!!!
Forum: Masina mea Dacia 26-02-07, 12:10
Replies: 738
Views: 89,394
Posted By coste_ursu
Re: Masina mea_dacie berlina TM 24 ADY !!!

bah adi fara suparare dar ar trebui sa schimbi ceva la exterior. de exemplu sa renunti la spoilere si s-o faci GORDINI STYLE. sau sa-ti porneasca spoilerele direct din caroserie. asta ii la moda...
Forum: Masina mea Dacia 26-02-07, 11:32
Replies: 112
Views: 12,200
Posted By coste_ursu
Re: O \"rabla\" de a mea...

lasa dark nui baga in seama pe ...!!! respect pt masina ca merge criminal. le dai pe fizic la liniutze.:D cius ne mai vedem la stadion! :D:D
Forum: Masina mea Dacia 25-02-07, 22:31
Replies: 414
Views: 59,360
Posted By coste_ursu
Re: TM 07 GLX Dacia 1310

LAX dami si mie idul tau de mess.pls:D
Forum: Masina mea Dacia 25-02-07, 22:25
Replies: 434
Views: 82,106
Posted By coste_ursu
Re: Tm04azj

baetzii in legatura cu intalnirea ce se mai aude? ar vrea 07 GLX sa vina si cu pretenu TYN.neam intalnit la raliu.anuntati-ne si pe noi daca ii ceva sigur.:)
Forum: Masina mea Dacia 23-02-07, 18:38
Replies: 414
Views: 59,360
Posted By coste_ursu
Re: TM 07 GLX Dacia 1310

vorbiti careva cu giani si hotarati unde ne intalnim.eu nu stiu daca dau de el.la 10 ii raliu,pe la 9 jumate sa fim acolo.vb cu giani si hotarati. MEET YOU THERE.
Forum: Masina mea Dacia 23-02-07, 17:34
Replies: 414
Views: 59,360
Posted By coste_ursu
Re: TM 07 GLX Dacia 1310

maine raliu la MCdrive in fata la spitalul judetean.startul se da la ora 10.ne vedem acolo care veniti.ziceti unde ne intalnim.:D
Forum: Masina mea Dacia 22-02-07, 15:39
Replies: 414
Views: 59,360
Posted By coste_ursu
Re: TM 07 GLX Dacia 1310

hai ba giani inscriete si tu!!! :P pt mai multe informatii intrati pe www.natcoracing.ro
Forum: Masina mea Dacia 22-02-07, 15:38
Replies: 414
Views: 59,360
Posted By coste_ursu
Re: TM 07 GLX Dacia 1310

14.02.2007 - Sambata 24 februarie va avea loc prima etapa a C.A. Timis, "Raliul Martisorului", detalii si inscrieri in perioada 19.02 - 23.02.2007 orele 08-14 la sediul A.C.R.din str. Mihai Eminescu...
Forum: Masina mea Dacia 22-02-07, 13:45
Replies: 414
Views: 59,360
Posted By coste_ursu
Re: TM 07 GLX Dacia 1310

dar ziceti-mi si mie la ce ora ii raliu si unde!!!! :D asta vreau sa stiu
Forum: Masina mea Dacia 22-02-07, 13:39
Replies: 414
Views: 59,360
Posted By coste_ursu
Re: TM 07 GLX Dacia 1310

si la ce ora?
Forum: Masina mea Dacia 22-02-07, 12:32
Replies: 414
Views: 59,360
Posted By coste_ursu
Re: TM 07 GLX Dacia 1310

AZJ spune-mi si mie unde ii raliu sambata?
Forum: Masina mea Dacia 21-02-07, 09:51
Replies: 414
Views: 59,360
Posted By coste_ursu
Re: TM 07 GLX Dacia 1310

Giani vb si tu AZJ-ul si cu UIU-ul si vezi daca vor sa vina si ei la real in parcare!!! NE STRANGEM ACOLO TOT CARTIERU RIDICATI MAINILE A VENIT CARTELU!!!!! vb cu ei si vezi ce zic si ei. team tzucat...
Forum: Masina mea Dacia 20-02-07, 21:19
Replies: 414
Views: 59,360
Posted By coste_ursu
Re: TM 07 GLX Dacia 1310

giani cand mai mergem la REAL in parcare?
Forum: Masina mea Dacia 20-02-07, 20:55
Replies: 414
Views: 59,360
Posted By coste_ursu
Re: TM 07 GLX Dacia 1310

bine bah giani acuma poti sa vb cu BAETZII !!!! :)
:D
Showing results 1 to 87 of 87

 
- Copyright 2026 4Tuning -