Articole si stiri auto
Ghidul soferului
Istorie auto
Stiri auto
Bazar Auto
Masini second
Dezmembrari auto
Bazar auto
Jante si anvelope
Comunitate
Masina mea
Stiri auto
Dezmembrari auto
Bazar auto
Jante
Masina mea
Forum 4Tuning
>
Search Forums
Search Results
User Name
Remember Me?
Password
Register
Today's Posts
Search
Search Forums
Show Threads
Show Posts
Advanced Search
Go to Page...
Showing results 1 to 23 of 23
Search took
0.03
seconds.
Search:
Posts Made By:
SmokeR
Forum:
FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc.
12-09-08, 05:39
Replies:
40
Femeile la volan
Views:
6,563
Posted By
SmokeR
Re: Femeile la volan
1) penibil
2) filmuletul asta este destul de vechi . are cativa ani buni de cand a aparut.
Forum:
FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc.
14-01-08, 00:56
Replies:
10
Gran Turismo 5 confirma asteptarile
Views:
1,295
Posted By
SmokeR
Re: Gran Turismo 5 confirma asteptarile
Mi se pare mie sau am vazut un ferrari pe acolo?
Forum:
Talcioc
11-12-07, 23:51
Replies:
0
VAND Jocuri PS2 - Originale
Views:
514
Posted By
SmokeR
VAND Jocuri PS2 - Originale
1) Tekken 5
+jocul este original,
+este cumparat acum o luna,
+discul nu are nici cea mai mica zgarietura, m-am jucat cu el aproximativ 30 minute.
+este in carcasa, are carticica.
+PAL...
Forum:
Masina mea Dacia
27-11-07, 23:35
Replies:
122
Logan-ul meu
Views:
11,197
Posted By
SmokeR
Re: Logan-ul meu albastru LAUREATE
foliile alea sunt photoshop ?? mi-e asa mi se par.
Forum:
GPS - Navigatie - Multimedia - Comunicatii - Auto Gadgets
30-07-07, 13:25
Replies:
4
Despre Radare!
Views:
1,349
Posted By
SmokeR
Re: Despre Radare!
ok . mersi mult ... unde pot gasi informatii despre aceste anti-radare? ...google nu mi-a gasit nimic.
eventual de unde se pot cumpara?
Forum:
GPS - Navigatie - Multimedia - Comunicatii - Auto Gadgets
29-07-07, 22:02
Replies:
4
Despre Radare!
Views:
1,349
Posted By
SmokeR
Despre Radare!
Salut .
As dori sa stiu daca este vreo diferenta intre : detector de radar si anti-radar
stiu ca titlu nu este corespunzator dar nu am gasit altul.
Va multumesc.
Forum:
Masina mea Dacia
25-07-07, 08:42
Replies:
21
logan 1,5dci......B-87-GBY
Views:
2,096
Posted By
SmokeR
Re: logan 1,5dci......B-87-GBY
400??:rolleyes2 :rolleyes2 :-P :-P poate 4000:-P
Forum:
Masini de serie
16-07-07, 01:33
Replies:
422
Dacia Logan PRESTIGE - 1.6MPI 16V 105CP
Views:
55,885
Posted By
SmokeR
Re: Dacia Logan PRESTIGE - 1.6MPI 16V 105CP
pai daca centura nu e pusa airbagu nu functioneaza .
Forum:
Alte discutii Dacia
12-07-07, 23:32
Replies:
11
Problema Dacia Logan
Views:
1,590
Posted By
SmokeR
Re: Problema Dacia Logan
am inteles ca este cam 1 mil jumate ....
Forum:
Alte discutii Dacia
11-07-07, 23:31
Replies:
11
Problema Dacia Logan
Views:
1,590
Posted By
SmokeR
Problema Dacia Logan
Salut ... astazi cand am ajuns acasa.... am deschis portbagajul si cand am vrut sa il inchid nu mai mergea ...
ce am observat este ca carligul acela de joc (in care se prinde usa) se misca.... ...
Forum:
Alte discutii Dacia
22-06-07, 18:56
Replies:
24
Pareri Dacia Logan Diesel !!!!!!!!!!!
Views:
6,400
Posted By
SmokeR
Re: Pareri Dacia Logan Diesel !!!!!!!!!!!
mai conteaza si soferul la aceste liniute ( fiecare are alt stil de a conduce).
