Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 8 of 8
Search took 0.02 seconds.
Search: Posts Made By: DJ_Alexyno17
Forum: Tuning Interior 05-03-15, 15:50
Replies: 14
Views: 1,005
Posted By DJ_Alexyno17
Re: [Vand] Centuri 6 puncte Sabelt

Ce lățime au și dc mai e valabil... și un preț ms mult!
Forum: Colt Legislativ 22-08-11, 19:56
Replies: 46
Views: 12,373
Posted By DJ_Alexyno17
Re: Avantaje si dezavantaje al inmatricularii in Bulgaria

Am masina pe bg am avut un bmw pisicuta coupe akm un apel astra g si nu am avut probleme decat cativa "militieni" care ma opreau ca am rotile prea late ca dc is trecute in carte bg nu au treaba cu...
Forum: Jante si Anvelope 26-12-10, 12:53
Replies: 1
Views: 372
Posted By DJ_Alexyno17
Forum: Jante si Anvelope 26-12-10, 12:52
Replies: 3
Views: 347
Posted By DJ_Alexyno17
Forum: Jante si Anvelope 27-10-10, 21:14
Replies: 3
Views: 347
Posted By DJ_Alexyno17
Re: Vand jante M6 17

nu este nimeni interesat?
Forum: Jante si Anvelope 08-10-10, 19:39
Replies: 3
Views: 347
Posted By DJ_Alexyno17
Vand jante M6 17

Vand jante M6 3buc sau 1buc Replica Italia 5x120 8j X 17 et 34
3 buc x 95 Euro
1 buc x110 Euro
Forum: Jante si Anvelope 07-10-10, 21:49
Replies: 1
Views: 372
Posted By DJ_Alexyno17
Vand jante M6 Replica

Vand jante M6 3buc sau 1buc Replica Italia 5x120 8j X 17 et 34
1*110 euro
3*100 euro neg
tel 0753071000
Forum: Bazar AUTO - MASINI 16-01-10, 18:16
Replies: 76
Views: 11,293
Posted By DJ_Alexyno17
Re: autoturisme / autoutilitare la comanda din UK

sal m-ar interesa si pe mine un bmw e46 de preferat coupe diesel dar nici benzinar nu m-ar deranja doar sa nu depaseasca 2500 cm ?
Showing results 1 to 8 of 8

 
- Copyright 2026 4Tuning -