Quote:
Originally Posted by cristicp
SAlut!
Rugaminte mare: poate cineva sa furnizeze vreo relatie referitoare la vreun importator de Audiobahn sau vreun "prieten" ce poate rezolva problema?
Multumesc
|
Este in discutie cineva pt import
Din pacate nu te pot ajuta decat cu SPL Dynamics