Forum: Coltul incepatorului
14-10-11, 19:50
|
|
Replies: 9
Views: 845
Re: help me!!!
inca o intrebare.. am si un ford focus din 2001 cas original cu cd audio.. si am incercat sa-i pun o boxa de 50w si cand am dat play la volumul maxim nu se auzea nici in jumatate din cum se auzeau...
|
Forum: Coltul incepatorului
14-10-11, 19:41
|
|
Replies: 4
Views: 680
Re: MP3 player FORD
ba sunt mp2 playere dedicate pt ford.. dar au niste scoruri de vai-vai. ajung cam la 20 mil .. deci mai degraba pui o masca sa acopere locul ramas si-ti pui ce cd player doresti.. :D
|
Forum: Coltul incepatorului
14-10-11, 19:37
|
|
Replies: 9
Views: 845
Re: help me!!!
am sa vad ce imi achizitionez in functie de sold;))
si inca o intrebare... in bandourile de la usile din fata nu am loc pt boxe din pacate:D.. oare cum se poate face? sa tai din bandou?
|
Forum: Coltul incepatorului
09-10-11, 21:40
|
|
Replies: 9
Views: 845
Re: help me!!!
pai buget cam vreo 3-400 de ron pt cd player, si vreo 200 pt boxe..:D
|
Forum: Coltul incepatorului
08-10-11, 20:31
|
|
Replies: 9
Views: 845
help me!!!
sall!!
am si eu o intrebare.. de curand mi-am achizitionat un vw transporter doka si as vrea sa-i cumpar un cd player si 4 boxe sa-i pun.. si nu stiu cu ce sa incep.
spre exemplu daca iau un...
|