Forum: Troubleshooting
12-06-13, 20:12
|
|
Replies: 18
Views: 2,800
Re: Sr50 , 2005 Replica - Lamuriri
salut,am un scuter aprilia 2t ,cine ma poate lamuri si pe mine de ce nu imi uda bujia ,am incercat un sprit in capul pistonului dar degeaba nu imi porneste,la baterie are curent,ce problema ar putea...
|
Forum: Troubleshooting
12-06-13, 20:06
|
|
Replies: 18
Views: 2,800
Re: Sr50 , 2005 Replica - Lamuriri
salut,am un scuter aprilia 2t ,cine ma poate lamuri si pe mine de ce nu imi uda bujia ,am incercat un sprit in capul pistonului dar degeaba nu imi porneste,la baterie are curent,ce problema ar putea...
|