Forum: Masina mea Daewoo
05-02-11, 15:49
|
|
Replies: 0
Views: 711
Daewoo 96 coreea
Salutare tuturor !!!
Sunt din Bucuresti si detin un cielo din 96 , alb.140.000 km
de curand m-am oprit in bara unuia care mi-a franat brusc in fata si i-am spart farurile
Apelez la cunostintele...
|