Forum:
Sondaje Auto
22-06-07, 14:53
Replies:
118
Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Views:
19,246
Posted By
SmokeR
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?
Ionizate 35% fata + 95% spate + 90 % luneta.
Forum:
Discutii generale masini
22-06-07, 01:51
Replies:
65
help Lung metrj despre curse masini
Views:
4,512
Posted By
SmokeR
Re: help Lung metrj despre curse masini
mult succes! abia asteptam filmul.
Forum:
Discutii generale masini
20-06-07, 00:39
Replies:
38
Nebunii Din Trafic - Senzationalele Declaratii Ale Autorilor De Accidente
Views:
3,715
Posted By
SmokeR
Re: Nebunii Din Trafic - Senzationalele Declaratii Ale Autorilor De Accidente
sunt prea penali :)))
am pus aici poza mai mare.
http://blog.oriceon.com/wp-content/uploads/2007/02/soferi.jpg
Forum:
Masini de serie
16-06-07, 00:58
Replies:
64
Dacia Logan 4x4
Views:
10,585
Posted By
SmokeR
Re: Dacia Logan 4x4
off: fara suparare dar puteai sa dai EDIT nu sa faci atatea posturi! ((Marian_st))
Forum:
FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc.
31-05-07, 18:41
Replies:
132
INCREDIBIL : Sofer tupeist vs Politia Romana
Views:
45,402
Posted By
SmokeR
Re: INCREDIBIL : Sofer tupeist vs Politia Romana
super ..! tare si vechi ..!
Forum:
VERSUS AUTO
31-05-07, 17:15
Replies:
382
Dacia Logan(benzina) vs Dacia Logan(diesel)
Views:
68,100
Posted By
SmokeR
Re: Dacia Logan(benzina) vs Dacia Logan(diesel)
haha .... pacat ca nu stau in constanta sau in bucuresti ca va aratam eu 180 pe ceas .
Forum:
Alte discutii Dacia
21-05-07, 00:07
Replies:
63
logan 1.5dci are sau nu are turbina???????
Views:
30,282
Posted By
SmokeR
Re: logan 1.5dci are sau nu are turbina???????
sa inteleg . ca se poate onlocui cu una mai mare?
Forum:
PROMOTII pe 4TuningRO
28-04-07, 01:19
Replies:
100
Tobe Logan Inox cu cap Titaniu si amortizor detasabil de zgomot - 99 euro
Views:
41,953
Posted By
SmokeR
Re: Tobe Logan Inox cu cap Titaniu si amortizor detasabil de zgomot - 99 euro
ai auzit tu cu urechile tale ??:D sau stii din auzite??:-P
Forum:
PROMOTII pe 4TuningRO
27-04-07, 20:23
Replies:
100
Tobe Logan Inox cu cap Titaniu si amortizor detasabil de zgomot - 99 euro
Views:
41,953
Posted By
SmokeR
Re: Tobe Logan Inox cu cap Titaniu si amortizor detasabil de zgomot - 99 euro
Salut .. am si eu o intrebare ... merge pe Logan-> deci si pe cel diesel
A pus cineva pe diesel?? se aude ceva??
Forum:
Dacia tuning
11-04-07, 05:09
Replies:
224
Dacia Logan-Cluj
Views:
43,568
Posted By
SmokeR
Re: dacia logan-cluj
salut unde as putea gasi informatii despre "Brix's chiptuing -Upsolute"??
Forum:
Masini de serie
12-03-07, 22:39
Replies:
168
Dacia Logan Edelweiss - MCV DECAPOTABIL
Views:
34,455
Posted By
SmokeR
Re: Dacia Logan Edelweiss - MCV DECAPOTABIL
nu mai faceti pe voi... ati vrea voi sa aveti asa ceva... dar nu-i nimic visati in continuare ferari si veyron.
Forum:
Zona tehnica Dacia
04-03-07, 23:10
Replies:
1
Dacia logan diesel
Views:
933
Posted By
SmokeR
Dacia logan diesel
Salut. sunt nou pe forum si am o intrebare...sper sa nu para a fi stupida..doar intreb.
Se poate pune 2 turbine pe dacia logan diesel??(1.5dci).
Showing results 1 to 23 of 23
Piese auto
-
Contact Us
-
www.4tuning.ro - totul despre masini si tuning
-
Archive
-
Termeni si conditii
-
Top
- Copyright 2026 4Tuning -