Go Back   Forum 4Tuning > Search Forums

Showing results 1 to 19 of 19
Search took 0.03 seconds.
Search: Posts Made By: Racing
Forum: Scuterul meu 27-04-11, 22:02
Replies: 898
Views: 112,513
Posted By Racing
Re: [My Scoot] Piaggio NRG

ok..bafta in continuare.. oricumm e sooper..8)
Forum: Scuterul meu 27-04-11, 20:24
Replies: 898
Views: 112,513
Posted By Racing
Forum: Scuterul meu 27-04-11, 20:24
Replies: 898
Views: 112,513
Posted By Racing
Re: [My Scoot] Piaggio NRG

din cate vad eu ai pus cilindru cu chiuloasa fara vibroche??:lol::?::?:
Forum: Scuterul meu 27-04-11, 20:21
Replies: 898
Views: 112,513
Posted By Racing
Re: [My Scoot] Piaggio NRG

asae .. cel mai modificat scuter.. shi cel mai tare.. stil chopper...:?:
Forum: Scuterul meu 25-04-11, 20:21
Replies: 898
Views: 112,513
Posted By Racing
Re: [My Scoot] Piaggio NRG

frate cred ca ar trebui sa mai scurtezi din el.... shi parka ar fi mai fain..8):lol:
Forum: Scuterul meu 25-04-11, 09:43
Replies: 898
Views: 112,513
Posted By Racing
Re: [My Scoot] Piaggio NRG

:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o ba dal dreaq asta la facut cat trenu marfar..:D
Forum: Scuterul meu 24-04-11, 18:56
Replies: 898
Views: 112,513
Posted By Racing
Re: [My Scoot] Piaggio NRG

Ms .. am scos bucsele shi sunt foarte moi .. nu leam scos prea greu.. . dar o sa le schimb in maxim 2 zile..
aaaa shi fain suportu. a esit frumos parca e din fabrica.. ;);):D8)
Forum: Scuterul meu 23-04-11, 16:51
Replies: 898
Views: 112,513
Posted By Racing
Re: [My Scoot] Piaggio NRG

fraqte acolo und e teava ai rotunda inde intra prezonu din ce sunt facute bucsele ale ,,, ca al meu de la un timp joaca de acolo .shi ma trage intr-o parte..la viteza de 60 70 km/h:?::?:
Forum: Scuterul meu 08-04-11, 21:00
Replies: 898
Views: 112,513
Posted By Racing
Re: [My Scoot] Piaggio NRG

frumos .. .. chiar ff fain.. .. . de vanzare piaggio nrg Mc 2......al meu..:D
Forum: Scuterul meu 04-04-11, 20:48
Replies: 898
Views: 112,513
Posted By Racing
Re: [My Scoot] Piaggio NRG

ai dreptate o sa te traga intr-o parte ..pt ca roata din fata e in partea stanga shi a din spate e mai in dreapta..datorita modificarii care aia facuto in spate:arrow::idea::arrow:
Forum: Scuterul meu 04-04-11, 19:26
Replies: 898
Views: 112,513
Posted By Racing
Re: [My Scoot] Piaggio NRG

ma refer cu plastice ..
Forum: Scuterul meu 04-04-11, 19:25
Replies: 898
Views: 112,513
Posted By Racing
Re: [My Scoot] Piaggio NRG

fain raww deabia astept sa vad cum arata pe scuter...bafta in continuare..:twisted:8):arrow:
Forum: Scuterul meu 23-02-11, 17:10
Replies: 898
Views: 112,513
Posted By Racing
Re: [My Scoot] Piaggio NRG

ce jigodii frate .. sati fure tripla.. niste nenorociti.. oricum bafta..
Forum: Scuterul meu 22-02-11, 19:20
Replies: 898
Views: 112,513
Posted By Racing
Re: [My Scoot] Piaggio NRG

FF interesant e chiar mijto .. ma intereseaza de unde ai luat tripla pe spate cu leduri.. am si eu un NRG din 2003..
Forum: Scuterul meu 08-02-11, 19:58
Replies: 898
Views: 112,513
Posted By Racing
Re: [My Scoot] Piaggio NRG

sall tu mai sunat sa ma intrebi de carene?? iti dau aidiu unui baiat care vinde carene.. adik piese .. de NRG sport series..:D:D:Dio nul dau decat tot :D nul dau pe bucati..
Forum: Scuterul meu 06-02-11, 18:48
Replies: 898
Views: 112,513
Posted By Racing
Thumbs up Re: [My Scoot] Piaggio NRG

ff fain .chiar super..da nu inteleg la motor lai dat mai in spate sau ??oricum e tareee:peace::peace::peace::peace::peace:
Forum: Scuterul meu 04-02-11, 11:37
Replies: 0
Views: 614
Posted By Racing
Post Vand Piaggio nrg

Vand piaggio NRG am 2003. motor 50... am si acte. merge bine arata bine.. pret mai vb me mess dak e cineva interesat add la [email protected]:suspiciou
Forum: Scuterul meu 04-02-11, 11:20
Replies: 88
Views: 5,730
Posted By Racing
Re: [My Scoot] Piggio NRG MC3 2004

e mijto mc 3 u .. am si ew un mc2 am luat un bord de mc 3 sal pun pe al si nu sa potrivit mufele.. si suportii pe coarne..:???: aaa si apropo e de vanzare al meu detalii la [email protected]
Forum: Scuterul meu 04-02-11, 11:11
Replies: 898
Views: 112,513
Posted By Racing
Re: [My Scoot] Piaggio NRG

Foarte fain a iesit .. am si ew unu da e gri metalizat lacuit peste vopsea si imi pare raw sal stric..
Showing results 1 to 19 of 19

 
- Copyright 2026 4Tuning -