Forum: Discutii generale masini
10-01-11, 14:13
|
|
Replies: 10
Views: 10,493
Va salut.
Nu prea le am eu cu forum-urile dar va rog sa-mi spuneti si mie o parere legat de ce a scris baiatul mai sus. Daca am vandut o masina si nu mai am actele adica contractul de vanzare-cumparare cum mai...
|