Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 13 of 13
Search took 0.03 seconds.
Search: Posts Made By: BlueSky
Forum: Jante si Anvelope 05-10-11, 16:18
Replies: 15
Views: 2,083
Posted By BlueSky
Re: Vind BBS RS 4X100

nu stiu cum merge acolo, dar e alta mancare de peste ma gandesc ,in ziua de azi nimeni nu iti inspira incredere ,mai ales ca tu esti la atatia km , ti-am dat banii si nu mai aud de tine .Poti trimite...
Forum: Jante si Anvelope 05-10-11, 09:25
Replies: 15
Views: 2,083
Posted By BlueSky
Re: Vind BBS RS 4X100

titlul anuntului este BBS RS 4x100 , deci despre 4x100 vorbim .
Transfer bancar ,adica eu sa iti pun banii in avans in cont ?sigur pentru cine? ce siguranta mai am eu ca primesc jantele de la tine...
Forum: Jante si Anvelope 04-10-11, 22:33
Replies: 15
Views: 2,083
Posted By BlueSky
Re: Vind BBS RS 4X100

salut man , ma intereseaza daca se potrivesc pe golf 3 .
Imi poti spune un pret final pentru un transport la Craiova si cam in cat timp sunt la mine . Plata se face prin ramburs ?
Forum: Tobe, Esapamente, Tevi, Intercoolere 16-12-10, 08:58
Replies: 27
Views: 1,177
Posted By BlueSky
Forum: Tobe, Esapamente, Tevi, Intercoolere 15-12-10, 17:58
Replies: 27
Views: 1,177
Posted By BlueSky
Re: Cumpar intercooler (FMIC) de dimensiuni mari

sunt deja 2 luni de cand ai deschis threadul .Iti venea si a 2a tura din china deja . =))
Iti vinde dracu intercooler la banii aia , tu iti bati joc de toti cei care vand ceva .


amice , tu ai...
Forum: Tobe, Esapamente, Tevi, Intercoolere 22-11-10, 08:46
Replies: 27
Views: 1,177
Posted By BlueSky
Re: Cumpar intercooler (FMIC) de dimensiuni mari

a trecut o luna , iti ajungea intercoolerul din china deja .
Forum: Turbine & Blow Off 23-09-10, 22:36
Replies: 35
Views: 3,498
Posted By BlueSky
Re: [vand] turbina cosworth 4x4 buna pentru 300 cp

ma intereseaza urgent turbina . Iti pot oferi 190 maxim , e ok ?
Forum: Anunturi Auto Fiat 29-01-10, 23:09
Replies: 2
Views: 477
Posted By BlueSky
Re: [VAND] Eprom 230 cp - coupe 2.0 16vt

ma intereseaza pe mine ...ai un id unde putem sa vorbim mai multe ?
Cum facem plata?De unde stiu ca e ok pentru masina mea ?
Forum: Masina mea BMW Seria 5 29-06-09, 22:33
Replies: 1,434
Views: 194,282
Posted By BlueSky
Re: E39 - Mr. CAT, proiect si evolutie

zgarietura era mai in spate... acolo se vede clar vopsea sarita de la tratarea plasticului care lasa de dorit ... a sarit vopseaua ... si s-a pus vopsea din nou peste...Oricum ,nu e problema mea...
Forum: Masina mea BMW Seria 5 29-06-09, 15:09
Replies: 1,434
Views: 194,282
Posted By BlueSky
Re: E39 - Mr. CAT, proiect si evolutie

2000 pe dracu,cum sa investesti o caruta de bani in vopsit sa iti pice toata vopseaua de pe bara din spate si apoi sa dai cu sprayu peste,din alea 2 mii s-au facut economie la tratarea plasticului?
Forum: Cluj 09-07-07, 11:23
Replies: 284
Views: 20,874
Posted By BlueSky
Re: Politzaiu' si Loganu'

Sa nu faceti ca ei!!!
Forum: Dacia tuning 02-01-07, 02:53
Replies: 81
Views: 17,944
Posted By BlueSky
Forum: Masina mea Dacia 23-12-06, 17:01
Replies: 122
Views: 14,503
Posted By BlueSky
Re: My logan

tareeeeee
Showing results 1 to 13 of 13

 
- Copyright 2026 4Tuning -