Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 18 of 18
Search took 0.01 seconds.
Search: Posts Made By: TM93AVO
Forum: Masina mea Audi 08-12-12, 23:14
Replies: 13
Views: 2,278
Posted By TM93AVO
Re: Audi A4 B6

1.6 benzina...dar modificat...la motor:D
Forum: Masina mea Audi 01-12-12, 15:43
Replies: 13
Views: 2,278
Posted By TM93AVO
Re: Audi A4 B6

masina a fost adusa din germania ...drumu tot mo ajuns 5100 de euro...am mai bagat bani in ea....mo ajuns 6 500 am schimbat toata instalatia de lumini bi-xenon tot folii :D
Forum: Masina mea Ford 01-12-12, 15:40
Replies: 362
Views: 35,699
Posted By TM93AVO
Forum: Masina mea Audi 29-11-12, 21:46
Replies: 13
Views: 2,278
Posted By TM93AVO
Re: Audi A4 B6

merci la fel !
Forum: Masina mea Audi 07-11-12, 19:35
Replies: 21
Views: 3,650
Posted By TM93AVO
Talking Re: Audi A4 Avant (B6)

masina ii foarte frumoasa...ar trebui sa iesim la un suc la capota ..sa mai povestim despre masinile noastre :)
Forum: Audi tuning 05-11-12, 17:03
Replies: 59
Views: 12,872
Posted By TM93AVO
Re: audi a4 de la prostreet-tuning

prea mult tuning ....oricum sa ai noroc de ea :D
Forum: Masina mea Audi 04-11-12, 20:26
Replies: 21
Views: 3,650
Posted By TM93AVO
Re: Audi A4 Avant (B6)

is faine asa spitate..cele mai faine pentru un B6 ....cam cat costa setu nu sti? m-ar interesa pentru la anu 235/55/17 sunt faine arata fain pe ea
Forum: Masina mea Audi 04-11-12, 20:02
Replies: 29
Views: 5,335
Posted By TM93AVO
Re: AUDI A4,AR99DLD

FRUMOS !!! IMI PLACE ENORM B5-U ....arata destul de bine..felicitari
Forum: Masina mea Ford 04-11-12, 19:59
Replies: 362
Views: 35,699
Posted By TM93AVO
Forum: Masina mea Audi 04-11-12, 19:52
Replies: 11
Views: 3,812
Posted By TM93AVO
Re: Audi A4 S-Line din 2004

fara comentarii imi place ii FULL...apropo !! de unde gasesc embleme s-line pentru usi si pentru grila din fata a masini? as dorii si eu...dar la un pret convenabil
Forum: Masina mea Audi 04-11-12, 19:49
Replies: 37
Views: 11,363
Posted By TM93AVO
Re: Audi A4 B5 Avant S-line - DZK

Frumos .....masina arata destul de bine la anii ei...imi place cu stil....ce ai de gand sa faci cu ea in viitor?
Forum: Masina mea Ford 04-11-12, 19:47
Replies: 362
Views: 35,699
Posted By TM93AVO
Thumbs up Re: Ford Fiesta mk5 Zetec' - Low Fiesta

frumos domnu CAF ! respectele mele ...masina ii bestiala...ce o fost ..si ce ii acuma <3 FELICITARILE MELE de la Grupul Audi si va dorim multi km cu aceasta masinuta si sa fie mereu curata si...
Forum: Masina mea Audi 04-11-12, 18:15
Replies: 13
Views: 2,278
Posted By TM93AVO
Re: Audi A4 B6

si eu sper sa fie bine...la anu sper sa imi iau jantele mult dorite alea de Audi S4 pe 17 :X
Forum: Masina mea Audi 04-11-12, 18:10
Replies: 13
Views: 2,278
Posted By TM93AVO
Re: Audi A4 B6

MERCI MULT CAF !Masina mea nu o am demult de 1 luna...am platit taxele,tot am inmatriculat-o mi-am pus folii pe geamuri fata spate si luneta i-am schimbat termostatul,i-am schimbat pozitia pe fata...
Forum: Masina mea Audi 04-11-12, 17:58
Replies: 13
Views: 2,278
Posted By TM93AVO
Audi A4 B6

Salut fanaticilor de masini mai ales Fan Audi ! Va prezint prima mea achizitie la 18 ani ,Audi A4 (B6) an 2003 motorizare benzinar ,recent am adus-o din Germania si deja am inceput cu modificarile la...
Forum: Masina mea Audi 04-11-12, 16:21
Replies: 11
Views: 18,832
Posted By TM93AVO
Re: Audi A4 B6 1.9 TDI Quattro - 2003

un eleron asa pentru un B6...cam cat costa ? vreau sa imi pun si eu :D
Forum: Masina mea Audi 04-11-12, 16:14
Replies: 21
Views: 3,650
Posted By TM93AVO
Post Re: Audi A4 Avant (B6)

faine jantele is de s4? :D
Forum: Masina mea Audi 04-11-12, 16:13
Replies: 21
Views: 3,650
Posted By TM93AVO
Showing results 1 to 18 of 18

 
- Copyright 2026 4Tuning -