Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Firme Piese Tuning (https://forum.4tuning.ro/670-firme-piese-tuning.html)
-   -   confectionez huse volan piele (https://forum.4tuning.ro/670-firme-piese-tuning/9675-confectionez-huse-volan-piele.html)

hussi 10-11-05 18:00

confectionez huse volan piele
 
6 Attachment(s)
aceasta e masina mea pe care o am din iunie 2005 am peste 4000 km cu ea.sunt multumit de ea si i am adus mici imbunatatiri care sper sa va placa si de ce nu,sa mi urmati exemplul;sa nu credeti ca am 2 masini pentru ca am postat mai multe huse,eu le schimb cind vreau pt ca eu le confectionez

thegreatman44 11-11-05 09:36

HUSA
 
doamne ce huse tari!!!!! :shock: :shock: :shock: nu pot sa cred de unde le ai...........ce n as da sa am si eu !!!!!

hussi 11-11-05 12:53

ma bucur
 
ma bucur ca ti-au placut :lol: husele eu le confectionez.Am mai facut si pe la prieteni :clap:

laur200445 04-12-05 17:58

hmmm..frumoase husele...si eu am tot logan...si ma intreb cat ar costa o astfel de husa si pt masinuta mea:D

Bestie 05-12-05 00:04

Numai pt Logan faci? Pt SuperNova...ceva? :d

Bestie 11-12-05 12:55

1 Attachment(s)
uite cum arata volanul de SuperNova. Ce crezi, poti sa faci si la acest tip de volan ceva? Si daca da, cam cat costa?

axxro 18-12-05 01:02

faine de tot husele si foarte bine lucrate. nu arata ca niste huse, parca ar fi alt volan. bine mah, felicitari :!:

pumaovi 29-12-05 11:11

:lol: :lol: salut....iti las id meu de mess Pumaovi ..intra pe mine..ca sa vb ca si mie imi trebuie o husa dinasta .....pt un ford mondeo..ms@!

WILD_CAT 13-01-06 00:00

de unde esti???

dupa postul de radio , io zic ca esti din craiova sau din inprejurimi....:P

hussi 13-01-06 09:56

Din \"buricu\" craiovei ! :dance: Dar am alte preferinte radio- nu ce se vede in poza! :headfones

hussi 06-03-06 15:23

Re: husa volan piele
 
2 Attachment(s)
M-am plictisit de husa veche si am facut o semihusa care sper sa va placa.Mie mi se pare frumoasa si e placuta la atingere.Am proiectat-o astfel incat sa poata fi montata pe orice volan indiferent de numarul de brate.
Astept parerile voastre.

Daedalus 08-03-06 23:25

Re: husa volan piele
 
hussi, respect pentru husa de volan cea cu galben si negru, vreau sa zic ca fix la aceeasi idee m-am gandit si eu acu cateva luni si ma bucur sa vad ca ai gusturi foarte bune. Te-as ruga daca ai bunavointa (eu sunt din Bucuresti) sa imi trimiti si mie niste dimensiuni, atat pentru husa de volan cat si cea pt maciuca de schimbator. Inca o data felicitari. Sau daca poti sa-mi trimiti un pm cu id-ul tau de mess ar fi super, sa discutam.

sandrei 10-03-06 02:05

Re: husa volan piele
 
ca sa iti poti face reclama si mai buna poti sa deschizi topicul la "bazar-oferte extinse"...acolo va trezi si mai mult interes..bafta ;)

ady0scorpion 11-03-06 18:53

Re: husa volan piele
 
super tare husa galben-negru.am si eu un logan si ma intrebam dak potzi sa imi faci si mie una albastru-negru si kt m-ar costa.felicitari!!!

Tody 26-03-06 11:25

Re: husa volan piele
 
FELICITARI, in sfarsit un om cu o initiativa placuta, care dupa cum se vede incepe sa isi gaseasca admiratori, intradevar ceva placut la ochi si bine lucrat. Omule prevad ca o sa faci rost de bani ;) .BAFTA multa pe acest drum !!!


All times are GMT +2. The time now is 13:05.

- Copyright 2024 4Tuning