Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 48 of 48
Search took 0.03 seconds.
Search: Posts Made By: fr3zatu113
Forum: Masina mea Seat 26-11-07, 18:51
Replies: 48
Views: 4,881
Posted By fr3zatu113
Re: Printzesa mea

s-o stapanesti sanatoasa!!! abia acum inteleg de ce vroiai sa-i fac poze cat mai repede.... ai grija de ea!merge super masina!!! si ink ceva.... da add la fr3zatu_113....:):):):)
Forum: Tuning Interior 04-11-07, 19:48
Replies: 8
Views: 825
Posted By fr3zatu113
Re: HELP!unde se gaseste COVORAS TAVITA PORTBAGAJ ASTRA H

scuze... am vrut sa scriu "cu sigla opel pe ea":))
Forum: Tuning Interior 04-11-07, 18:59
Replies: 8
Views: 825
Posted By fr3zatu113
Re: HELP!unde se gaseste COVORAS TAVITA PORTBAGAJ ASTRA H

frate cauta in vitan, sigur gasesti chiar si cu sigla opel pe nasol....
Forum: Bazar AUTO - MASINI 24-07-07, 13:19
Replies: 17
Views: 2,026
Posted By fr3zatu113
Re: Vand Opel Vectra Gt - 3500

sa inteleg k vrei pe ea 3500?
Forum: Bazar AUTO - MASINI 14-07-07, 21:43
Replies: 34
Views: 4,468
Posted By fr3zatu113
Re: Dezmembrez Opel Astra GSI

capota la ca bani este?
pune o poza cu ea k cine stie ce mai vad si poate iau mai multe...
Forum: Masina mea Volkswagen 06-07-07, 19:05
Replies: 326
Views: 71,156
Posted By fr3zatu113
Re: Intr-un final....my ride GOLF 3

felicitari blondule pt masina!!! superba!!! a iesit ceva frumos din golful ala obisnuit!!!
Forum: Zona tehnica Opel 27-06-07, 20:33
Replies: 6
Views: 4,176
Posted By fr3zatu113
Re: Turbina Opel Astra F sau G 1.7DTL

am si eu o intrebare! nu am apucat sa vad cand ai pus anuntul! eu sunt interesat de turbina aia! a fost pe astra f ? pt k eu pt motorul asta am, e 1.7 DTL! nu stiu dak e acelasi mod de prindere si pe...
Forum: FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc. 31-05-07, 20:21
Replies: 132
Views: 45,408
Posted By fr3zatu113
Re: INCREDIBIL : Sofer tupeist vs Politia Romana

blondule vezi k ai uitat sa mai treci de vreo 3 ori p*la, p*la, p*la.... :)) e tare nebunul... dar s-a cam ars la faza asta... s-a distrat cat i-a injurat, dar ce a patit dupa, nu-si doreste...
Forum: Masina mea Volkswagen 28-05-07, 23:16
Replies: 326
Views: 71,156
Posted By fr3zatu113
Thumbs up Re: Intr-un final....my ride GOLF 3

prietene vezi sa nu fi fost recarosata masina... iar pt tine blondule imi pare rau... lasa k o faci tu!!!!
Forum: Alte Anunturi Piese 23-04-07, 18:30
Replies: 3
Views: 858
Posted By fr3zatu113
Re: Vand capota Opel Astra F

simpla e si a mea... si eu caut una de gsi... ms oricum
Forum: Alte Anunturi Piese 19-04-07, 17:29
Replies: 3
Views: 858
Posted By fr3zatu113
Re: Vand capota Opel Astra F

e doar capota simpla? sau mai are ceva pe ea.... vreo modificare, ceva...
Forum: Motoare 12-04-07, 23:29
Replies: 1
Views: 412
Posted By fr3zatu113
Re: motor diesel1,6

e turbo sau doar diesel? ms
Forum: Divertisment 26-02-07, 10:22
Replies: 231
Views: 28,137
Posted By fr3zatu113
Re: U L Y De Vanzare!!!!!! - sau DACIA cu tuning de 8000 E!!!

uly sa ne anunti si pe noi cand vinzi masina(aici ma refer la dacie....), suntem tare curiosi sa vedem ce o sa se intample....;)
Forum: Divertisment 25-02-07, 18:19
Replies: 231
Views: 28,137
Posted By fr3zatu113
Re: U L Y De Vanzare!!!!!! - sau DACIA cu tuning de 8000 E!!!

frate alea sunt masinile lui pe bune!!! dacia.... dacie dar laguna aia e misto!!! aici nu mai rad de el, masina aia chiar arata bine... desi nu sunt de acord cu ce zice el de dacie...
Forum: Divertisment 25-02-07, 17:53
Replies: 231
Views: 28,137
Posted By fr3zatu113
Re: U L Y De Vanzare!!!!!! - sau DACIA cu tuning de 8000 E!!!

