![]() |
ALPINE SWR-1222D sau GROUD ZERO GZRW 12XD-AL ???
Am o Dacia 1310 L berlina din 1996, baterie de 72A, alternator de 50A,condensator 1 Farad si un amplificator Groud Zero GZTA 2.500TX
Vreau sa iau un subwoofer pt acest aplificator, Pe care sa aleg? ALPINE SWR-1222D :?: SAU GROUD ZERO GZRW 12XD-AL :?: |
Re: ALPINE sau GROUND ZERO ???
Quote:
|
Re: ALPINE sau GROUND ZERO ???
Astept si alte pareri!!!
Care da mai bine bass??? Alpine-ul sau Groud Zero ??? |
Re: ALPINE sau GROUND ZERO ???
sunt cam la fel, cu toate ca cei care le-au probat in aceeasi incinta.. cu aceeasi amplificare au spus ca alpine`u e ceva mai bun. Eu personal am alpine`u un prieten de`al meu are GZ`ul.. Deci daca ar fii dupa mine sa aleg dintre ele.. l-as lua pe oricare :) sau poate m`as axa doar pe design :)
|
Re: ALPINE sau GROUND ZERO ???
Astept si alte pareri!
Haide-ti! Cei care aveti Alpine sau GZ, pe voi ce v-a determinat sa alegeti intre cele doua difuzoare? |
Re: ALPINE sau GROUND ZERO ???
Quote:
|
Re: ALPINE sau GROUND ZERO ???
Ok! Astept si alte pareri!
|
Re: ALPINE sau GROUND ZERO ???
La ce frecventa ati acorda incinta pt dif. GZ tinand cont ca vreau sa se auda un bass placut si puternic?
|
Re: ALPINE sau GROUND ZERO ???
Quote:
|
Re: ALPINE sau GROUND ZERO ???
Quote:
Pana saptamana viitoare cand o sa dau comanda de unul din cele doua difuzoare, va astept cu pareriile voastre pro sau contra! Deci ... ce sa aleg? Ground Zero sau Alpine? |
| All times are GMT +2. The time now is 06:43. |
- Copyright 2026 4Tuning