Forum: Zona tehnica Audi
16-04-12, 00:04
|
|
Replies: 2
Views: 1,582
Re: Probleme clima A4
am si eu o problema si daca stie cineva rog sa ma ajute ....cand dau drumu la clima nu imi baga deloc rece si in partea dreapta jos la picioare gasesc ud ...ce ar putea avea ....sau daca stiti cum se...
|
Forum: Volkswagen tuning
13-01-12, 20:59
|
|
Replies: 19
Views: 5,537
Re: Golf 3 1.6 gt 100 CP
Poate sa imi spuna cineva si mie ca nu ma pricep daca nu scrie pe bandouri gt , dar are 101 cp : e gt sau nu e ? pls
|