Articole si stiri auto
Ghidul soferului
Istorie auto
Stiri auto
Bazar Auto
Masini second
Dezmembrari auto
Bazar auto
Jante si anvelope
Comunitate
Masina mea
Stiri auto
Dezmembrari auto
Bazar auto
Jante
Masina mea
Forum 4Tuning
>
Search Forums
Search Results
User Name
Remember Me?
Password
Register
Today's Posts
Search
Search Forums
Show Threads
Show Posts
Advanced Search
Go to Page...
Showing results 1 to 21 of 21
Search took
0.02
seconds.
Search:
Posts Made By:
florinburlan311
Forum:
Coltul Incepatorului
24-05-13, 19:47
Replies:
1
Ajutor, URGENT!!!!
Views:
1,829
Posted By
florinburlan311
Ajutor, URGENT!!!!
Salut!
Am un prieten care a dat azi "orasul" si l-a picat. El trebuie sa sa plece saptamana viitoare la munca in Bulgaria si ii trebuie neaparata permis de conducere cat. B.
Intrebarea mea este...
Forum:
Consiliere achizitie audio
08-04-13, 20:19
Replies:
4
alpine 137bti vs kenwood bt92sd vs pioneer 80prs
Views:
1,131
Posted By
florinburlan311
Re: alpine 137bti vs kenwood bt92sd vs pioneer 80prs
Salut.
Dupa parerea mea ce-a mai bun alegere este CD Player-ul Piooner 80-PRS.
Forum:
SPL (Presiune Sonora)
05-04-13, 19:49
Replies:
398
melodii spl
Views:
91,678
Posted By
florinburlan311
Re: melodii spl
AutoMegaBass-AutoRemix(ByBurlan)-V2
http://www.fileshare.ro/e29431764
Mai recente!!!!!
Forum:
Consiliere achizitie audio
05-04-13, 18:30
Replies:
0
Recomandare Linie Audio
Views:
560
Posted By
florinburlan311
Recomandare Linie Audio
Salut mi-am luat de curand Alfa Romeo 156 an '99 si doresc si eu 4boxe si subwoofer chiar secound daca se poate.
Am 1200RON, unde ma trm si ce modele sa iau.
Multumesc
Forum:
SPL (Presiune Sonora)
05-04-13, 13:47
Replies:
398
melodii spl
Views:
91,678
Posted By
florinburlan311
Re: melodii spl
New Link**** http://www.filehost.ro/29430575/AutoMegaBass_AutoRemix_ByBurlan_rar/]AutoMegaBass%20AutoRemix%20ByBurlan%20rar
Scz. de dublupost!
Forum:
SPL (Presiune Sonora)
05-04-13, 12:42
Replies:
398
melodii spl
Views:
91,678
Posted By
florinburlan311
Re: melodii spl
Cateva melodii care iti umfla boxele.
Nu sunt chiar SPL, dar sunt placute la urechi si zguduie masina.
http://www.hotfiles.ro/download/automegabass_autoremix_byburlan_.rar/848157
:*
Forum:
Styling by request - Idei de tuning pt masina ta
21-01-13, 22:08
Replies:
1
Jante VW Phaeton
Views:
2,545
Posted By
florinburlan311
Re: Jante VW Phaeton
Ia uite aci'' :))
http://piese-auto.anunturi-auto.4tuning.ro/jante-aliaj/jante-18-inch/jante-noi-orobica-italia-or-022-10863294.html
...
Forum:
Styling by request - Idei de tuning pt masina ta
21-01-13, 14:30
Replies:
3
Culoare rims polo `98
Views:
3,553
Posted By
florinburlan311
Re: Culoare rims polo `98
Incearca tot un albastru sau un rosu inchis, sigur va da un aspect mai placut!
Forum:
Styling by request - Idei de tuning pt masina ta
21-01-13, 14:22
Replies:
11
Ceva idei BMW E36
Views:
3,880
Posted By
florinburlan311
Re: Ceva idei BMW E36
+1... Aici daca ai bani imediat ies si rezultatele, dar sfatul meu este sa iti iei ceva mai nou si sterge abtibildul ala cu BMW arata ingrozitor
Forum:
Styling by request - Idei de tuning pt masina ta
21-01-13, 14:18
Replies:
3
Idei Opel astra g
Views:
5,566
Posted By
florinburlan311
Re: Idei Opel astra g
Sincer!?
Asi sterge tot ce inseamna abtibild(Astra, "D" , "16v" si stema)
Cumpara un body calumea, este foarte important daca vrei ca masina ta sa arata "awsome"(in jur de 30-35mil te duce, uite...
