Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 11 of 11
Search took 0.03 seconds.
Search: Posts Made By: mario-gtr
Forum: Dezmembrari si Piese SH 07-07-10, 05:12
Replies: 261
Views: 13,058
Posted By mario-gtr
Re: dezmembrez BMW e30 ,e34 ,e36 , e38 ,e39 ,e46

un bord (ceasuri+placa) de e34 525i, la ce bani este?
Forum: Dezmembrari si Piese SH 07-07-10, 05:10
Replies: 18
Views: 813
Posted By mario-gtr
Re: dezmembrez 2 bmw seria 5 E34 complecte

un bord la cat il dai (placa+ceasuri)?
Forum: Dezmembrari si Piese SH 28-06-10, 15:47
Replies: 50
Views: 3,835
Posted By mario-gtr
Re: dezmembrez E34 525i si 520i

ceasuri de bord? how much?
Forum: Masina mea BMW Seria 5 29-12-09, 21:47
Replies: 690
Views: 215,908
Posted By mario-gtr
Thumbs up Re: Drag Race - E34 M5 -TURBO by Luca Motorsport / proiect dezvoltat 100 % in Romania

unul din putinele proiecte facute cu minte, nu "made in spatele blocului"!
Felicitari si mult succes, e un proiect interesant!
Forum: Masina mea BMW Seria 5 01-08-09, 05:35
Replies: 43
Views: 10,419
Posted By mario-gtr
Re: E34 - 535i

tare rau tancul, sa-l stapanesti sanatos.... un singur sfat: eleronul ala.... ori il scoti, ori il schimbi (ori cu cel de alpina ori cu unul gen M).
Forum: Alte discutii Bmw 01-08-09, 05:32
Replies: 222
Views: 29,138
Posted By mario-gtr
Forum: Masini tunate 25-03-08, 21:05
Replies: 37
Views: 3,934
Posted By mario-gtr
Re: Wald Sports Line Black Bison Edition S-Class

aiurea combinatia spoiler spate cu diffuserul ala super complicat... incarca prea mult un S care trebuie sa fie cat mai clean.... iarasi aiurea al 3-lea stop de frana acolo? prea pacat sa incerci sa...
Forum: Divertisment 19-03-08, 21:49
Replies: 41
Views: 3,365
Posted By mario-gtr
Re: Pensionarii japonezi, obligati sa traga pe dreapta

sincer as prefera sa fie testate toate femeile care conduc Q7, ML, si alte asemena. sa fie estate doar daca isi pot conduce masinile (parcari, intoarceri si alte alea). oricum batranii sunt deja...
Forum: Divertisment 26-02-08, 06:57
Replies: 39
Views: 11,761
Posted By mario-gtr
Re: BMW din '75 tunat si...inarmat

fibra de stica pe o clasica? no way... pacat de ea :sad: zici ca e dacie 1100 refacuta printr-un garaj din teleorman...
Forum: Masini tunate 25-02-08, 09:52
Replies: 31
Views: 2,586
Posted By mario-gtr
Re: Hyunday Coupe - Coupé de Oro

zici ca-i reclama la post-it cu patratelele alea.... cat despre blana de la schimbator era gata-gata sa fac o comparatie dar ma abtin :!:
Forum: Masini tunate 20-02-08, 06:44
Replies: 92
Views: 23,746
Posted By mario-gtr
Re: Audi A6 Tuning...AKA A9

O fi a lu ala... "tzaran in spania" de pe youtube :D
oricum spre deosebire de alte kitchuri e bine lucrat.... doar ideile sunt horror :rolleyes2
Showing results 1 to 11 of 11

 
- Copyright 2026 4Tuning -