Forum: LANCIA
15-12-11, 11:29
|
|
Replies: 59
Views: 15,740
Re: [maşina mea] Lancia Thema Turbo 2.0ie 16v LX
Ok ms mult de sfat o sa ma duc la un electrician sa vad ce se intampla cu alea de nu merg. Nu stiu exact cam cat consuma dar cu 9 litri am venit de la Lugoj-Timisoara (aprox. 60km) am tranversat...
|
Forum: LANCIA
14-12-11, 23:12
|
|
Replies: 59
Views: 15,740
Re: [maşina mea] Lancia Thema Turbo 2.0ie 16v LX
Salut tuturor!! De curand mi-am luat si eu Lancia Thema 16v turbo full option dar am o mica problema si as vrea sa imi spuneti voi cum sa o rezolv: cred k am apasat pe vreun buton ceva k nu mai pot...
|