Forum: Discutii generale masini
15-08-12, 23:05
|
|
Replies: 12
Views: 2,329
Re: BMW M3 Abandonat
Scara are portar si camere de filmat. Langa este o firma care are o camera de filmat ce bate fix inspre masina. Pe de alta parte, mai este inca o camera intr-un punct :).
|
Forum: Discutii generale masini
15-08-12, 22:41
|
|
Replies: 12
Views: 2,329
Re: BMW M3 Abandonat
Multumesc pentru raspunsurile civilizate.
Am inaintat doua sesizari catre Brigada Rutiera si catre Primaria Sectorului 3. Sper sa se rezolve ceva.
Nu bag mana sa iau nimic si nu vreau sa ma...
|
Forum: Discutii generale masini
15-08-12, 15:59
|
|
Replies: 12
Views: 2,329
Re: BMW M3 Abandonat
Astazi am inaintat doua sesizari catre brigada rutiera si catre primaria sectorului 3. Poate voi primii un raspuns. Cei de forumul BMW deja o dau in diverse.
|
Forum: Discutii generale masini
15-08-12, 11:12
|
|
Replies: 12
Views: 2,329
BMW M3 Abandonat
Salut,
Long story short: nu am treaba cu masinile BMW, dar mi-e mila de masini. In spatele blocului meu (Bucuresti, zona Alba Iulia) stau abandonate 2 masini: un Espero si un BMW M3 coupe...
|