Forum:
Difuzoare ( Coaxiale & Componente )
19-01-13, 19:27
Replies:
177
pentru cunoscatorii "audio"
Views:
25,893
Posted By
florinburlan311
Re: pentru cunoscatorii "audio"
Merci mult!!
Raman dator cu o bere:) :-p
Forum:
Difuzoare ( Coaxiale & Componente )
19-01-13, 19:20
Replies:
177
pentru cunoscatorii "audio"
Views:
25,893
Posted By
florinburlan311
Re: pentru cunoscatorii "audio"
Salut!
Am gasit un Subwoofer marca MAGNAT.
Edition BP 20 Series II
200 mm Bandpass-Subwoofer
600 Watt max.
4 Ohm
25 - 500 Hz
Intrebarile mele sunt:
Forum:
Styling by request - Idei de tuning pt masina ta
19-01-13, 15:28
Replies:
8
Urme colant
Views:
4,213
Posted By
florinburlan311
Re: Urme colant
Benzina sau acetona cel mai simplu :D
Forum:
Styling by request - Idei de tuning pt masina ta
19-01-13, 15:25
Replies:
1
Idei tunning audi a4
Views:
2,172
Posted By
florinburlan311
Re: Idei tunning audi a4
Uite, incerc sa-ti dau o idee....
Culoare Masina: Orange
Culoare Capota: Carbon(sigur daca ai banii necesari) sau las'o orange
Jenti: Negre cu liniara orange:x
Geamuri: Colorate(perla) orange...
Forum:
Coltul Incepatorului
01-01-13, 13:13
Replies:
9
VW Bora sau Rover 75?
Views:
2,513
Posted By
florinburlan311
Re: VW Bora sau Rover 75?
RALU_ Fratele meu nu eu am ales-o, e un cadou nu pot a zic nu, stii cum e... E bine ca imi fac treaba cu ea ... Merci mult pentru parere. app nu-i nici o suparare
Forum:
Coltul Incepatorului
30-12-12, 23:48
Replies:
9
VW Bora sau Rover 75?
Views:
2,513
Posted By
florinburlan311
Re: VW Bora sau Rover 75?
Salut!
M-am pomenit la scara cu cadou, un Renault Clio MK2 65CP, Diesel, E3, 160.000KM, 1500cmc, Cutie Viteze 5+1...
Acum intrebarea" Unde gasesc si eu cateva piese tuning si unde as-i putea sa...
Forum:
Coltul Incepatorului
27-12-12, 12:39
Replies:
9
VW Bora sau Rover 75?
Views:
2,513
Posted By
florinburlan311
Re: VW Bora sau Rover 75?
Merci Mult!!
M-a ajutat un prt de pe acest forum sa ma gandesc la alte masini si m-am gandit la un Renault Megane din 2000, motor de 1.4 95CP Full option la doar 1500e plus taxa 250-260e
...
Forum:
Coltul Incepatorului
24-12-12, 10:06
Replies:
9
VW Bora sau Rover 75?
Views:
2,513
Posted By
florinburlan311
VW Bora sau Rover 75?
Salut!
De curand am facut 18 ani si am luat carnetul....
Imi doresc o masina cat de cat potrivita pentru mine, si mi-am ales doua variante:D
-Rover75[MOTOR DE BMW, 2500 cmc, benzina, Verde...
Forum:
Vanzari Cumparari Machete Scara 1/18
04-08-12, 14:02
Replies:
7
Magazinul meu-Neamtu07
Views:
811
Posted By
florinburlan311
Re: Magazinul meu-Neamtu07
Salut!
E vreo problema cu Chevrolet Corvette Cs(1997)-bburago italy?
Poze din alt unghi? (fata,spate, sub)
Forum:
Coltul Incepatorului
03-08-12, 14:59
Replies:
2
Recomandari Masini
Views:
1,065
Posted By
florinburlan311
Re: Recomandari Masini
Eu m-am gandit la VW Bora(2003 parca) sau Opel Omega(2004 parca)
Forum:
Coltul Incepatorului
03-08-12, 13:24
Replies:
2
Recomandari Masini
Views:
1,065
Posted By
florinburlan311
Recomandari Masini
Salut!
Ma numesc Florin si am 18 ani, si doresc sa achizitionez o masina la 4000-5000E(euro), pe care vreau sa o modific in viitorul apropiat.
Imi puteti recomanda cateva masini potrivite pentru...
Showing results 1 to 21 of 21
Piese auto
-
Contact Us
-
www.4tuning.ro - totul despre masini si tuning
-
Archive
-
Termeni si conditii
-
Top
- Copyright 2026 4Tuning -