Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 7 of 7
Search took 0.01 seconds.
Search: Posts Made By: cristicp
Forum: Firme Jante & Anvelope 10-09-10, 20:48
Replies: 244
Views: 30,694
Posted By cristicp
Re: Jante si Anvelope in rate dobanda 0 % la peste 4000 de modele + produse de la Top

Buna ziua!
AS dori sa stiu daca reusim sa gasim un set de jante pt un mustang din 67 pe 17 cu 5x114.3 si o latime de 8.
Bugetul este, asa cum va asteptati, limitat, insa banii sunt cash in...
Forum: 4TuningDAYS 2009 -- 10-12 aprilie 2009 -- Bucuresti - Romexpo 06-04-09, 22:40
Replies: 264
Views: 39,650
Posted By cristicp
Re: 4TuningDAYS 2009 -- 10-12 aprilie -- Romexpo

Salut!
Mi-am manifestat interesul pentru a participa cu 2 masini, ce-i drept anul acesta mult mai tarziu decat anul trecut cand Mustangul a fost prezent de asemenea. (a si castigat un premiu si...
Forum: Coltul incepatorului 24-03-08, 10:33
Replies: 10
Views: 917
Posted By cristicp
Re: Audiobahn importator

Din pacate cei din DEva nu mai aduc produsele aAudiobahn asa ca suntem in ceata din nou. Asteptam ajutor comunitar:)
Forum: 4TuningDAYS 2008 - 15-16 Martie - ROMEXPO 17-03-08, 19:52
Replies: 205
Views: 16,717
Posted By cristicp
Re: Intrebari si raspunsuri despre 4TuningDAYS

SAlut!
Am putea avea o lista macar informativa cu calendarul manifestarilor de anul acesta astfel incat fiecare sa se poata pregati?
Multumesc
Forum: Coltul incepatorului 17-03-08, 16:26
Replies: 10
Views: 917
Posted By cristicp
Audiobahn importator

SAlut!
Rugaminte mare: poate cineva sa furnizeze vreo relatie referitoare la vreun importator de Audiobahn sau vreun "prieten" ce poate rezolva problema?
Multumesc
Forum: 4TuningDAYS 2008 - 15-16 Martie - ROMEXPO 10-02-08, 00:49
Replies: 75
Views: 17,909
Posted By cristicp
Re: Miss 4TuningDAYS 2008

Salut Gratzian!!!
Mustangul va fi acolo asa cum am promis!
Pentru chevy monte carlo: nu stiu inca (consider ca anul asta nu e pregatit)
Pentru partea cu foto imi ofer serviciile si obiectivele....
Forum: Troubleshooting - HOWTO - Mecanica - Electrica - Probleme auto 16-06-06, 09:12
Replies: 0
Views: 1,011
Posted By cristicp
Talking Amortizoare Koni - cum se regleaza?

SAlut. am un set de amortizoare koni sport galbene B5 (cred ca este indicativul) pe un opel manta ( ele mai merg si pe rekord, ascona sau kadett) si sunt reglabile. problema este ca, spre rusinea mea...
Showing results 1 to 7 of 7

 
- Copyright 2026 4Tuning -