Forum: Zona tehnica Skoda
05-06-14, 22:22
|
|
Replies: 0
Views: 1,202
problema la injectoare!?
Sunt posesor al unei Skoda Fabia 1.6 tdi 75cp 2011. De curānd aveam o problema cu accelerația. Īmi scapă uneori la turatii mari. Un prieten s a oferit sa mi curate injectoarele spunānd ca aceasta e...
|