chiar mah a 3a masina de ce nu a avut loc??? sau nu stiai sa le parchezi si tu perpendicular cu bordura(asa doar k sa faci poza....). Chiar care e a 3 masina???
Forum: Masina mea Volkswagen 24-02-07, 19:35
Replies: 326
Views: 71,156
Posted By fr3zatu113
Re: Intr-un final....my ride GOLF 3

frumos blondule!!! imi plac stopurile alea!! cred k o sa le fac si eu k arata bine... bafta!!!
Forum: Divertisment 24-02-07, 19:31
Replies: 231
Views: 28,137
Posted By fr3zatu113
Re: U L Y De Vanzare!!!!!! - sau DACIA cu tuning de 8000 E!!!

asta e tare rau frate!!!! ce am ras cand am citit tot ce s-a scris pe aici, dar asta e super!!!! bravo frate!! :lol: acum asteptam sa confirme ULY ceea ce ai zis tu!!!!:lol: :D
Forum: Divertisment 23-02-07, 20:35
Replies: 231
Views: 28,137
Posted By fr3zatu113
Re: U L Y De Vanzare!!!!!! - sau DACIA cu tuning de 8000 E!!!

chiar bah ai fost cu ea in vitan??? sigur te bateau aia pe acolo... ink ceva mah ULY sincer sa fiu eu cred k au facut aia misto de tine, cei de la "firma" de tuning, de ai dat o groaza de bani pe...
Forum: Divertisment 23-02-07, 10:47
Replies: 231
Views: 28,137
Posted By fr3zatu113
Forum: Divertisment 22-02-07, 21:39
Replies: 231
Views: 28,137
Posted By fr3zatu113
Re: U L Y De Vanzare!!!!!! - sau DACIA cu tuning de 8000 E!!!

brvo blondule!!! bine calculate alea!!! dau o bere k te-ai chinuit sa scrii atat.... ULY ai zis in pag din urma k mai mult de 140 nu poate!!! de ce nu poate mai mult? sa-ti zic ceva: orice dacie...
Forum: Divertisment 22-02-07, 20:29
Replies: 231
Views: 28,137
Posted By fr3zatu113
Re: U L Y De Vanzare!!!!!! - sau DACIA cu tuning de 8000 E!!!

bah fratilor!!! asta chiar nu face misto de voi!! chiar are omul masina, il cunosc... nush cati bani a bagat in ea si pur si simplu nu ma intereseaza(e treaba lui), dar 8000 de euro in nici un caz,,,...
Forum: Motoare 20-02-07, 19:09
Replies: 3
Views: 1,819
Posted By fr3zatu113
Forum: Bazar AUTO - MASINI 20-02-07, 19:07
Replies: 63
Views: 5,241
Posted By fr3zatu113
Re: vand nissan 200sx din 1999 s14a

am citit si eu ce au zis toti pe aici!!! masina are potential, dar pt asta treb o groaza de bani... oricum bafta la vanzare!!!
Forum: LifeStyle & (I)legale & intalniri 17-02-07, 16:48
Replies: 789
Views: 150,532
Posted By fr3zatu113
Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

o sa mai treaca mult pana sa intram in randul lumii noi... si nu numai cei care isi tuneaza masinile dar si gaborii si.... mai toata tara!!!
Forum: Bazar AUTO - MASINI 14-02-07, 19:25
Replies: 15
Views: 1,751
Posted By fr3zatu113
Re: KAdett GSi

bafta la vanzare!
Forum: Bazar AUTO - MASINI 14-02-07, 19:24
Replies: 11
Views: 2,227
Posted By fr3zatu113
Re: Se vinde MAZDA 6 Verde -------------------------------------------

smechera masina!!! sper sa o vinzi bine...;)
Forum: Bazar AUTO - MASINI 13-02-07, 21:15
Replies: 14
Views: 1,052
Posted By fr3zatu113
Re: vand golf IV

nu cred k cere prea mult pe el(oricum el stie mai multe de masina si el fixeaza pretul, doar e a lui).... anul e cam nasol, adik e cam in primi ani de golf 4..., in rest masina e ok, parerea mea.......
Forum: Bazar AUTO - MASINI 13-02-07, 18:39
Replies: 14
Views: 1,052
Posted By fr3zatu113
Re: vand golf IV

masina arata super!!! sper sa o vinzi repede... si la bani buni;)
Forum: Bazar AUTO - MASINI 12-02-07, 19:43
Replies: 13
Views: 1,124
Posted By fr3zatu113
Re: Vand Opel Astra Hatchback

ms mult pt informatii!!! sper sa o vinzi!!! oricum isi merita banii astia din plin masina!!! si sincer sa fiu e una dintre cele mai bine facute astra f pe care le-am vazut prin buc, facuta cu...
Forum: Bazar AUTO - MASINI 12-02-07, 17:05
Replies: 13
Views: 1,124
Posted By fr3zatu113
Re: Vand Opel Astra Hatchback

bafta la vanzare... uitasem;)
Forum: Bazar AUTO - MASINI 12-02-07, 17:04
Replies: 13
Views: 1,124
Posted By fr3zatu113
Re: Vand Opel Astra Hatchback

