Forum: Alte discutii Opel
17-03-14, 18:50
|
|
Replies: 1
Views: 613
Cdplayer/Comenzi volan
Salut, detin de o saptamana un Opel Astra G si vreau sa cer parerea celor mai experimentati(ca sa zic asa)
Masina detine acest( https://i.imgur.com/dVJFWId.jpg ) casetofon cu CD in spatele fetei...
|