Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 23 of 23
Search took 0.03 seconds.
Search: Posts Made By: SmokeR
Forum: FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc. 12-09-08, 05:39
Replies: 40
Views: 6,563
Posted By SmokeR
Re: Femeile la volan

1) penibil
2) filmuletul asta este destul de vechi . are cativa ani buni de cand a aparut.
Forum: FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc. 14-01-08, 00:56
Replies: 10
Views: 1,295
Posted By SmokeR
Re: Gran Turismo 5 confirma asteptarile

Mi se pare mie sau am vazut un ferrari pe acolo?
Forum: Talcioc 11-12-07, 23:51
Replies: 0
Views: 514
Posted By SmokeR
VAND Jocuri PS2 - Originale

1) Tekken 5

+jocul este original,
+este cumparat acum o luna,
+discul nu are nici cea mai mica zgarietura, m-am jucat cu el aproximativ 30 minute.
+este in carcasa, are carticica.
+PAL...
Forum: Masina mea Dacia 27-11-07, 23:35
Replies: 122
Views: 11,197
Posted By SmokeR
Re: Logan-ul meu albastru LAUREATE

foliile alea sunt photoshop ?? mi-e asa mi se par.
Forum: GPS - Navigatie - Multimedia - Comunicatii - Auto Gadgets 30-07-07, 13:25
Replies: 4
Views: 1,349
Posted By SmokeR
Re: Despre Radare!

ok . mersi mult ... unde pot gasi informatii despre aceste anti-radare? ...google nu mi-a gasit nimic.

eventual de unde se pot cumpara?
Forum: GPS - Navigatie - Multimedia - Comunicatii - Auto Gadgets 29-07-07, 22:02
Replies: 4
Views: 1,349
Posted By SmokeR
Despre Radare!

Salut .
As dori sa stiu daca este vreo diferenta intre : detector de radar si anti-radar
stiu ca titlu nu este corespunzator dar nu am gasit altul.
Va multumesc.
Forum: Masina mea Dacia 25-07-07, 08:42
Replies: 21
Views: 2,096
Posted By SmokeR
Re: logan 1,5dci......B-87-GBY

400??:rolleyes2 :rolleyes2 :-P :-P poate 4000:-P
Forum: Masini de serie 16-07-07, 01:33
Replies: 422
Views: 55,885
Posted By SmokeR
Re: Dacia Logan PRESTIGE - 1.6MPI 16V 105CP

pai daca centura nu e pusa airbagu nu functioneaza .
Forum: Alte discutii Dacia 12-07-07, 23:32
Replies: 11
Views: 1,590
Posted By SmokeR
Re: Problema Dacia Logan

am inteles ca este cam 1 mil jumate ....
Forum: Alte discutii Dacia 11-07-07, 23:31
Replies: 11
Views: 1,590
Posted By SmokeR
Problema Dacia Logan

Salut ... astazi cand am ajuns acasa.... am deschis portbagajul si cand am vrut sa il inchid nu mai mergea ...

ce am observat este ca carligul acela de joc (in care se prinde usa) se misca.... ...
Forum: Alte discutii Dacia 22-06-07, 18:56
Replies: 24
Views: 6,400
Posted By SmokeR
Re: Pareri Dacia Logan Diesel !!!!!!!!!!!

mai conteaza si soferul la aceste liniute ( fiecare are alt stil de a conduce).
Forum: Sondaje Auto 22-06-07, 14:53
Replies: 118
Views: 19,246
Posted By SmokeR
Re: Geamuri cu folie, geamuri ionizate sau doar geamuri simple ?

Ionizate 35% fata + 95% spate + 90 % luneta.
Forum: Discutii generale masini 22-06-07, 01:51
Replies: 65
Views: 4,512
Posted By SmokeR
Re: help Lung metrj despre curse masini

mult succes! abia asteptam filmul.
Forum: Discutii generale masini 20-06-07, 00:39
Replies: 38
Views: 3,715
Posted By SmokeR
Re: Nebunii Din Trafic - Senzationalele Declaratii Ale Autorilor De Accidente

sunt prea penali :)))
am pus aici poza mai mare.

http://blog.oriceon.com/wp-content/uploads/2007/02/soferi.jpg
Forum: Masini de serie 16-06-07, 00:58
Replies: 64
Views: 10,585
Posted By SmokeR
Re: Dacia Logan 4x4

off: fara suparare dar puteai sa dai EDIT nu sa faci atatea posturi! ((Marian_st))
Forum: FILME - MOVIES - MASINI - CURSE - DRIFTURI - BURNOUT - RECLAME - etc. 31-05-07, 18:41
Replies: 132
Views: 45,402
Posted By SmokeR
Forum: VERSUS AUTO 31-05-07, 17:15
Replies: 382
Views: 68,100
Posted By SmokeR
Re: Dacia Logan(benzina) vs Dacia Logan(diesel)

haha .... pacat ca nu stau in constanta sau in bucuresti ca va aratam eu 180 pe ceas .
Forum: Alte discutii Dacia 21-05-07, 00:07
Replies: 63
Views: 30,282
Posted By SmokeR
Re: logan 1.5dci are sau nu are turbina???????

sa inteleg . ca se poate onlocui cu una mai mare?
Forum: PROMOTII pe 4TuningRO 28-04-07, 01:19
Replies: 100
Views: 41,953
Posted By SmokeR
Re: Tobe Logan Inox cu cap Titaniu si amortizor detasabil de zgomot - 99 euro

ai auzit tu cu urechile tale ??:D sau stii din auzite??:-P
Forum: PROMOTII pe 4TuningRO 27-04-07, 20:23
Replies: 100
Views: 41,953
Posted By SmokeR
Re: Tobe Logan Inox cu cap Titaniu si amortizor detasabil de zgomot - 99 euro

Salut .. am si eu o intrebare ... merge pe Logan-> deci si pe cel diesel
A pus cineva pe diesel?? se aude ceva??
Forum: Dacia tuning 11-04-07, 05:09
Replies: 224
Views: 43,568
Posted By SmokeR
Re: dacia logan-cluj

salut unde as putea gasi informatii despre "Brix's chiptuing -Upsolute"??
Forum: Masini de serie 12-03-07, 22:39
Replies: 168
Views: 34,455
Posted By SmokeR
Re: Dacia Logan Edelweiss - MCV DECAPOTABIL

nu mai faceti pe voi... ati vrea voi sa aveti asa ceva... dar nu-i nimic visati in continuare ferari si veyron.
Forum: Zona tehnica Dacia 04-03-07, 23:10
Replies: 1
Views: 933
Posted By SmokeR
Dacia logan diesel

Salut. sunt nou pe forum si am o intrebare...sper sa nu para a fi stupida..doar intreb.
Se poate pune 2 turbine pe dacia logan diesel??(1.5dci).
Showing results 1 to 23 of 23

 
- Copyright 2026 4Tuning -