![]() |
s-a stricat pistonul?
salutare....am un bmw e46 318i de 4 luni si a inceput sa imi bata ceva la motor,cam pe la 3000 de ture...am incercat sa scot alimentarea de la pistonul 2 si nu mai bate deloc...oare este pistonul stricat sau poate fii si altceva???
|
Re: s-a stricat pistonul?
mai poate fi si biela, daca tace cand ii scoti fisa.. oricum ar fi, sigur e nasol.
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:20. |
- Copyright 2026 4Tuning