Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte discutii Bmw (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw.html)
-   -   s-a stricat pistonul? (https://forum.4tuning.ro/291-discutii-bmw/87455-stricat-pistonul.html)

LiviuTZ 14-08-08 00:09

s-a stricat pistonul?
 
salutare....am un bmw e46 318i de 4 luni si a inceput sa imi bata ceva la motor,cam pe la 3000 de ture...am incercat sa scot alimentarea de la pistonul 2 si nu mai bate deloc...oare este pistonul stricat sau poate fii si altceva???

mistreku 02-09-08 17:15

Re: s-a stricat pistonul?
 
mai poate fi si biela, daca tace cand ii scoti fisa.. oricum ar fi, sigur e nasol.


All times are GMT +2. The time now is 11:20.

- Copyright 2026 4Tuning