te intreb si eu ceva... nu are leg cu vanzarea... asa k dak vrei sa-mi rasp ok, dak nu... asta e! cam cati bani ai bagat in masina asta sa arate asa??? pt k am si eu una la fel, din 95 si nu stiu ce...
Forum: VERSUS AUTO 10-02-07, 20:08
Replies: 159
Views: 13,080
Posted By fr3zatu113
Re: Golf GTI vs. Civic Type-R vs. Leon CupraR

fiecaruia ii place unul din modele, le comparam dar cand e vb sa ne cumparam, cumparam ce credem noi k e mai bine!!! mie imi place golful... sunt fan golf de cand ma stiu, chiar si golf 2 sau 3 imi...
Forum: Bazar AUTO - MASINI 10-02-07, 16:43
Replies: 7
Views: 760
Posted By fr3zatu113
Forum: Jante si Anvelope 09-02-07, 12:41
Replies: 9
Views: 813
Posted By fr3zatu113
Re: VANd - URGENT - roti curse 13'

poti sa pui si tu o poza cu ele?
Forum: Alte Anunturi Piese 09-02-07, 12:39
Replies: 3
Views: 617
Posted By fr3zatu113
Re: cutie opel

poti sa dai si tu un pretz.... si ink ceva, crezi k se potriveste pe astra f? ms...
Forum: Bazar AUTO - MASINI 09-02-07, 12:37
Replies: 4
Views: 1,014
Posted By fr3zatu113
Re: Super Okazie!!

bafta la vanzare.... cred k isi merita banii masinutza ta...
Forum: Tuning Exterior 09-02-07, 12:35
Replies: 6
Views: 922
Posted By fr3zatu113
Forum: LifeStyle & (I)legale & intalniri 09-02-07, 12:33
Replies: 789
Views: 150,532
Posted By fr3zatu113
Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

draculas... cred k un nebun k vadim sau becali ar fi bun de ceva.... cel putin becali e tupeist si le zice in fatza tot... chiar si politiei, si chiar dak nu are dreptate tot le zice....:))
Forum: LifeStyle & (I)legale & intalniri 09-02-07, 12:31
Replies: 789
Views: 150,532
Posted By fr3zatu113
Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

cel mai bine e cu televiziunea!!! am mai zis asta si in paginile anterioare... si cred k dak m-ar opri as pune pe careva sa ma filmeze(asta in caz k nu sunt singur in masina)....
Forum: VERSUS AUTO 08-02-07, 20:06
Replies: 159
Views: 13,080
Posted By fr3zatu113
Forum: Jante si Anvelope 08-02-07, 18:51
Replies: 25
Views: 1,749
Posted By fr3zatu113
Re: Cumpar jante 4x100 pe 13" sau 14",ofer max 100 Euro

pune o poza pls.... k si eu as fi interesat... asta dak o sa-mi placa modelul...
Forum: Bazar AUTO - MASINI 07-02-07, 14:27
Replies: 11
Views: 727
Posted By fr3zatu113
Re: Oferta ! Dacia 1310

nu are cum sa fie din 2000! maxim 97 k pana atunci au fost facute cu manerele alea... cam mult pt ea, dar el stie mai bine masina si oricum el decide pretul.... bafta la vanzare...
Forum: Bazar AUTO - MASINI 06-02-07, 19:50
Replies: 11
Views: 727
Posted By fr3zatu113
Re: Oferta ! Dacia 1310

sper sa nu te superi, dar ce an e masina? si cam cati km are, reali....
Forum: LifeStyle & (I)legale & intalniri 05-02-07, 18:51
Replies: 789
Views: 150,532
Posted By fr3zatu113
Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

solo....oricum dak nu e proba... o dai la tv k abia asteapta aia de la tv asa ceva... si ii face pe gabori de kko!!! si chiar dak nu rezolvi nimic poate se mai potolesc si ei.... k au ajuns cam...
Forum: Bazar AUTO - MASINI 05-02-07, 17:58
Replies: 16
Views: 1,727
Posted By fr3zatu113
Re: Golf 4 -- 2003 -- IMPECABILA

arata bine masina.... bafta la vanzare!!!
Forum: Faruri, Stopuri, Lumini, Leduri 05-02-07, 17:54
Replies: 13
Views: 2,198
Posted By fr3zatu113
Re: Vand jante, faruri angel eyes, stopuri cu leduri si accesorii tuning auto

si eu as vrea sa stiu pt un opel astra f, faruri si stopurile la ce pret! ms...
Forum: LifeStyle & (I)legale & intalniri 04-02-07, 11:39
Replies: 789
Views: 150,532
Posted By fr3zatu113
Re: Comunicat de la Politie , catre mass-media referitor la tuning si curse ilegale

stai linistit k nu numai in cluj sunt jegosi!!! sa-i vezi pe cei din giurgiu... :lol:
Forum: Bazar AUTO - MASINI 04-02-07, 11:16
Replies: 16
Views: 2,069
Posted By fr3zatu113
Re: opel kadett ieftin

arata super masina la varsta ei... bafta la vanzare!!!
Showing results 1 to 48 of 48

 
- Copyright 2026 4Tuning -